Şimdi Ara

Müzik dinleyemiyorum. Oyunlarda ses yok! NEDEEEEN??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mutlaka bi yerlerde biostan onboard ses i kapatıp açan bölüm olmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ıskra

mutlaka bi yerlerde biostan onboard ses i kapatıp açan bölüm olmalı

DOSTUM iyi ama CREATIVE takmıslar onla da ses cıkmamıs...

işte buna şaşırdım walla...

(bir de arkadasın onboard ses kartı AC97 değil sanırım)

AMA YİNE DE BIOS TA KESİNLİKLE OLMALI...!!!
  • Benim önerim
    1)ilk olarak biosu fabrika ayarlarına döndür.
    2)denetim masasından ses ayarlarına girdiğinde herşey aktifse donanımsal bir problemin yoktur. Yazılımsal problemin vardır. Eğer doğru sürücüleri kullandığından eminsen son şansın format çekmek. Biraz sıkıcı bir durum. şimdiden geçmiş olsun. kolay gelsin.
  • Denetim masasından görev cubuğunda ses denetimini göster seçeneğini aktif et daha sonra ordan bir kontrol et acaba sessize ayarlanmış ona bak derim çünkü müzik çalıyor demişsin ses gelmiyor demişsin sesize ayarlanmış olabilir. çünkü yeni kartta çalışmadı diyorsun basit ama olabilir bir deneyin isterseniz.
  • Biosu kurcaladım diyorsun İntegrated bölümünde ki onboard audio yu disable mı yaptın yoksa bece anakartın biosunu default konumuna getir yada cmos yoluyla resetle tekrar dene olmadı aynen garantiye yolla anında değiştirirler eminim
  • sen bi format at en iyisi...

şaka şaka.. anladığım kadarıyla ses kartı taktın oda çalışmadı.. walla bu çok ilginç işte.. abi kısmetinde yok herhalde.. elimde uygun fiyata anakart var istersen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cisco

Biosu kurcaladım diyorsun İntegrated bölümünde ki onboard audio yu disable mı yaptın yoksa bece anakartın biosunu default konumuna getir yada cmos yoluyla resetle tekrar dene olmadı aynen garantiye yolla anında değiştirirler eminim

çok saol yaa... valla çok iyi oldu. çalıştı da
    çok teşekkür ederim herkese sonunda sesler var oyunda

• Bari nasıl hallettin söylede herkes yararlansın
  • evet yaa. meraklandım bende. anlat hemen nasıl yaptın..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.