Şimdi Ara

N11 - 16-30 Kasım Parapuan Kampanyası - Hadi yine iyisiniz :) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
13
Favori
7.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kliksa axess kampanyasından altın aldım. puanım anında yattı. N11 de deneyen varmı? hazır bugünde 1000 tl üstüne %5 indirim var altın kategorisinde.
    tecrübesi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: By___Muzzy

bonus gelir inş.

Amin. Tabi 111 gelmesi dileğiyle...
  • hekimoglu19 kullanıcısına yanıt
    parafın daha önce hiç bir kampanyası olmadıki bence olmaz....
    ama olsa paraf bonkördür en az 111 tl olur :)

ama ihtimal vemiyorum çünkü kampanyalar hep bonus-maksimum-finans şeklinde gidiyor, şimdide büyük ihimalle bonus olacak yine
  • timsahhh kullanıcısına yanıt
    vermiyor.
    zaten fiyatlarda %7 artmış malisef...
  • Abi bonus gelecek 111 n11 bonus olacak, world gelirse 50yi geçmez. Axess gelir inşallah. Düz bonus gelecekse bonus ilk tercihim. Hadi Xperia M5 aşkına :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • World world world

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axess, maximum veya daha az ihtimalle bonus gelecek.. %40 axess, %45 maximum %15 bonus gelme ihtimali var diye düşünüyorum. Bakalım
  • kaçta belli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

kliksa axess kampanyasından altın aldım. puanım anında yattı. N11 de deneyen varmı? hazır bugünde 1000 tl üstüne %5 indirim var altın kategorisinde.

kliksadan altına nasıl puan yatıyor axess de koşullarda:

Kampanya "Takı, Mücevher ve Altın" kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.

yazıyor
  • Paraf veya axess bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

kliksa axess kampanyasından altın aldım. puanım anında yattı. N11 de deneyen varmı? hazır bugünde 1000 tl üstüne %5 indirim var altın kategorisinde.

kliksadan altına nasıl puan yatıyor axess de koşullarda:

Kampanya "Takı, Mücevher ve Altın" kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.

yazıyor

anında yattı hocam , sıkıntı yok..
  • merhaba diyelim ki parapuan kampanyası varken n11 den 1000 tl üstü alışveriş yaptım ama sonra iade ettim sonra parapuan kampanyası devam ederken n11 den bir daha 1000 tl alışveriş yaptım şimdi parapuan yatıcak mı yatmicak mı ?
  • ACİL BİLGİ LAZIM ARKADAŞLAR.
    N11 den finanscard ile alışverişte taksit yaptırırsak yine 111 tl puan yatar mı? yoksa sadece peşin alışveriler için mi geçerli puan olayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

ACİL BİLGİ LAZIM ARKADAŞLAR.
    N11 den finanscard ile alışverişte taksit yaptırırsak yine 111 tl puan yatar mı? yoksa sadece peşin alışveriler için mi geçerli puan olayı?

nasıl alırsan al farkeylemez.
  • Sanırım gece belli olur, geçen sefer 23:40 civarında felan konusu açılmıştı diye hatırlıyprum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastmustaine

merhaba diyelim ki parapuan kampanyası varken n11 den 1000 tl üstü alışveriş yaptım ama sonra iade ettim sonra parapuan kampanyası devam ederken n11 den bir daha 1000 tl alışveriş yaptım şimdi parapuan yatıcak mı yatmicak mı ?

benzer bir durum yaşadım ve bu durumu sormak için finansbank ile görüştüm. parapuan yatacağı bilgisini verdiler.
  • Yarin ne başlayacak acaba

• Boşuna beklemeyin. Bonus ve 25 -50 tl. Kaynak n11. Üstelik 1-31 aralık arası.
  • Finans parapuan 30 KAsım dahil mi? Geceyarısına kadar alışveriş yapabilir miyiz?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.