Şimdi Ara

MW3 online oynama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mw3 aldım online basıyorum connecting to online services diyo uzun bi süre sonrada the call of duty modern warfare 3 server is not available at this time.please try again later or visitwww.callofduty.com/mw3/status for updates diyor napcam yardımm

internetim kablolu bu arada

• Modem ayarlarına gir UPNP sekmesine tıkla devre dışı yap
  • upnp zaten devre dışı az önce ps3den internet connection statusten baktım mtu automatic-upnp disabled ve nat 2 proxy severda do no tuse da
  • arkadaşlar bende pc den mw3 oynuyorum aynı hatayı banada veriyo internetim kablolu yardım eder misiniz lütfennn !!!!!
  • Bilgisayar veya playstation ip nizi modeminizde ki dmz ayarlarina yazip dmz yi aktiflestirin dmz ayari modeminizde yoksawww.portacmak.com a girip modeminizde bilgisayar veya ps3 unuz icin port acmaniz gerekecektir bu sitede port acmayla ilgili forumlar var ordanda ayrintili bilgiye ulasabilirsiniz veya isterseniz veya bulamazsaniz ben buraya ayrintili bir sekilde anlaticagim cevabinizi bekliyorum veya mbcyber bilgisayarinda ki koruma programlarini kapayip dene firewallvs gibi veya modemindeki sinirlamalar bolumunden mw3 port izni cikarcksin dedigim gibi anlamazsan mesaj at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tinerajj -- 28 Aralık 2011; 10:26:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tinerajj

Bilgisayar veya playstation ip nizi modeminizde ki dmz ayarlarina yazip dmz yi aktiflestirin dmz ayari modeminizde yoksawww.portacmak.com a girip modeminizde bilgisayar veya ps3 unuz icin port acmaniz gerekecektir bu sitede port acmayla ilgili forumlar var ordanda ayrintili bilgiye ulasabilirsiniz veya isterseniz veya bulamazsaniz ben buraya ayrintili bir sekilde anlaticagim cevabinizi bekliyorum veya mbcyber bilgisayarinda ki koruma programlarini kapayip dene firewallvs gibi veya modemindeki sinirlamalar bolumunden mw3 port izni cikarcksin dedigim gibi anlamazsan mesaj at

bu mesaja yönelik size pm attım

• Merhaba

kablo internet ve TENDA wireless router kullanıyorum.tüm dediklerinizi yaptım ama PS3 de COD MW3 online oynayamadım bir türlü. Bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Saygılar
  • bu arada ayarları yaptım arkadaslar DNS leri değiştirdim çalışıyor.

bu sabah gene çalışmıyor. yine server a ulaşamıyorum.Deli olacagım yahu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agaydemir -- 13 Ocak 2012; 8:30:28 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_56641846/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56675321

aynı sorunu yaşıyorum ve giremiyorum çözemedim bi türlü sorunu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.