Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 10 Kasım 2018; 21:33:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafam karıştı. Şimdi kırmızı mı yoksa siyah etiketli ürünlerde mi çek kullanılıyor?
  • herkese merhabalar geçen sene biletall üzerinden 40 tl lik indirim kodu 5 tl ye satılmıştı.bu sene buna benzer bir kampanya olacakmı. bilgisi olan varmıdır acaba
  • diğer sitelerle kıyaslamadan almayın derim. piyano alasım vardı. 3700llerden 4100 lere çıktı. rezillik. hepsiburada 3500 ceksiz çüksüz veriyo zaten.
  • satıcılar fiyatları yükseltmeye başladılar.40,50tl fiyatlar artmaya başladı.
  • Ölücü dostlar! Ölücü combo nuz nasıl olacak yarın icin ? kupon bkm garanti avantajix falan hepsi aynı anda oluyormu? Alternatifler neler öldürücü combonuz nedir :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://urun.n11.com/elektrikli-supurge/dyson-ball-multi-floor-hakman-5-yil-garantili-P236836952

şu ürünü almayı düşünüyorum eldeki kuponla.

5 yıl hakman garantili dediğine göre öyledir diye düşünüyorum.
    Ne diyorsunuz?

bir de hokus pokus yüklemişler %5 diye bununla diğer tıkla kazan kuponunu beraber kullanabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xnax -- 10 Kasım 2018; 21:40:16 >
  • Benim fav üründe kırmızı 11.11 logosu var kod geçerli ise alıyorum akşam hadi hayırlısı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

Pierre cardin PC 405 var 1490 dı 1190 düştü bugün 11.11 ürünü olarakta gözüküyor

Alıntıları Göster
    eyvallah hocam bebehitste 3 tane pierre cardin var onlari takibe aldim denk getirirsem hero olani alicam, ama bunlar kirmizi etiket , su siyahlari merak ettim, dogru duzgun kupon alamadim acaba siyah etiketli travel gelirmi ki, bu arada bebehits indirimli fiyatlar su ankilermis, satici 11/11 de yogun olsugundan erken yansittik indirimleri dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfylmz

eyvallah hocam bebehitste 3 tane pierre cardin var onlari takibe aldim denk getirirsem hero olani alicam, ama bunlar kirmizi etiket , su siyahlari merak ettim, dogru duzgun kupon alamadim acaba siyah etiketli travel gelirmi ki, bu arada bebehits indirimli fiyatlar su ankilermis, satici 11/11 de yogun olsugundan erken yansittik indirimleri dedi

Alıntıları Göster
    Hmm hocam mlsf bende görmedim siyah logolu PC 405 n11 özel ürün sayfasındaydı Orda gördüm

• ya her sene aynı muhabbet...

11.11 den önce siteyi kötülemeler...

ya arkadaş sana kimse zorla bir şey satmıyor almazsın zaten.geçen sene bir çok üründe gerçek indirim oldu.misal geçen sene 2017(11.11) iphone 8 ve note 8 nin satış fiyatı şu zamana kadar hiç bir yerde verilmedi.

ihtiyacın yoksa alma alacaksan da tüm sitelere bak öyle al
  • eldeki kuponlarla anca krizden önceki fiyatlara zar zor düşüyor. buna bile sevinir olduk. yazılar olsun insanları bu hale düşürenlere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti kullanacaklar + 75 bonus + 25 elektronik Bonusa katılmayı unutmayın

• Az önce siteye girdim, 11.11 ürünlerinin (sadece kişisel bakım-parfüm kategorisi) fiyatlarına bakmak için sayfayı denetleyerek ürünlere ulaştım ve fiyatlarına azıcık göz gezdirdim. TAMAMEN FİYASKO.
    Fiyatlar tam anlamıyla rezillik insanların aklıyla dalga geçmekten başka bişey değil. Ürünlerin fiyatlarına internetten ayrıca baktım 11.11 kampanyası bile yapmayan çoğu siteden daha pahalılar. Rezillik diz boyu. Bu n11 akıllanmaz. Fiyatları farklı sitelerle check etmeden almayın derim. Sonucu zaten siz de göreceksiniz.
  • 11.11 etiketlilerde kuponlar geçerli olmuyor mu?
  • Gece 12 den sonra kupon dağıtılacak değil mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

ya her sene aynı muhabbet...

11.11 den önce siteyi kötülemeler...

ya arkadaş sana kimse zorla bir şey satmıyor almazsın zaten.geçen sene bir çok üründe gerçek indirim oldu.misal geçen sene 2017(11.11) iphone 8 ve note 8 nin satış fiyatı şu zamana kadar hiç bir yerde verilmedi.

ihtiyacın yoksa alma alacaksan da tüm sitelere bak öyle al
    Aynen hocam örnek 8 plus 4 bindi herhalde satıcı 1000 tane sattıydı 5 er 10 ar gidiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 10 Kasım 2018; 21:54:8 >
  • Bir kaç gün önce herkes fiyat yükseltiyor diye n11.com a küfür ederken n11.com un bunu kasıtlı yaptığını asıl amaç 11.11 de satış yaptırmak olduğu için stok azalmasın kimse almasın diye fiyatlar artıyor olabilir 11.11 olunca fiyatlar düşer geri eski haline gelebilir demiştim dediğim gibi oldu fiyatlar patır patır düşüyor ayrıca bazı satıcılar rekabete girdi düşük fiyattan 5 tl aşağı çekiyor öteki satıcı da onu görüp o satıcıdan da 5 tl aşağı çekiyor fiyat inmeye rekabet olmaya devam ediyor. 420 lira olan lastik 340 a geldi düşe düşe

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.