Şimdi Ara

Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.948
Cevap
6
Favori
91.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enginco06

quote:

Orijinalden alıntı: EXcom_Zkko

Geçen hafta çarşamba günü yola çıkan 4 adet PS3 oyun ve 1 adet Dual Shock 3 joystick bu sabah sağ salim elime ulaştı. Toplamda yaklaşık 325 liralık bi alışverişti.

güle güle kullan dostum gümrük efsanesine(100 euro) rağmen iyi cesaret edebilmişsin vallaa ben yapamazdım

Eyvallah hocam sağol.
    Onun önlemini siparişi beşer dakika arayla, 3 seferde yaparak aldım. 3 paket de birbirine bağlanmış şekilde (muhtemelen gümrükten ayrı ayrı geçtikten sonra posta merkezinde bölgelere ayrılırken bağlamışlar) sorunsuz elime geçti.
    Kargo ücretsiz olunca, bu tip ufak önlemler hayat kurtarıcı olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enginco06

quote:

Geçen hafta çarşamba günü yola çıkan 4 adet PS3 oyun ve 1 adet Dual Shock 3 joystick bu sabah sağ salim elime ulaştı. Toplamda yaklaşık 325 liralık bi alışverişti.

güle güle kullan dostum gümrük efsanesine(100 euro) rağmen iyi cesaret edebilmişsin vallaa ben yapamazdım

Eyvallah hocam sağol.
    Onun önlemini siparişi beşer dakika arayla, 3 seferde yaparak aldım. 3 paket de birbirine bağlanmış şekilde (muhtemelen gümrükten ayrı ayrı geçtikten sonra posta merkezinde bölgelere ayrılırken bağlamışlar) sorunsuz elime geçti.
    Kargo ücretsiz olunca, bu tip ufak önlemler hayat kurtarıcı olabilir.

biz de öğrenmiş olduk ozman teşekkür ederim

• mymemorye 20.99 a telefon gelmiş bildiğimiz cep telefonu mu linkteki nette de pek bilgi bulamadım birde gümrükte takılma riski fazlaymış telefonların galiba

http://www.mymemory.co.uk/Mobile-Phone/Generic/VX1i-Mini-Mobile-Phone-%2B-FREE-Vodafone-Pay-As-You-Go-SIM-Card
  • Arkadaşlar merhabalar bir şey soracaktım acaba sennheiser hd 202 ile hd 437 arasında kalsanız hangisini tercih edersiniz? hd 437 inanılmaz bir indirim var :D
  • ses kalitesini bir kenara bırakırsak iki kulaklık da kulağı içine almıyo tam olarak uzun süreli kullanımlarda sorun yaratabilir hd201 tavsiye ederim onun padlari daha büyük ses kalitesi olarak da çok fark yok aralarında
  • Ben bu siteden bir adet cx300 bir adette celestron dürbün + 1 adette hd 201 almayı planlıyorum ama sizce free postlamı alsam yoksa takipli posta ilemi arada 20 lira gibi bir fark oluyo ne dersiniz arkadaşlar birde paket büyük olucak belkide dikkat çekermi diyorum acaba? Siparişi vardim toplam 55 serlin tuttu kayıtlı posta ile beraber inşallah kısa zamanda gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 22 Şubat 2010; 16:37:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebaa

http://www.mymemory.co.uk/Sports-Headphones/Sennheiser/Sennheiser-OMX95-VC-Style-II-Headphones-
    biraz önce ben de bu kulaklığı sipariş ettim bakalım ne olacak

DÜn itibari ile gelmiş bulunmakta

• Öncelikle cümleten hayırlı günler dilerim;

Mymemoryden £81.99 fiyatında shure SE115'i sipariş etmek istiyorum ama etmeden önce sizlere danışmak istedim bu fiyatda bir ürün gümrükte sorun çıkarır mı?Shure SE115ten başka önerebilceğiniz başka bir marka/model var mı?

İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safff

Öncelikle cümleten hayırlı günler dilerim;

Mymemoryden £81.99 fiyatında shure SE115'i sipariş etmek istiyorum ama etmeden önce sizlere danışmak istedim bu fiyatda bir ürün gümrükte sorun çıkarır mı?Shure SE115ten başka önerebilceğiniz başka bir marka/model var mı?

İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Gümrük mevzusu hiçbir zaman garanti değildir, ama 81GBP sınırın altında kalıyor tabi.

Öncelikle kulaklıktan ne tür bi beklentiniz olduğu önemli.. Ne türk müzik dinlersiniz? Ses olarak beklentiniz nedir? (Güm güm bass mı, yoksa dengeli bir ses mi? vs vs)

Ortalama şekilde konuşacak olursam; alacağınız ürün Shure'un en alt modeli, ve o parayı haketmediğini söylemeliyim. Benim önerim yine aynı sitede de bulunan Ultimate Ears Super.fi 5 v2 modeli. Aradaki 11 GBP fark ses kalitesine fazlasıyla değecektir. Kendi birebir yaptığım denemelerde Shure se420 modeline bile rahatlıkla tercih edebilirim Super.fi 5'i..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 24 Şubat 2010; 16:09:09 >

• Ayın 22 sinde order ettik 25 i bugün hala pendin 3 kere mail attım yollayın artık diye hiç kime diyosun ki.
    Az önce benden kanıt istediler fatura vs net faturasını gönderdim gene aynı mesajı yolladılar deli ettiler beni ya koskoca pdf formatında elektronik fatura yolladım daha ne yapayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 25 Şubat 2010; 15:15:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Ayın 22 sinde order ettik 25 i bugün hala pendin 3 kere mail attım yollayın artık diye hiç kime diyosun ki.
    Az önce benden kanıt istediler fatura vs net faturasını gönderdim gene aynı mesajı yolladılar deli ettiler beni ya koskoca pdf formatında elektronik fatura yolladım daha ne yapayım.

İlk alışverişlerde böyle şeyler olabiliyor. bir de jpeg olarak yollayın bakalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Ayın 22 sinde order ettik 25 i bugün hala pendin 3 kere mail attım yollayın artık diye hiç kime diyosun ki.

İlk alışverişlerde böyle şeyler olabiliyor. bir de jpeg olarak yollayın bakalım.

Tamam görmemişler sabah attığımı şimdi gözden geçiriyoruz dediler ama bence bu oyalama taktiği ben çok baskı yaptım başta önüme bunu sürdüler koskoca 1 günü yediler böylece.şu an saat orda 2:31 artık bugünde yola çıkmaz.Bu arada çok kötü niyetli gibi görünebilirm bu mesajla ama adamlar çok yuvarlak cvp veriyolar birde hazır mesajlarla yani tamam eğer tedarik edemiyosan sölesinler anlayışla bekleriz ama böle yapmaya gerek yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 25 Şubat 2010; 16:34:35 >

• Ben de 2 gün önce Sandisk 8gb micro usb bellek istedim. Bugün kargolanmış. Takip edemiyorum. Bakalım neler olacak? Bu arada %5'lik indirim kuponu var.
    Kod: BACKFORGOOD
  • Nokia bh-103 siparişi verdim. 47 liraya geldi. İnşallah cuma veya sonraki hafta pazartesiye burda olur. Gelince yazarım.
  • Benim siparişlerde cuma günü kargoya verildi gelgelelim takip numarası çalışmıyor sitesinde ,ben böle işin içine.....
    Mail atmıştım eğer takip edemiyosak ne diye ödedim para diye ,adamlar size teslim edilince sitedeki durum değişecek diyor ben böle şey görmedim ya ne yüssüz adamlar bunlar ya.

Your order cannot be tracked before the Royal Mail tries to deliver it to your address for the first time. From that moment on you are able to track your order. As soon as Royal Mail would not be able to deliver the item to your address you will be able to track the order.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 1 Mart 2010; 14:25:19 >
  • Arkadaşlar 2 kez gönderdiler bana ulaşmadı paketim. 2.kez gelmedi diye bilgilendirdim. Sonra bi mail attılar

Dear Mr,

Unfortunately, we are unable to resend your orders as 2 packages have now gone missing to the same address. This means the postal service is not reliable enough for us to send goods to your area.

A refund has now been issued to your debit/credit card, please allow up to 72 hours for this to appear on your account.

Meanwhile, if the original packages do arrive, please let us know as we will be contacting the Post Office and Police to investigate the loss.

If you should have any further queries please do not hesitate to contact us.

Bu mailden sonra cevap yazmak için sisteme girmeye çalıştım şifrem çalışmıyordu yeni şifre istiyorum çalışmıyordu. Hesabımda sorun var diye mail attım sonrada bunu attılar. Ödememin üzerine yatacaklar gibi bi his var içimde

Thank you for your mail,

Unfortunately we are unable to accept any further orders as two previous orders have now gone missing en route to your address, this means that the postal services in your area are not reliable enough for us to use.

Our apologies for any inconvenience caused,

• bir daha size kargo yollamayacaklar gibi gorunuyor. Insallah odemenizi yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: çifsıfır

Arkadaşlar 2 kez gönderdiler bana ulaşmadı paketim. 2.kez gelmedi diye bilgilendirdim. Sonra bi mail attılar

Dear Mr,

Unfortunately, we are unable to resend your orders as 2 packages have now gone missing to the same address. This means the postal service is not reliable enough for us to send goods to your area.

A refund has now been issued to your debit/credit card, please allow up to 72 hours for this to appear on your account.

Meanwhile, if the original packages do arrive, please let us know as we will be contacting the Post Office and Police to investigate the loss.

If you should have any further queries please do not hesitate to contact us.

Bu mailden sonra cevap yazmak için sisteme girmeye çalıştım şifrem çalışmıyordu yeni şifre istiyorum çalışmıyordu. Hesabımda sorun var diye mail attım sonrada bunu attılar. Ödememin üzerine yatacaklar gibi bi his var içimde

Thank you for your mail,

Unfortunately we are unable to accept any further orders as two previous orders have now gone missing en route to your address, this means that the postal services in your area are not reliable enough for us to use.

Our apologies for any inconvenience caused,

Adamların daha takipli dedikleri kargo bile takipli değil boşa para ödedim bende önce kendilerine baksınlar güvenilmez postaymış peh.

• quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

Nokia bh-103 siparişi verdim. 47 liraya geldi. İnşallah cuma veya sonraki hafta pazartesiye burda olur. Gelince yazarım.

Bu telefonsa gümrükten geçme ihtimali var mı?
  • Geçse bile pasaport ile TKya kayıt gerekiyor..

quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

Nokia bh-103 siparişi verdim. 47 liraya geldi. İnşallah cuma veya sonraki hafta pazartesiye burda olur. Gelince yazarım.

Bu telefonsa gümrükten geçme ihtimali var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.