Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değerli DH üyelerimiz aşağıdaki linke tıklayarak belirtilen adımları gerçekleştirerek 11.11 kampanyasında kullanabileceğiniz indirim kuponunu kazanabilirsiniz.Çark çevirerek kupon kazanma fırsatı 20.00-23.59 arası geçerlidir.

Kazandığınız kuponu ise yarın yani 11 Kasımda SAAT 20.00 İLE 23.59 arası dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

N11 MOBİL UYGULAMASINDAN ÇARK ÇEVİREREK N11 KUPONU KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 10 Kasım 2017; 21:1:50 >
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    DEĞERLİ DH ÜYELERİMİZ UZUN ZAMANDIR BEKLENEN N11 11.11 KAMPANYASI SAAT 00.00 İTİBARİ İLE BAŞLADI.TAAHHÜTÜMÜZ ÜZERİNE TÜM ÜRÜNLERİMİZ SABİT FİYATLARINDAN SATILMAYA DEVAM ETMEKTE OLUP, HİÇBİR ÜRÜNÜMÜZÜN FİYATLARINDA ARTIRMAYA GİDİLMEMİŞTİR.KAMPANYA SÜRESİNCE HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ ÖZEL FİYATLARLA ÜRÜNLERİMİZE SAHİP OLABİLİRSİNİZ.AŞAĞIDAKİ LİNKTEN TÜM ÜRÜNLERİMİZE ULAŞARAK DİLEDİĞİNİZCE ALIŞVERİŞLERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ.

TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESİMDE GÖRÜLEN ÜRÜNLER OLUP, AÇIKLAMALARDA YAZILAN BİLGİLER BİREBİR ÜRÜNLERE AİT BİLGİLERDİR.%100 MEMNUNİYET HEDEFİMİZLE SATIŞLARIMIZ TÜM HIZI İLE SÜRMEKTEDİR.

N11 MAĞAZAMIZA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

---------------------------------------------------BU KAMPANYADA SON 4 GÜN-----------------------------------------------------

FULL İSİM YAZILI OLTU TAŞI TESPİHİMİZİN FİYATI KAMPANYAMIZ 14 KASIM 23.59 DAN SONRA ARTIRILACAKTIR.BU TARİHE KADAR DİLERSENİZ GG ÜZERİNDEN DİLERSENİZ N11 ÜZERİNDEN SİPARİŞLERİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL N11.COM İÇİN TIKLAYINIZ

• quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

DEĞERLİ DH ÜYELERİMİZ UZUN ZAMANDIR BEKLENEN N11 11.11 KAMPANYASI SAAT 00.00 İTİBARİ İLE BAŞLADI.TAAHHÜTÜMÜZ ÜZERİNE TÜM ÜRÜNLERİMİZ SABİT FİYATLARINDAN SATILMAYA DEVAM ETMEKTE OLUP, HİÇBİR ÜRÜNÜMÜZÜN FİYATLARINDA ARTIRMAYA GİDİLMEMİŞTİR.KAMPANYA SÜRESİNCE HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ ÖZEL FİYATLARLA ÜRÜNLERİMİZE SAHİP OLABİLİRSİNİZ.AŞAĞIDAKİ LİNKTEN TÜM ÜRÜNLERİMİZE ULAŞARAK DİLEDİĞİNİZCE ALIŞVERİŞLERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ.

TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESİMDE GÖRÜLEN ÜRÜNLER OLUP, AÇIKLAMALARDA YAZILAN BİLGİLER BİREBİR ÜRÜNLERE AİT BİLGİLERDİR.%100 MEMNUNİYET HEDEFİMİZLE SATIŞLARIMIZ TÜM HIZI İLE SÜRMEKTEDİR.

---------------------------------------------------BU KAMPANYADA SON 4 GÜN-----------------------------------------------------

FULL İSİM YAZILI OLTU TAŞI TESPİHİMİZİN FİYATI KAMPANYAMIZ 14 KASIM 23.59 DAN SONRA ARTIRILACAKTIR.BU TARİHE KADAR DİLERSENİZ GG ÜZERİNDEN DİLERSENİZ N11 ÜZERİNDEN SİPARİŞLERİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL N11.COM İÇİN TIKLAYINIZ

Evet oluşturduğum sepete eklemiştim. 2 bileklik ve 1 tespih siparişini geçtim.Fiyatlarda değişiklik yapmamanız mutlaka size artı olarak dönecektir.Dürüstlüğünüz için teşekkür ederim.

Daha önce aldıklarımdan çok memnunum.Tereddüt eden varsa hiç düşünmesin derim 7/24 sorularınıza hemen yanıt veren bir esnaf.Bol işleriniz olsun.

• Lastofus_remastered L kullanıcısına yanıt
    İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.Siparişler tüm hızı ile devam etmektedir.Ürünler yarın kargolanacaktır.Görüşmek dileği ile, saygılar sunarım.

NOT:Değerli DH üyelerimiz Saat 13.00e kadar verilen siparişler aynı gün kargolanacaktır.Saat 13.00 sonrası verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilecektir.Ürünlerimiz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

.180 ÇEŞİT Tespih ve bilekliğimizden dilediklerinizi seçebilirsiniz.Kendinize veya sevdiklerinize çok özel ürünleri mağazamızda bulabilirsiniz.Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 11 Kasım 2017; 1:13:53 >

Mümkünse esneyen misinadan biraz eklerseniz çok mutlu olurum.

İyi geceler.
    Tabiki, 1 metre lastikli misina kargonuza eklenecektir.Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 11 Kasım 2017; 9:53:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

Tabiki, 1 metre lastikli misina kargonuza eklenecektir.Saygılarımla

Sağolun Kadir Bey.
    NOT:Değerli DH üyelerimiz BUGÜNE ÖZEL Saat 14.00e kadar verilen siparişler aynı gün kargolanacaktır.Saat 14.00 sonrası verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilecektir.Ürünlerimiz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

YOĞUN SİPARİŞ TEMPOSU VE BU SİPARİŞLERİN SİZE BİRAN ÖNCE ULAŞMASI ADINA KARGO SAATİMİZ 1 SAAT İLERİ ALINMIŞTIR.BU SAYEDE SİPARİŞLERİNİZ PAZARTESİ GÜNÜ ULAŞABİLECEKTİR.

.180 ÇEŞİT Tespih ve bilekliğimizden dilediklerinizi seçebilirsiniz.Kendinize veya sevdiklerinize çok özel ürünleri mağazamızda bulabilirsiniz.Saygılarımla

N11 MAĞAZAMIZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 11 Kasım 2017; 14:3:55 >

Ürünleriniz kargoya teslim edilmiştir.Mutlu haftasonları diliyorum.Saygılarımla

NOT:Değerli DH üyelerimiz, 11.11 kampanyasına ek olarak N11 mağazamızda da özel bir kampanyamız başlamıştır.Mağazamızdan seçeceğiniz 3 FARKLI ürünü satın aldığınızda 5tl sepette indirim otomatik olarak yansıyacaktır.Aşağıdaki linkten seçimlerinizi yapabilirsiniz.Saygılarımşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 11 Kasım 2017; 15:9:29 >
  • 20 liralık iki isim yazilandan siparis verdim siyah olandan fakat 25 liralık olanlar daha güzel görünüyor. Onlarda da 2 isim yazılıyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nigya08 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, 20tl lik isim yazılanlar oltu ve hematit taşıdır.25TL lik olanlar ise daha farklı doğaltaş çeşitlerinden oluşmaktadır.

25TL LİK Full isim yazılı doğaltaş tespih çeşitlerimizde de iki isim yazılabilmektedir.Özelden detaylı bilgi iletiyorum.Saygılarımla

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    NOT:Değerli DH üyelerimiz, 11.11 kampanyasına ek olarak N11 mağazamızda da özel bir kampanyamız başlamıştır.Mağazamızdan seçeceğiniz 3 FARKLI ürünü satın aldığınızda 5tl sepette indirim otomatik olarak yansıyacaktır.Aşağıdaki linkten seçimlerinizi yapabilirsiniz.Saygılarımşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 11 Kasım 2017; 15:10:41 >

• Arkadaştan 3 adet oltu taşı tespih satın aldım, geldiğinde fotoğraflarını atıcam. Alan herkes memnun kalmış bizde memnun kalırız inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ak10035 -- 13 Kasım 2017; 16:6:58 >
  • Ak10035 kullanıcısına yanıt
    İlgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.Memnun kalacağınıza eminim.Zira tüm ürünlerimiz resimde görülen ürünlerdir.Şimdiden sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Yeni alışverişlerde de görüşmek üzere, saygılarımı sunarım.

NOT:Değerli DH üyelerimiz FULL İSİM YAZILI HEMATİT TAŞI TESPİH imizin satışı tüm hızı ile sürmektedir.N11 mağazamıza tahmin ettiğimizin çok ötesinde yoğun bir ilgi ile karşıladığınız için çok ama çok teşekkür ederim.Aşağıdaki linkten bu haftanın en çok satan ürününe ulaşabilirsiniz.Saygılarımla

FULL İSİM-SOYİSİM/ İKİ İSİM YAZILI HEMATİT DOĞALTAŞ TESPİH İÇİN BURYA TIKLAYINIZ/N11

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGOFULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGOFULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGOFULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

kadir ustamdan yeni alışverişimi yaptım ilk defa n11 den aldım.Güvenilirliğinden şüphem olmadığı için hep havale ile alıyordum.Kupon bulmuşken değerlendirmek istedim.kargo saatinden spnra aldığımdan pazartesiye kaldı.geldiğinde yine yorumlarımı yapacağım.Hayırlı işler Kadir ustam

• roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim.Malesef kargonuz pazartesiye kaldı.Pazartesi günü gönderimi yapılacaktır.Tekrar görüşmek üzere, saygılar sunuyorum.

---------------------------------------------------BU KAMPANYADA SON 3 GÜN-----------------------------------------------------

İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL GİTTİGİDİYOR İÇİN TIKLAYINIZ

DEĞERLİ DH ÜYELERİMİZ 11.11 KAMPANYASINDA GÖSTERDİĞİNİZ YOĞUN İLGİDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.N11 MAĞAZAMIZI AÇALI SADECE 1 HAFTA OLMASINA KARŞIN ŞİMDİDEN 100 DEN FAZLA ÜRÜNÜMÜZÜ SİZLERE GÖNDERDİK.N11 İN BOL KUPONLU VE BOL AVANTAJLI ALIŞVERİŞ İMKANINI SİZLERE SUNMAYA DEVAM EDİYORUZ.

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN N11 MAĞAZAMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.MAĞAZAMIZDAN YAPACAĞINIZ 3 FARKLI ÜRÜN ALIMINDA SEPETTE 5TL İNDİRİM OTOMATİK OLARAK TANIMLANACAKTIR.DH VASITASI İLE KONUMUZUN AÇILDIĞI GÜNDEN BU YANA 6000 DEN FAZLA ÜYEMİZE ÜRÜN GÖNDERİMİ SAĞLADIK.HENÜZ ALIŞVERİŞ YAPMADIYSANIZ YORUMLARI İNCELEYEBİLİR VE BU SAYEDE FİKİR SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.

KARARSIZ ÜYELERİMİZ İÇİN ÇOK SATAN KAMPANYALARIMIZ AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERDİR.

--------------------------------------------------N11 ÇOK SATAN KAMPANYALARIMIZ--------------------------------------------------

N11.COM İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

N11.COM İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI HEMATİT TAŞ TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

N11.COM KİŞİYE ÖZEL PÜSKÜLLÜ ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 18,99TL İÇİN TIKLAYINIZ

GİTTİGİDİYOR ERZURUM OLTU-FİRUZE-GÜL 3 TESPİH 34,90TL ÜCRETSİZ KARGO İÇİN TIKLAYINIZ

N11.COM İSME ÖZEL HARFLİ AYYILDIZLI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH KARGO DAHİL 19.99TL İÇİN TIKLAYINIZ

• Tespihlerin püskülleri hangi metalden yapılıyor hocam? Muhtemelen sorulmuştur daha evvel ama tüm mesajlara bakamadım.
  • befo B kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, 150 ila 600tl arası sıkma ve ateş kehribarlarımızın püskülleri 925 ayar gümüştür.

Bunun dışındaki metal püsküllü tespihlerimizin püsküllerinin tümü gümüş kaplamadır.Özellikle isim yazılı ürünlerimizde kullanılan püsküllerimiz ekstra kaliteli püsküllerdir.Saygılar sunuyorum.

---------------------------------------------------BU KAMPANYADA SON 2 GÜN-----------------------------------------------------

GİTTİGİDİYOR İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

N11.COM İKİ İSİM VEYA İSİM/SOYİSİM YAZILI ORJİNAL OLTU TAŞI TESPİH TANITIMA ÖZEL KARGO DAHİL 19,90TL İÇİN TIKLAYINIZ

• Ak10035 kullanıcısına yanıt
    Tespihlerim geldi, Erzurum Taşhan dan aldığımız oltu taşı tespihlerle (120 tl ye aldığım) karşılaştırdım herhangi bir fark yok bu fiyata almayı düşünen arkadaşlar hiç düşünmesin. Tespihe söyleyecek laf yok. Arkadaş da çok ilgili 1-2 saat gibi kısa bir sürede kargoya verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ak10035 -- 13 Kasım 2017; 16:6:21 >

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.