Şimdi Ara

Mutlubiev - Ev Temizliği 59 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
17
Favori
33.662
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eskazara

Şimdi fark ettim ben de. benim ileri tarihli vardı bir tane. Fiyatı 220 olmuş. Mh’ye sordum tam saçmaladı. O kampanya bitmiş yeni kampanya kodu hosgeldin2019 imiş. Eski kodla rezervasyon yapanlar kontrol etsin. İptal edip tekrar rezervasyon yapın yoksa 220 çekecekler. Haber verdiğin için tşk hocam bi dünya uğraşacaktık bankayla falan...
    hosgeldin2019 kodu ile 69 liraya iniyormuş.
  • bize pazar günü gelecekler Aysel B diye biri gelecekmiş daha önce bu kişiden hizmet alan var mı ?
  • Ankara Yenimahalle eve geldi. Annem çok memnun kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oaston kullanıcısına yanıt
    Ben de ileri tarihli Ocak ayında 2 tane hizmet almıştım. Sizin mesajdan sonra kontrol ettim ikiside 59 olarak görünüyor. Daha önce ilk 39 lira zamanından bu yana defalarca temizlik için geldiler hiç sorun çıkmadı. Çok memnunum. Ödeme için sanal kart kullanıyorum. Temizlikten sonra limit ayarlayıp ödeme yapıyorum. Tavsiye ederim.
  • Sitelerinde vodafone kampanyası görünüyor, kodu girerseniz fiyattan düşüyor ama kampanya bitmişmiş :) Çok prof bir şirket maşallah :) Müşteri hizmetleri cevabı;

Vodafone kodunu hizmet talebinize girmeniz halinde fiyat düşecektir ancak siparişinizi onayladığınızda kod geçersiz olacaktır. Kampanya detayları hakkında ayrıntıyı Vodafone'dan bilgi alabilirsiniz.

Sanırım şöyle diyor sen vodafone indirimini almış gibi sipariş ver ben indirimi sonradan iptal eder bindirim olarak uygularım :)

Bu anlayışı eve almayı mantıklı bulmadım ben bilgilerinize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 28 Aralık 2018; 9:16:24 >
  • Ankara keçiören de oturuyorum Hülya C., annemlere de Selma T. gelecekmiş. Nasıl biri sizce Kötü ise gelmeden değiştirelim :)
  • Hosgeldin2019 geçerli mi hala yeni kod bilen var mı nerden buluyorsunuz kodları

• Mutlubiev79 kodu ile 79 TL'ye alabilirsiniz bence artmasına rağmen hala iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: garfield.es

Mutlubiev79 kodu ile 79 TL'ye alabilirsiniz bence artmasına rağmen hala iyi fiyat
    İlk siparişe mi sadece genel mi hocam?

• güncel kod var mı ?
  • Evet var mi?

• Çok çok çok kötü bir sistem. Parayı çöpe atın daha iyi.

• 59 liraya temizlik mi olur malzemeler sizden olsa bile bu fiyattan kimse temizlemez,temizleyen de yarım yamalak iş yapıyordur.İstanbulda semtine göre 150-200 arası değişiyor bazı semtlerde 200 lirayı da geçiyor günlük temizlik işi
  • Ne çok biliyorsunuz ya 59 TL ye kimse temizlemezmişte yarım yamalak yaparmışta, bir akıllı sizsiniz zaten.

Temizliğe gelenler tam ücret alıyor, ev büyüklüğüne göre 120-160TL arası sanırım, aradaki farkı şirket pazarlama bütçesinden karşılıyor. Eğer temizlikten memnun kalmazsanız telafi için başka birini ücretsiz gönderiyorlar ve bir sonraki ücretli temizlik için indirim tanımlıyorlar.

Bugüne kadar defalarca hizmet aldım ve çevremdekilere de aldırdım, ne zaman sorun yaşasak memnun kalmasak aradık şikayet ettik ve telafi ettiler.

• 3 eve ikişer kez toplamda 6 kez farklı hesaplardan hizmet aldık. 2018de 59 TL idi 2019da 69 TL oldu. Ankara Yenimahalle de oturuyoruz. Tanıdık biri günlük 160 TL ye geliyordu. O çok iyi 10 🌟 ama bu gelenler de (hepsi farklı geldiler) en az 8 🌟 veririm.

• 3 kez hizmet aldım ve üç hizmeti de çok beğendim. Parayı çöpe atın diyen geyiklere bakmayın, fiyat ve hizmeti çok beğendim ben. Olumsuzluklar her zaman olur, kapıcımızın eşi temizliğe geldiğinde plak çalarımın iğnesini silmeye çalışmış ve iğne çöp oldu, yeni iğne 40 dolar. Baktım kaldım tabi iğnenin arkasından... Yani olumsuzluk her yerde olabilir.

Ayrıca gelen temizlikçiler tam ücret alıyorlar, bana gelen kişi 160 lira gibi bir ücret alıyormuş. Kampanyayı şirket yapıyor ve aradaki farkı reklam olarak kullanıyor.
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    İlk siparişe hocam ama üyelik açmak zor değil
    Mail adresi lazım sadece

Bu arada ben bı kaç kere aldım hizmet mükemmel değil ama gayet iyi 8/10
    Bu parayı fazlasıyla hak ediyor
    Ya arkadaşlar 30 parça utuyu yaptırmak isteseniz bu paralara yaparlar zaten ordan pay bicin fiyat performans oranına

• 2 kere kullandım, ilkinde gelen kadın kötü idi, 2. Gelen kadın çok iyi temizlil, ütü vs yaptı.

• aralık 2018 de ileri tarihli almıştım 2 hafta önce kadın sabah 10da geldi tüm evi yalayıp yuttu bide ütü yaptı aksam 21.00e geldi saat abla git artık yazık geri kalan ütüleri ben yaparım artık dedim. kadın yazık otobusle gitti o saatte. arabayla bırakayım dedım gerek yok dedi. site ona 100tl mi ne veriyomus heralde
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.