Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kadir ustam selam karıncalı efe tesbihlerinden bahsetgmiştin ne zaman gelecek? hayırlı işlerr
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Cem Bey merhaba, yarın veya pazar günü eklemeye çalışacağım.Yine buradan bilgi veririm.Saygılar sunuyorum.
  • Koyu bir bileklik istiyorum tüm taşlardan karışık, o tarz erkek için var mı acaba sayın hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jagenhagar kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, dükkanımızda farklı doğaltaş bilekliklerimiz mevcuttur.Aşağıdaki linkten çeşitlere ulaşabilirsiniz.Saygılar sunarım.

https://dukkanlar.gittigidiyor.com/TESBIHCI_KADIR_AGA/Bileklik-cesitleri
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Cem Bey tekrar merhaba, karıncalı efe tespihler listelenmiştir.Her zaman olduğu gibi tarafımca tek tek seçilerek hatalı-delik taşlar çıkarılarak dizayn edilmiştir.Saygılar sunarım.

https://urun.n11.com/tesbih/avuc-ici-boy-karincali-kehribar-efe-tesbih-12mm-tip-2-P223945206

https://urun.n11.com/tesbih/avuc-ici-boy-karincali-kehribar-efe-tesbih-12mm-kupon-urun-P223945073FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGOFULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

• Hocam merhaba şahmaksut taşı tesbih var mı elinde? Bir de fiyatları ne kadar oluyor diğer sitelerde ucuza da var pahalıya da anlamadım.

• Merhabalar hocam, şahmaksut ismi yeşim taşına verilmektedir.Yani şahmaksut olarak aldığınız tespihler yeşim taşıdır.Kısacası yeşim taşı da alabilirsiniz.Nedense isim değişince fiyatlarda değişiyor :) Elimde şuan mevcut değildir.Saygılarımı sunarım.
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Değerli DH üyelerimiz, bebekler için saf kehribar kolyemiz gelmiştir.Dileyen müşterilerimiz aşağıdaki linkten ulaşabilirler.İçerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur.

Ek olarak kolyemizin açık boyu 33cm dir.Bu sayede yetiştinler için de kullanılabilir.Ölçüler ışığında bayanlar için de ideal bir hediye olabilecektir.Saygılarımızla

BEBEKLER İÇİN ORJİNAL DAMLA KEHRİBAR KOLYE İÇİN TIKLAYINIZ

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGOFULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGOFULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGOFULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

• zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    SEVGİLİLER GÜNÜ ÖZEL YENİ KAMPANYAMIZA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.ÖZEL KUTULU FULL İSİM YAZILI 6 RENK SEÇENEKLİ OPAL TESPİHLERİMİZDEN DİLEDİĞİNİZİ ALABİLİRSİNİZ.ÜRÜNLER LASTİKLİ MİSİNAYA DİZİLİDİR, BU SAYEDE KOPMA SORUNU YAŞANMAYACAKTIR.ARZU EDİLEN İKİ İSİM YAZILARAK ÖZEL KUTUSUNDA GÖNDERİLECEKTİR.

ÖZEL KUTULU FULL İSİM YAZILI OPAL TESPİH 6 RENK SEÇENEĞİ İLE 19,99TL İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

• gül ağacı tespih siparişi vereceğim kullanıcılardan yorum bekliyoruym.

birde bu gül ağacı zaza tesbihte kaç boncuk var @zikir_taneleri söyler misiniz
  • Muptela kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, gül ağacı tespihimiz gerek 3lü ve 4 lü setlerimiz olmakla beraber tek olarakta yaklaşık 5 senedir sürekli olarak sattığımız bir üründür.Kullanımı ve kullanıma bağlı parlaklığı ile güzel bir üründür.

Zaza gül ağacı tespihimizin habbe sayısı 15tir.Çift taraflı püskül kullanılmaktadır.Stres atma amaçlı elde çevirme için tasarlanmıştır.Saygılar sunarım.
  • pm attım hocam.
    İyi satışlar.
  • awdasase kullanıcısına yanıt
    Yanıtlandı hocam, şimdiden güzel günlerde kullanmanızı dilerim.Selam ve saygılarımla
  • Hayırlı işler, epeydir uğramamıştım.
  • HızırBey kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz hocam :) Hemen pm e bakıyorum.Saygılar sunarım.
  • Hocam Bukalemun tespih hala yok mu ?

• Hocam merhabalar, bukalemun tespih malesef yok.Ancak fosforlu tespihimiz mevcuttur.3 adet kalmıştır.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Selam ve saygılar sunarım.

https://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/sitede-tek-fosforlu-pres-kehribar-tespih-kacmaz-urun-329051932
  • Tesbih ne zamandır tespih oldu oldu olacak tespuh yazsaydin başgan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turgay0651 T kullanıcısına yanıt
    TDK da TESPİH tir.Ayrıca KİM MİLYONER OLMAK İSTER? programında da daha önce çıkmış bir sorudur.Araştırmanızı dilerim.İyi günler.

Bu arada başkan yazacaktınız sanıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 26 Şubat 2018; 13:50:4 >
  • Oltu taşı Erzurum oltusu mu? Özelden sordum cevap vermediniz.

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.