Şimdi Ara

Mw2 multiplayer alteriwnet. Siyah ekran sorunu.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuna giriyorum . herhangi bi server seçip girdikten sonra siyah ekran çıkıyor. bi 10-15 dakika sonra siyah ekran gidiyo.sonra yüklenip giriyo. Bazen siyah ekran hiç gitmiyo. bazen yükelemede kalıyo. Oyunda bi donma var .Oyunun ayarlarında değişiklik yapıp kaydete bastıktan sonrada donuyo. donma 10 dakika sonra geçiyo. Kaydetmedemi bişey var ? Sistemininin özelliklerimi düşük derseniz Singleplayer'da full çözünürlükte hiç kasma olmuyo. Bu Multiplayer alteriwnet'i netten indirdim. Yeni patch'lardamı sorun var acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SanaL Crew

Oyuna giriyorum . herhangi bi server seçip girdikten sonra siyah ekran çıkıyor. bi 10-15 dakika sonra siyah ekran gidiyo.sonra yüklenip giriyo. Bazen siyah ekran hiç gitmiyo. bazen yükelemede kalıyo. Oyunda bi donma var .Oyunun ayarlarında değişiklik yapıp kaydete bastıktan sonrada donuyo. donma 10 dakika sonra geçiyo. Kaydetmedemi bişey var ? Sistemininin özelliklerimi düşük derseniz Singleplayer'da full çözünürlükte hiç kasma olmuyo. Bu Multiplayer alteriwnet'i netten indirdim. Yeni patch'lardamı sorun var acaba ?

İndirdigin patch in d.ext dosyasinda bozuk olabilir patch i silebiliosan sil bska patch yukle internet uzerinden indirilen bazi patchler bu problemi verir
  • iw4mp.cfg gir orda enable_upload 1 var onu 0 yap
  • @53 sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53Muco

iw4mp.cfg gir orda enable_upload 1 var onu 0 yap

Dostum çok sağol ya. Biraz geç yazdım ama olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanaL Crew

quote:

Orijinalden alıntı: 53Muco

iw4mp.cfg gir orda enable_upload 1 var onu 0 yap

Dostum çok sağol ya. Biraz geç yazdım ama olsun

Sorunun çözüldüyse ne mutlu bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.