Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.840
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sepetteki laptobumu 200 lira zamlamışlar, boşuna uğraşıyoruz kupon vs, ulan bari delikanlı gibi %5 indirim deyin fiyatları oynatmayın milletle dalga geçmemiş olursunuz utanmaz herifler

• o kadarda yapamazlar hocam ya iphone gibi bi ürünü kaldırmakta ne bileyim

• Son 1 haftadadır sepete attığım ürünlerin %90'ı satıştan kalktı. Geri kalanların da fiyatları % 10-15 arttı. N11' de ürünlerin fiyatları diğer sitelerdeki fiyatlardan tartışmasız çok yüksek. Bu sene kupon mupon hikaye. ihtiyacı olan varsa diğer sitelerdeki indirimlerle ihtiyaçlarını alsın. N11 bu sene foss.

• Merak ediyorum pazartesi ve salı günkü kupon satışlarında yine yüksek tutarlılar olacak mı. Pek olacağına ihtimal vermiyorum iki defa büyük kupon verdiler. Sanki en fazla 111 lik kupon verirler gibime geliyor. Ama bakalım görücez.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

Son 1 haftadadır sepete attığım ürünlerin %90'ı satıştan kalktı. Geri kalanların da fiyatları % 10-15 arttı. N11' de ürünlerin fiyatları diğer sitelerdeki fiyatlardan tartışmasız çok yüksek. Bu sene kupon mupon hikaye. ihtiyacı olan varsa diğer sitelerdeki indirimlerle ihtiyaçlarını alsın. N11 bu sene foss.

n11 de bazı ürünlerde 11.11'e özel güzel indirimler yapıyorlar, üstüne de kuponla yine avantajlı oluyor. Geçen sene o şekilde alışverişim olmuştu. Ama bu bahsettiğim çok az üründe geçerli. Onun haricinde çoğu ürünlerin fiyatı dediğiniz gibi şimdiden baya zamlandı ve tık hızında kuponların hiçbir avantajı yok. Bu konuda n11 çok vasat ve her sene daha kötüye gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hknardru

n11 de bazı ürünlerde 11.11'e özel güzel indirimler yapıyorlar, üstüne de kuponla yine avantajlı oluyor. Geçen sene o şekilde alışverişim olmuştu. Ama bu bahsettiğim çok az üründe geçerli. Onun haricinde çoğu ürünlerin fiyatı dediğiniz gibi şimdiden baya zamlandı ve tık hızında kuponların hiçbir avantajı yok. Bu konuda n11 çok vasat ve her sene daha kötüye gidiyor.

Alıntıları Göster

önceki senelerde bende n11'in çok ekmeğini yedim. Ama bu sene aradığım ürünleri bulamadığım gibi, fiyatları da çok yüksek. 11.11 'de böyle devam ederse n11 için hezimet olacak.

• yaman21 Y kullanıcısına yanıt

Yine belki bir ihtimal aradığınız ürünleri listeye koyabilirler hocam, bende o umutla bekliyorum. Yoksa bende sadece kupon satışından aldığım kuponları kullanıcam gibi duruyor.

• nistel11 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler eğer olursa cevaplarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.11 geldiğinde nasıl bir yol izlemek gerekli sizce deneyimli arkadaşlar ? Gece kuponu çakıp direk 7300 e iphone 11 128gb almalı mı yoksa özel fırsatlar çıkacağı için bekletip sonraki gün mü kullanmalı? Gün içinde fiyatları yükseltiyorlarmı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla xiaomi robot süpürge almak icin 1111 allık kuponu aldım ama bir ise yaramayacak sanki bu kupon 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen senelerden takip eden varsa son 2 gün satılacak kuponlar büyük mü küçük mü oluyor

• listemi 20 gün önceden belirliyorum. tüm yıl elektronik almıyoum. 20 gün içinde zam gelenleri o gün 3 siteden teyit edip alıyorum. geçen sene 90 küsur kuponu kullanmadım. trendyol n11 den uyguna verdi ben de aldım. n11 i defalarca uyardık fiyatları sabitle diye. satıcıya reklam ücreti yüklemek nedir satıcılar zaten fiyat yükseltmeye bahane arıyor. bu sene dolardan da darbe yedik kim alışveriş yapar. sadece seneye alamam bu sene aldım aldım diyenler

• hknardru kullanıcısına yanıt
    Aynen geçen senelerde de gelmedi. Büyük kupon 1 kere oluyor. Son günler tırt geçiyor

• Samsung kuponu 8 kasım mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: eprex123

11.11 geldiğinde nasıl bir yol izlemek gerekli sizce deneyimli arkadaşlar ? Gece kuponu çakıp direk 7300 e iphone 11 128gb almalı mı yoksa özel fırsatlar çıkacağı için bekletip sonraki gün mü kullanmalı? Gün içinde fiyatları yükseltiyorlarmı ?

Bu konuyu bende merak ediyorum tecrübeli arkadaşlar cevap verirse seviniriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manyaksx kullanıcısına yanıt
    Ben 5 yıl önce flilan iphone 7 plus aldım stok kalmaz diye gece 12:04 de işlemi bitirmiştim.ama gün içinde daha uyna alanlar oldu biraz kısmet işi diyelim.ben stok sorunundan korkuyordum.ayrıca çok soran olmuştu iphone 6 ve sonraki yıl 7 plus almıştım fiyat 11 kasımda yükselmemişti bayileri takip edin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Hocam bu istanbul meselesi nedir neden onlar alabiliyor bi aciklar misin

ana server yakınlık yani ana makineye yakınlık .saniye istanbul ve çevresinde salise bazında erken açılıyor satın al butonu. bu doğanın kanunu n11 makinası sonuçta istanbuldan hizmet veriyor.

• rezil Samsung yarın için 100 tl indirim kuponu koymuş
    6500 tl telefon satıp 100 tl indirim kuponu vermek nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

2dk da tukettiler gene ne fark var %11 kupona bile saldırıyorlar nasil bi aclik bu😮

kullanmak için almıyoki % 50lik kısım satma derdinde 10 kasım gecesi açılır konular :)

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.