Şimdi Ara

Yardım Yerine IBAN Verilmesi :D:D:D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
5.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
156 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne diyorsunuz gençler, eğleniyor muyuz böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 4 Mayıs 2020; 22:13:16 >

• Ya sizde hafıza diye birşey var mı? şimdi buraya sizin zihniyetin yaptığı rezillikleri habur açılım hendek rezaletlerini saygıdeğer muhterem hoca efendimiz laflarınızı sıralı liste yazıcam edicem %90 cevap vermeden kaçacaksınız o yüzden sıralı listeye yazmaya uğraşmıcam maaşlı eleman.

Siz mi milliyetçisiniz?
    SİZ VE MİLLİYETÇİLİK

UZUN UZUN YAZMICAM SİZDE GRAM ZEKA BAK GRAM ZEKA OLSA GRAM MİLLİYETÇİLİK OLSA 1 HAFTA ÖNCE SURİYELİLERE BİR 40 MİLYAR DOLAR DAHA HARCARIZ DENİLDİKTEN SONRA ÇIKIP KENDİ VATANDAŞI İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATAN ZİHNİYETE KARŞI ÇIKARDINIZ. İTİBAR İTİBAR DİYE İNLERKEN SURİYELİLERE HARCANAN PARANIN %1ini TOPLAMAK İÇİN KOCA DEVLET HALKINA BAKMAK İÇİN YARDIM KAMPANYASI İLAN EDERKEN İTİBAR NEREDE? NEREDE ULAN! BİZİ KISKANAN AMERİKA 2 TRİLYON DOLARI SAÇTI HALKINA ALMANYA 800 MİLYAR DOLAR BİZ NE HARCADIK DAHA?

AYRICA MİLLİYETÇİYİM DİYEN AZICIK GRAM ŞU BAYRAĞA ŞU TOPRAKLARA SAYGISI OLAN ONURU ŞEREFİ OLAN HER FIRSATTA ATATÜRK'E SALDIRMAYA KÖTÜLEMEYE YER ARAMAZ. TÜRKLERİN SON BAŞBUĞU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'TÜR. VE ÖYLE KALACAKTIR BU ZİHNİYET DEĞİL BU ZİHNİYETİN 100 KATI ZİHNİYET GELSE TEK HARFİNİ OYNATMAYA GÜCÜNÜZ YETMEZ. GİT ŞİMDİ CEMAATİNDE AĞLA.
  • Sarayın günlük 1,5 milyon masrafından mı kesselerdi yani. Saçmalamayın lütfen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ya da suriyelilere tekrar harcayacakları 40 milyar dolardan mı kessinler di mi ama
  • Hangi muz cumhuriyeti mesela?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yardım Yerine IBAN Verilmesi :D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfam_30

Bu mesaj silindi.
    Ya sizde hafıza diye birşey var mı? şimdi buraya sizin zihniyetin yaptığı rezillikleri habur açılım hendek rezaletlerini saygıdeğer muhterem hoca efendimiz laflarınızı sıralı liste yazıcam edicem %90 cevap vermeden kaçacaksınız o yüzden sıralı listeye yazmaya uğraşmıcam maaşlı eleman.

Siz mi milliyetçisiniz?
    SİZ VE MİLLİYETÇİLİK

UZUN UZUN YAZMICAM SİZDE GRAM ZEKA BAK GRAM ZEKA OLSA GRAM MİLLİYETÇİLİK OLSA 1 HAFTA ÖNCE SURİYELİLERE BİR 40 MİLYAR DOLAR DAHA HARCARIZ DENİLDİKTEN SONRA ÇIKIP KENDİ VATANDAŞI İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATAN ZİHNİYETE KARŞI ÇIKARDINIZ. İTİBAR İTİBAR DİYE İNLERKEN SURİYELİLERE HARCANAN PARANIN %1ini TOPLAMAK İÇİN KOCA DEVLET HALKINA BAKMAK İÇİN YARDIM KAMPANYASI İLAN EDERKEN İTİBAR NEREDE? NEREDE ULAN! BİZİ KISKANAN AMERİKA 2 TRİLYON DOLARI SAÇTI HALKINA ALMANYA 800 MİLYAR DOLAR BİZ NE HARCADIK DAHA?

AYRICA MİLLİYETÇİYİM DİYEN AZICIK GRAM ŞU BAYRAĞA ŞU TOPRAKLARA SAYGISI OLAN ONURU ŞEREFİ OLAN HER FIRSATTA ATATÜRK'E SALDIRMAYA KÖTÜLEMEYE YER ARAMAZ. TÜRKLERİN SON BAŞBUĞU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'TÜR. VE ÖYLE KALACAKTIR BU ZİHNİYET DEĞİL BU ZİHNİYETİN 100 KATI ZİHNİYET GELSE TEK HARFİNİ OYNATMAYA GÜCÜNÜZ YETMEZ. GİT ŞİMDİ CEMAATİNDE AĞLA.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfam_30

Bu mesaj silindi.
    Eksik yazmışsın. Bir de İstanbul secimlerinden once TRT ye teröristbaşının kırmızı bültenle aranan kardeşini cikaranlar ve bir başkasını daha çıkarıp teröristbaşının mektubunu okutanlar vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

AKP'li mode on.
    Orada geri kalmışlık nedeniyle internet olmadığı için online ödeme kolaylığı yok ve devlet bu nedenle onların yerine faturaları ödüyor.
    AKP'li mode off.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 2 Nisan 2020; 10:52:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ispanya fransa almanya hollanda devlet eliyle yardım kampanyası başlattı bu trolleri çok takmayın bunlar ülkelerinin düşmanı konuyu açan adamın yazdığı cevaplara bakınca ahlak seviyesini anlayabilirsiniz he deyin geçin eğlensin kendince.
  • İstanbuldaki size bakar, zaten bir icraat yaptıgı yok. Yol dahi yapmayan bir belediye.Kasada parası yokmu. Hani vakıfladan kesiyordu, milleti işinden cıkarmıstı. 80 lik koli 150 lira,pamuk eller cebe.Belediyeye yardım belediyeye yardım . Tatile cıkmam lazım Aaa iban bloke olmuş.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.