Şimdi Ara

Mw2 Special Bölümleri oynayan yok mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar ben Singleyi bitirdim.. Herifin gozune bicagi sapladim :) Ama main menüde Campaing in üzerine geliyorum Complation %50 yaziyor.. Anlamadim.. Daha oynanacak baska bölümlermi var?
  • oyunu veteranda bitirip bütün intelleri toplarsan %100 olur...
  • Hmm anladim :D Ben Regularda basladim ve 3-5 Saatte bitirdim :) Veteranda deniycem birde :)
  • Bende 2-3 gündür special bölümlerine sardım baya. juggernuts bölümlerini veteranda oynamak imkansız. 10 kere üst üste vurmanız lazım.

Cod 4'de ki bölümü eklemeleri de çok güzel olmuş. Arkadaşında orjinal almasını bekliyorum eğlenceli olacak.
  • bitiren biri burayı saveini atabiilirmi ?
  • Special Ops biraz zor internetten bitmiş halini indirmelisin çünkü bütün bölümlerde tek başınasın bitirmek istesen varyaa lincin çıkar...
  • ewt öyle olacak.. bendede öyle bir sorun oldu ben öyle yaptım.
  • biz atıyoruz coop çok zevkli tavsiye ederim,bütün bölümleri açıldı 1-2 tane bölüm kaldı bitirmediğimiz,veterandan başkası sarmıyor zaten artık.

Mw2 Special Bölümleri oynayan yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacklotus -- 1 Aralık 2009; 18:17:21 >

• gerçekten güzel oyun ama bu oyunda multıplayer pek tutmıcak gibime geliyor.oyun singleplayerda çoook daha eğlenceli.

• Son 2 resim hagi bölüm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çöl Tilkisi

Son 2 resim hagi bölüm?

special opstaki 2 oyuncuyla oynanan bölümler
  • arkadaşlar steam dan ikili oyunlar için birbirimizi çağıralım yani İNVATE yapalım.İkili oynamak ta oldukça zevkli hem bölümleri geçmekte daha kolay. steam ID:ozzy11223344 dür. ikili tüm oyunlara ikinci olurum. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetaLX

quote:

Orijinalden alıntı: Çöl Tilkisi

Son 2 resim hagi bölüm?

special opstaki 2 oyuncuyla oynanan bölümler

Tamam buldum arayan olursa big brotherdı galiba 3.kısımda

• daha ilk defa duyuyorum nasıl bi bölüm o
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.