Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla bende 2tane 77tllik aldım 9.32 de 10.05 de iade etti ikisinide 1 tane 44lük ödeme ekranindaydim boş beyaz sayfa çıktı geri attı uygulanmadan bilmiyorum yani alabilir misin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

44TL'lik kupon alırken hata ile karşılaşmıştım.. Geri iade olur dedim 1TL ama kupon yatmış :) :) :) 3. kuponum oldu

Havan batsın 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayguru B kullanıcısına yanıt

Kahretsin N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) 

• KEKO MASTER n11 mühendisleri elle giriyor sanarım kuponları şuan.

• Bana da iade etmişler çekilen tutarı. Al o parayı dür bük.... Gerisini biliyorsunuz ama banlanmak istemiyorum.

• Banada iade geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.11'de n11'in yaptığı indirime bakacağım. Hepsiburada Amazon ya da Trendyol'da arasında 100 TL fark bile olsa gidip oralardan alacağım. Bugünkü olanlar 11.11'in fragmanıydı kanaatimce. 100 TL fazla öderim ama yine de n11'e kazandırmam. Gıran giresice N11 benim için bitmiştir.

Vesselam

• TAM 4 defa aldım 1 liradan 4 lira çekti.

Hiç birinde kupon vermedi hata verdi. Yapacağın işi seveyim n11.

• emirhan0k E kullanıcısına yanıt
    Hocam bence sıralamaya bakacaklar. İlk önce ödeyenlere verip diğerlerini iptal edecekler.

• N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)
    N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

Beyler kesinlikle adam seçme var. 6 defa 3D girip alamamak nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farfaraway21 -- 9 Kasım 2020; 10:44:3 >

• Bad request... 44 ödeme bad request iade

• Bende 6 kez ödeme ekranına geldim son aşamada bekle n11 e yönlendiriliyor derken attı. 2 kez 1 tl çekti. Aradım müşteri hizmetlerini anlattım durum bu dedim. Efendim şuan beklemede eğer gün içinde kuponunuz yüklenmez ise bizi arayın dedi. Eğer yüklenmez ise yüklicekmisiniz dedim. Sonra baktı aa 9.40 da almışsınız siz o saate normalde kupon kalmaz bu yüzden sistem red verecektir dedi. Neymiş 3 dakkada kupon bitermiş. Ee dedim geçen sene ben 20 dakka geçe aldım. İşte yapacak bişey yok siz alırken kupon bitmiştir filan dedi. Dedim oyun mu oynuyoruz burada . yapacaksan adam gibi sistem yap .500 kişiye veriyorsa kuponu,ilk tıklayan 500 kişiden sonra sistem kapansın. Ha olur çok hızlı yüklenme olur 40 50 kişiyi bir anda okuyamaz sistem ,ama bizim gibi kaç tane para çekildiği halde kupon gelmeyen var. Bu konuda yapacak hiçbirşeyleri yokmus.
    Neyse gelelim sadede. Bunlar kuponları vermicek de biz bunları tüketici haklarına şikayet etsek sonuca varabilirmiyiz. onu tartışalım burada

• yapacak birşey beyler söylenmeyi bırakın artık yarına son gün hayde breee

• Eeevet 2 adet 77 lik ve 11 lik satın aldım. 77 likleri iade edip 11 tl kupon hesabıma yüklendi. 10 liraya ne alabilirim ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: axix

Eeevet 2 adet 77 lik ve 11 lik satın aldım. 77 likleri iade edip 11 tl kupon hesabıma yüklendi. 10 liraya ne alabilirim ki?

yani düşünsene n,iye 77 likleri iptal ediyorlarda 11 liği iptal etmemişler ..refsizler

• quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

44TL'lik kupon alırken hata ile karşılaşmıştım.. Geri iade olur dedim 1TL ama kupon yatmış :) :) :) 3. kuponum oldu

6 da 5 gidiyorum :D . alamadığım gün açgözlülük yapıp en yükseğini almaya çalışmıştım :(

• Canli destekten aldigim cevap 4 5 kere 1tl cekildi ama halen yok bisey

• Ödeme ekranında ki hatayı anladık ,başka kullanıcı sepende nedir ..hadi bunuda geçtik adam kuponu almış parasını vermiş ,iptal ediyor ..yuh artık vallahi yuh ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kan

Bende 6 kez ödeme ekranına geldim son aşamada bekle n11 e yönlendiriliyor derken attı. 2 kez 1 tl çekti. Aradım müşteri hizmetlerini anlattım durum bu dedim. Efendim şuan beklemede eğer gün içinde kuponunuz yüklenmez ise bizi arayın dedi. Eğer yüklenmez ise yüklicekmisiniz dedim. Sonra baktı aa 9.40 da almışsınız siz o saate normalde kupon kalmaz bu yüzden sistem red verecektir dedi. Neymiş 3 dakkada kupon bitermiş. Ee dedim geçen sene ben 20 dakka geçe aldım. İşte yapacak bişey yok siz alırken kupon bitmiştir filan dedi. Dedim oyun mu oynuyoruz burada . yapacaksan adam gibi sistem yap .500 kişiye veriyorsa kuponu,ilk tıklayan 500 kişiden sonra sistem kapansın. Ha olur çok hızlı yüklenme olur 40 50 kişiyi bir anda okuyamaz sistem ,ama bizim gibi kaç tane para çekildiği halde kupon gelmeyen var. Bu konuda yapacak hiçbirşeyleri yokmus.
    Neyse gelelim sadede. Bunlar kuponları vermicek de biz bunları tüketici haklarına şikayet etsek sonuca varabilirmiyiz. onu tartışalım burada

Yazılımsal olarak bunu engelleyebilirler, istersen aynı saniye içerisinde 100.000 kişi bir linke tıklasın, düzgün bir yazılımla ilk 500'üne onay gerisine red verilebilir. Neden yapmıyorlar anlamıyorum.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

İyisin valla :) Ben ilk 3 gün boş geçmiştim, dedim bu sene de boş geçeceğim ama sonradan açıldım :) :) :)

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.