Şimdi Ara

Müzik indirme sitesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu site yasal mı ?http://www.music-bazaar.com/ bilginiz var mı ? Korsansa boşa para vermiyeyim . :))

• Para verip alacaksınız iTunes'dan başka yere bulaşmayın. En güzeli o.
  • itunus biraz tuzlu hocam ya 1 dolara bir şarkı alırken burdan 1 euro ya bir albüm alına biliyor fiyatlar ucuz oldugu için cezbetti beni :)
  • Evet burası daha ucuzmuş ama iTunes da o kadar pahalı değil, 89 kuruş şarkılar, çıkış single'ı vs. olursa 1.29.

Açıkcası anlamadım nasıl bu kadar ucuz oluyor, emin değilim orijinal mi ama olmasa da parayla satamazlardı herhalde bilmiyorum ya bilgi de yok internette.
  • Spotify kullan bence eğer telefondan ve bilgisayardan ( ya da wifi bulunan bir muzik çalardan) müzik dinliyorsan. 10 TL Premium üyelik ile çevrimdışı da dinleniyor galiba.
  • I am the Danger kullanıcısına yanıt
    Saol hocam spotify den haberim var güzel program gercekten yanlız şarkılar eksik baya zaten ondan mp3 alma yoluna gidiyorum :)) orda olmayan şarkıları böyle tamamlamayı düşünüyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uz-nn

Saol hocam spotify den haberim var güzel program gercekten yanlız şarkılar eksik baya zaten ondan mp3 alma yoluna gidiyorum :)) orda olmayan şarkıları böyle tamamlamayı düşünüyorum :D

Hiç sorma The Beatles yok yahu.
  • Evet ya hayalet site gibi bişey hakkında bilgi yok hiç bir yerde :D
  • I am the Danger kullanıcısına yanıt
    Hocam rammstein da yok yaa bende ona içerlendim :( inşallah en kısa sürede arşivlerini genişletirler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uz-nn

grooveshark spotify yerine tercih et derim.
    onda müziklerin hepsi var tıvorlu ismailin hala vala valvala şarkısı bile var
  • AppStore 'a girin , arama yerine Müzik Dinle yazın,indirin. sınırsız müzik indirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öneriler için teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.