Şimdi Ara

Muzio (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Ser_Tar

quote:

Orjinalden alıntı: southparkturkey

Şık duruyor ancak joystick (pad) ileride sorun çıkarabilir ,kir toz falan açısından.
    Ve cihazın fm transmitter'i yok maalesef.

Zaten normalde fm transmitter olduğu hiçbiryerde yazmıyor.
    Sadece online alışveriş sitesinin birinde yapılan yorumda olduğu yazılmış.,
    Zaten kaliteli Kaset araç kiti ile kullanacağım.
    Malesef joystick kullanımı cep telefonu dahil butür cihazlarda yaşanabilecek genel bir sorun.
    Fiyat olarak gayet makul ve kaliteli gözüküyor.

Kullanıpta şikayetçi olan var mı acaba??
    Büyük ihtimal alacağım bu ürünü.

bi ara kilitlenme sorunundan bahsedilmişti forumda..

• quote:

Orjinalden alıntı: EXcom_Zkko

bi ara kilitlenme sorunundan bahsedilmişti forumda..

Evet ben o konuyu okudum! ... ve aklıma update yaparak sorunun düzelebileceğini düşündüm. Bilmiyorum mantıklı bir durum mu? Teşekkürler.
  • kilitlenme olayı firmware'le aşılabilecek birşey tabi..
  • ben fs300 kullanıyorum. Alalı bi hafta oldu FM transimitter özelliği var alınca çokşaşırdım ve sevindim :)
    tek sorunu video kalitesi bence ama bu fiyata bu kadar özellik onuda kapatıyor bide tetris oyunu var otobiste iyi oluyo
    Ama kamera almam lazım telefonumumu yoksa mp4 playerimimi satcam bilemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: burakakoluk

ben fs300 kullanıyorum. Alalı bi hafta oldu FM transimitter özelliği var alınca çokşaşırdım ve sevindim :)
    tek sorunu video kalitesi bence ama bu fiyata bu kadar özellik onuda kapatıyor bide tetris oyunu var otobiste iyi oluyo

denedin mi peki herhangi bir radyo'da işlevselliği nasıl?

edit: fs300'ün kullanma klavuzunu indirdim muzio'nun sitesinden, ve gözlerime inanamadım.. gerçekten de fm transmitter özelliği varmış cihazda.. ve bundan hiçbir yerde bahsedilmemiş.. (kendi sitesi dahil) bence sırf bu özelliği için alacak insanlar olacaktır.. iyi iş yapmışlar cidden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 11 Kasım 2006; 21:27:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: EXcom_Zkko

quote:

Orjinalden alıntı: burakakoluk

ben fs300 kullanıyorum. Alalı bi hafta oldu FM transimitter özelliği var alınca çokşaşırdım ve sevindim :)

denedin mi peki herhangi bir radyo'da işlevselliği nasıl?

edit: fs300'ün kullanma klavuzunu indirdim muzio'nun sitesinden, ve gözlerime inanamadım.. gerçekten de fm transmitter özelliği varmış cihazda.. ve bundan hiçbir yerde bahsedilmemiş.. (kendi sitesi dahil) bence sırf bu özelliği için alacak insanlar olacaktır.. iyi iş yapmışlar cidden..

Selam

Sipariş ettiğim Muzio FS300 elime ulaştı fakat tam ayrınıtlı bir inceleme yapamadım.
    Özellikle FM Transmitter hakıkında. Menüde böyle bir seçenek görünce bende çok şaşırdım.
    MP3 çalarken Record tuşuna uzun süreli basınca sol üst köşedeki logo , verici logo'suna dönüşüyor ve sesi
    otomatik olarak 14. kademeye kısıyor. Bütün frekansları seçebiliyorsunuz. Bir kısıtlamsı yok.Arabam olmasına rağmen hafatasonu yoğunluğundan dolayı arabaya hiç binemedim. Ama en kısa zamanda sizleri bilgilendireceğim.Ama pek umutlu değilim açıkçası.Cihazı almadan önce arabada tek tek tüm frekansları dolaşmıştım , ve hiç boş frekansa denk gelmedim.Hepsinde ufak , farazitlide olsa bir yayın var.
    Denildiği gibi cihazda kilitlenmeler yaşanıyor.Ama bu yanınızda reset için iğne gezdirmenizi gerektirmiyor.
    Farkettiğim kadarıyla cihaz bazen USB ile bilgisayara bağlarken , bazende SD kartı takarken kilitleniyor.
    Onun dışında günlük dışardaki kullanımımda (1gün) hiç sorun çıkarmadı. Sürekli açıp kapayıp , radyo/mp3 modlarına geçiş yaptım.Sorunh yok. Dediliğim gibi kitlenmeler genelde cihaz kapalı iken USB kablyu bağladıktan sonra açınca ve aynı şekilde kapalı iken bellek takıldığında yaşandı.

Aklınıza takılan sorular varsa yardımcı olmaya çalışırım gene.Bu arada sitelerde kulaklık çıkışlarının 9+9 olduğu yazıyor ama içinden çıkan manuel'inde 12+12 yazıyor bilginiz olsun. Sony kulaklık ile dinliyorum , abartı birşey beklemiyorsanız çıkışı tatmin edici boyutta. Ne düşük neden kulaklığı çıkarıp atacak kadar yüksek sesli :)

Ama açıkçası cihaz beklediğim gibi çıktı , tüm işlevlerini rahatlıkla yerine getiriyor. Deneme amaçlı divx yükledim. 700MB'lik bir dosyayı 100MB'a düşürüyor , bu işlemi yaparken altyazıyıda filme gömebiliyorsunuz.Evet okuması ve izlemesi biraz güç oluyor ama bu ekrandanda zaten çok birşey beklememek gerek. Bu fiyat aralığındaki bir cihaz için gayet kaliteli.

Saygılar

• quote:

Orjinalden alıntı: Ser_Tar

Selam

Sipariş ettiğim Muzio FS300 elime ulaştı fakat tam ayrınıtlı bir inceleme yapamadım.
    Özellikle FM Transmitter hakıkında. Menüde böyle bir seçenek görünce bende çok şaşırdım.
    MP3 çalarken Record tuşuna uzun süreli basınca sol üst köşedeki logo , verici logo'suna dönüşüyor ve sesi
    otomatik olarak 14. kademeye kısıyor. Bütün frekansları seçebiliyorsunuz. Bir kısıtlamsı yok.Arabam olmasına rağmen hafatasonu yoğunluğundan dolayı arabaya hiç binemedim. Ama en kısa zamanda sizleri bilgilendireceğim.Ama pek umutlu değilim açıkçası.Cihazı almadan önce arabada tek tek tüm frekansları dolaşmıştım , ve hiç boş frekansa denk gelmedim.Hepsinde ufak , farazitlide olsa bir yayın var.
    Denildiği gibi cihazda kilitlenmeler yaşanıyor.Ama bu yanınızda reset için iğne gezdirmenizi gerektirmiyor.
    Farkettiğim kadarıyla cihaz bazen USB ile bilgisayara bağlarken , bazende SD kartı takarken kilitleniyor.
    Onun dışında günlük dışardaki kullanımımda (1gün) hiç sorun çıkarmadı. Sürekli açıp kapayıp , radyo/mp3 modlarına geçiş yaptım.Sorunh yok. Dediliğim gibi kitlenmeler genelde cihaz kapalı iken USB kablyu bağladıktan sonra açınca ve aynı şekilde kapalı iken bellek takıldığında yaşandı.

Aklınıza takılan sorular varsa yardımcı olmaya çalışırım gene.Bu arada sitelerde kulaklık çıkışlarının 9+9 olduğu yazıyor ama içinden çıkan manuel'inde 12+12 yazıyor bilginiz olsun. Sony kulaklık ile dinliyorum , abartı birşey beklemiyorsanız çıkışı tatmin edici boyutta. Ne düşük neden kulaklığı çıkarıp atacak kadar yüksek sesli :)

Ama açıkçası cihaz beklediğim gibi çıktı , tüm işlevlerini rahatlıkla yerine getiriyor. Deneme amaçlı divx yükledim. 700MB'lik bir dosyayı 100MB'a düşürüyor , bu işlemi yaparken altyazıyıda filme gömebiliyorsunuz.Evet okuması ve izlemesi biraz güç oluyor ama bu ekrandanda zaten çok birşey beklememek gerek. Bu fiyat aralığındaki bir cihaz için gayet kaliteli.

Saygılar

öncelikle hayırlı olsun.. piyasadaki en dandik fm transmitter 60-70$'ken bu cihazla beraber gelmesi, üstelik de frekans sınırı olmaması gayet iyi.. bu arada çıkış gücüne gelecek olursak, sitede yazan 9mw 32ohm, kullanma klavuzunda yazılmış 12mw ise 16ohm kulaklıklar içindir..

• Ser_Tar, öncelikle hayırlı olsun.
    İki sorum olacak,

SD kart yuvası kartı tam olarak içerinesine alıyormu?
    Kutudan
    http://www.muzio.co.kr/images/engl/product/fs300_ac.gif
    resminde belirtilen tüm aparatlar çıktımı?

yanıtlarsan sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: HalukK

Ser_Tar, öncelikle hayırlı olsun.
    İki sorum olacak,

SD kart yuvası kartı tam olarak içerinesine alıyormu?
    Kutudan
    http://www.muzio.co.kr/images/engl/product/fs300_ac.gif
    resminde belirtilen tüm aparatlar çıktımı?

yanıtlarsan sevinirim

Merhaba,

Uzun zamandır girmeyince yanlışlıkla PM gönderdim :)
    Evet SD card tam olarak içine giriyor , tüm girişlerin lastik kapaklar ile kapatılıyor.
    Kutudan sadece mini USB aparatı çıkmıyor

• Muzio fs300 cihazının veri aktarım hızı nasıl? İçinden çıkan belleğin hızı nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cato35ksk -- 18 Kasım 2006; 10:05:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cato35ksk

Muzio fs300 cihazının veri aktarım hızı nasıl? İçinden çıkan belleğin hızı nasıl?

USB 2.0 olduğu için gayet hızlı bence.
    Bellek kutudan çıkmıyor.Bundle olarak kendi ambalajında geldi.
    Stormax'ın 1GB'lık klasik SDCARD'ı.
  • nasıl bundle olarka kendı ambalajında kutunda cıkıor ama kendı ambalajındamı yoksa
    bende almayı dusunuorum tam olarak fıyatı hangı aralıkta bırde yetkılı magazalarını nasıl ogrenebılırım :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ashreff

nasıl bundle olarka kendı ambalajında kutunda cıkıor ama kendı ambalajındamı yoksa
    bende almayı dusunuorum tam olarak fıyatı hangı aralıkta bırde yetkılı magazalarını nasıl ogrenebılırım :D

Yani Muzio'nun kendi kutusundan çıkmıyor. Kampanya olduğu için MUZIO FS300 alımına yanında hediye olarak kendi ambalajında STORMAX 1GB SDCARD gönderiyorlar. Yetkili mağaza derken yetkili servislerimi kastediyorsunuz. Bildiğim kadarıyla MUZIO'ları Türkiyeye VEGA Bilgisayar getiriyor. Güncel online mağaza fiyatlarını aşağıdaki adresten görebilirsiniz

http://www.fiyatara.com/pg/product.jsp?id=715

• Bugün sipariş verdim. Hızını test edip en kısa zamanda burada yayınlayacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cato35ksk

Bugün sipariş verdim. Hızını test edip en kısa zamanda burada yayınlayacağım.

Hayırlı olsun
    Hızı konusundada çok tedirgin olmayın bence.
    Yeterli hızda atıyor parçaları. Ama ben SDCARD içindeyken parça atmayı denemedim hiç.
    Sipariş verirken pratik olması açısından,card reader siparişide verdim.Birden fazla SDCARD kullandığım için
    gerekiyor.Ayrıca geçen haftasonuda 10ytl'ye Prizden şarj için USB adaptörü aldım.Artık şarj etmek için PC zorunluluğuda kalmadı :)

İlk kullanmaya başladığınızda dediğim gibi kilitlenmeler yaşayabilirsiniz.
    Ama bu sadece PC'ye bağlandığında falan yaşanan bir sorun.Günlük kullanımda hiç kitlendiğini görmedim.

Tekrar iyi günlerde kullanmanız dileklerimle

• yahu bu aleti edirnede elden alabılecegım bır yer yokmu ınternette ne kadar aradıysam bulamadım bır arkadasıma danıstım teknosada bulunur dedı ama edırnede teknosa warmı yokmu bellı deıl bır yardım edersenız cok memnun olurum alete bayıldım dogrusu super bır alet :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ashreff

yahu bu aleti edirnede elden alabılecegım bır yer yokmu ınternette ne kadar aradıysam bulamadım bır arkadasıma danıstım teknosada bulunur dedı ama edırnede teknosa warmı yokmu bellı deıl bır yardım edersenız cok memnun olurum alete bayıldım dogrusu super bır alet :D

İnternette 5-6 online mağazada var şuan. Aşağıdaki link size hem güncel fiyatları hemde hangi sitelerden bulabileceğinizde yardımcı olacaktır

http://www.fiyatara.com/pg/product.jsp?id=715
    Saygılar

• Arkadaşlar Bende FS-300 Var Ve Bi Çok i-pod un da Eline Verdim Yani Ses Kalitesinde
    Çok Canlı Alt almayı Düşünenler Beklmesin Derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: hip_hop_of

Arkadaşlar Bende FS-300 Var Ve Bi Çok i-pod un da Eline Verdim Yani Ses Kalitesinde
    Çok Canlı Alt almayı Düşünenler Beklmesin Derim

çıkış gücü jm200'le aynı, kalite olarak emin değilim, ama ses şiddeti olarak ipod tanımayacağını söyleyebilirim..
  • Aletin herşeyi iyi hoş güzelde bozuk dosyalardan dolayı kitleniyor, artı olarak fm transmitterı ben kullanamadım en az on tane boş kanalda denedim yok(kullana bilen varsa lütfen söylesin) ,şarj göstergeside yok ve muzioyonun siteside hiç güncellenmiyor firmware unuttun yane.
    Ben ürünü sennhesiser(cx300) kulaklıkla kulanıyorum aletitin yüksek ses vermesine bakmıyorum şayet çok temiz ve tüm sesleri en ufak ayrıntılarına kadar duyuyorum şarjı gerçektenden çok uzun süre gidiyor ama ne zamna bitticeği belli değil

fm transmitter olayını servise bildircem eğer bir tek bende çalışmadıysa
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.