Şimdi Ara

[N]aked [K]ing | See Life in All its Nakedness |(Ghost için oyuncu alımı açılmıştır.) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
3
Favori
55.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaptanado

quote:

Orijinalden alıntı: EnzoStyle61

quote:

Orijinalden alıntı: mcmaniac

quote:

ARkadaşlar Ben TURK klanındayım ama yani ne bilim klan savaşları felan nasıl olacka ki ben kendim öyle klan tagini turk yaptım okadar acaba böyle klan savaşları mod felan mı var yoksa privat gamreden mi? sizin nk klana gelmeyi isterim böyle klan savaşları felan varsa

Maclar private yapiliyo. Malesef, hem elite hem founder olan nadir Turk klanlarindan biri olmamiza ragmen infinity ward elite araciligiyla klan maci yapma secenegi gelistirmedi. Diger konuya gelince basvuru formunu doldurdugunuz takdirde en kisa surede size döneriz..

Simdi Elite olmassam olmuyor mu ?

oluyor imzalarımızdaki veya ilk sayfadaki başvuru formunu doldurun lütfen

Adnan 118 gibi burdan millete yardim etcegine online olma saatlerini biraz daha arttir da yuzunu daha cok görelim. Gb'de uyeligini aktive etmeyen de tek sen kaldin klanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcmaniac -- 26 Ocak 2012; 0:00:02 >

• dert etme bu kadar sertan abi gb dede şifreyi unuttum bakarım şimdi ona
  • Zorlama sinirlarini Adnan, biseyi yap dedigimiz zaman yap sadece sorgulayip sualleme..

• FPS hastaligi. Allah dusmanimiza vermesin, cok aci

• gamebattlesta gamertaglerle ilgili bir sıkıntı var sanırım bir gözatın lütfen yoksa ben mi yanlış anlıyorum tekrar gamertag yaratmamızı istiyor gibi geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: hata_I

gamebattlesta gamertaglerle ilgili bir sıkıntı var sanırım bir gözatın lütfen yoksa ben mi yanlış anlıyorum tekrar gamertag yaratmamızı istiyor gibi geldi bana

Yeni yaratmicaksiniz Nihad, zaten onayladiniz siz. Sadece ayni hesabin kontrolunu yapmak icin gamertag'inizi tekrar onaylaticaksiniz
  • tamam abı hallettım
  • Validenin ameliyatından ötürü yanına gideceğim. Bu hafta fazla online olamayacağım. Selamlar..
  • quote:

Validenin ameliyatından ötürü yanına gideceğim. Bu hafta fazla online olamayacağım. Selamlar..

Gecmis olsun kardesim, umarim önemli birsey degildir..
  • quote:

Validenin ameliyatından ötürü yanına gideceğim. Bu hafta fazla online olamayacağım. Selamlar..

geçmiş olsun nihad acil şifalar dilerim
  • Çok geçmiş olsun Nihad bende acil şifalar diliyorum kardeşim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ARkadaşlar Ben TURK klanındayım ama yani ne bilim klan savaşları felan nasıl olacka ki ben kendim öyle klan tagini turk yaptım okadar acaba böyle klan savaşları mod felan mı var yoksa privat gamreden mi? sizin nk klana gelmeyi isterim böyle klan savaşları felan varsa

Maclar private yapiliyo. Malesef, hem elite hem founder olan nadir Turk klanlarindan biri olmamiza ragmen infinity ward elite araciligiyla klan maci yapma secenegi gelistirmedi. Diger konuya gelince basvuru formunu doldurdugunuz takdirde en kisa surede size döneriz..

istesem ben zaten clan yerine NK yazarım sorum su klan savasları nasıl olacak

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

istesem ben zaten clan yerine NK yazarım sorum su klan savasları nasıl olacak

Tabii ki de yazabilirsin. Rolex'in cakmasinin olabildigi gibi [N][K] tag'inin de cakmasi olabilir. Ismimizi kullanmasa da taklit edenimiz cok zaten. Lakin hicbir zaman biz invite atmadikca ELITE aplikasyonunda tek [N][K] olan [N]aked [K]ing klanina katilamazsin. Klan karsilasmalari PSN veya forum uzerinden ayarlanarak yapiliyor. Clan Operations dedigimiz olay ise daha baslamadi. Aktive oldugu anda o da sadece ELITE uzerinden ayarlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcmaniac -- 27 Ocak 2012; 18:35:02 >

• GB de gamertagsı tekrar tanıtmak için psn hesabıyla giriş istiyor ama giriyorum hata veriyor sizde durum nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovarinli

GB de gamertagsı tekrar tanıtmak için psn hesabıyla giriş istiyor ama giriyorum hata veriyor sizde durum nasıl

Mail adresini yazicaksin oraya usta Gamertag'i degil, problem odur muhtemelen. Bi de PSN acik deilken yapmayi dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcmaniac -- 28 Ocak 2012; 0:20:05 >
  • Başvuru attım cevabınızı bekliyorum
  • Bucadan selamlar , mikrofonu aldım dönüyorum :D
  • quote:

Bucadan selamlar , mikrofonu aldım dönüyorum :D

Herkese selamlar beyler bu gece online olmaya çalışalım

Saygılar...
  • Olum millet yenilgilerden seri yapiyo yazmiyo, hayali maclar yapip kazanip onlari yaziyo, biz de mi öyle yapsak? bos kaldi mac bölumu
    Edit: Bu aksam yokum size iyi oyunlar, sevgiler cankuslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcmaniac -- 28 Ocak 2012; 20:10:00 >
  • hayali maçlar oda iyiymiş
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.