Şimdi Ara

Mustang polo tshirt 57₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.boyner.com.tr/mustang-polo-t-shirt-843681?dfw_tracker=64929-5002370516001&gclid=CjwKCAjw4871BRAjEiwAbxXi22zs5Kvbe5ZdMo_QESHRHAdavjKpjCxgP1j-z9On48ypt1dZUz-IjxoCQQ0QAvD_BwE

Arkadaşlar 300/100 indirimini kullanınca 57₺ geliyor tanesi.. 4 farklı çeşidi mevcut bu fiyatta biraz gezinip bakarsanız zevkinize uygun olanı alırsınız.

Uzun vadeli kullanım için super bir marka tavsiye ederim.

300/100 Kodu FT100

https://www.boyner.com.tr/mustang-polo-t-shirt-842405

Bu da klasik severlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qazwsx21 -- 7 Mayıs 2020; 14:39:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bedava verseler bu modelleri giymem.
  • Farklı modellerde var. uspolo 100 lira yaptı indirimli haliyle. 50-60 liraya fena değil bence
  • 2 model bende var 1 ay önce almıştım. Güzel tavsiye ederim.

Edit: ekstre kampanyası vs yapıyor geçen vardı kampanya bitti mi bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 7 Mayıs 2020; 15:1:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu modeller fit-mi ? Hafif göbekli 95 kg boy 1.78 birine bu modeller gider mi? Genelde L giyiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daquied

2 model bende var 1 ay önce almıştım. Güzel tavsiye ederim.

Edit: ekstre kampanyası vs yapıyor geçen vardı kampanya bitti mi bilmiyorum
    onu bilmiyorum da 57₺ mustang için gayet iyi değil mi? Ne zaman dolaşsam mağazalarda 150 den aşağı mustang göremedim. Ya bana öyle denk geldi ya da gerçekten indirim bu..

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Bu modeller fit-mi ? Hafif göbekli 95 kg boy 1.78 birine bu modeller gider mi? Genelde L giyiyorum.
    Yukarda yazan arkadasa sor istersen urunu kullanmis daha dogru olur onun yorum yapmasi :)

• qazwsx21 Q kullanıcısına yanıt
    Eski sezondan dolayı indirimli ayrıca 300 e 100 indirimi olunca baya indirimli oluyor :) normal fiyat denemez ama bu fiyatlara düşüyor. Düşmeyede bilir güzel modeller sezonda bitedebilir.

• Pazarda 20 lira bunlar. İnsanları anlamıyorum cidden..
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    Bende 95 kiloyum XL giyiyorum yakında XXL a geçecem. Boyda aynı. Senin sırrın ne birader

• non_stop44 N kullanıcısına yanıt
    Kendimle barışık olmak :)

Kemik yapım ince benim.
  • 57TL nerde yazıyor ben göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

57TL nerde yazıyor ben göremedim.
    Kod var %20 indirim yapan. Bir de her 300 TL ye 100 TL indirim var boynerde. 3-4 tane alınca 57 TL ye geliyor tanesi.
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    184 / 83 L beden giyiyorum. Bol kesim değil sadece ama slim fit değil. Ben büyük alıyorum küçülüyor zaten. Şuan bunun küçülmemesi için 30 dereceden yukarı yıkamıyorum öyle düşün. Mağazada m alıp küçüldü diye L ile değiştirdiğim de oldu. Yüzde 15 falan Polyester yoksa küçülüyor. Polyester olanlar fazla etkilenmiyor. Tabi kumaşa bağlı ama hep küçülmüştür. Uzun süreli kullanım için L alıyorum bazen onlar bile giyilmez oluyor. Dikkatli yıkama ve dikkatli beden seçimi gerek. Ürün geldi aa bu salaş oldu demiyorum çok rahatsız olursam bolluğundan 2 kez yıkıyorum falan. Maviden 4 gömlek aldım geçenlerde. Bunlar bol mu oldu değiştirsem mi vs derken kullandım yıkandı vs şimdi cuk oluyor. Hatta bir tanesi sıkıyor omuzdan yıkandıktan sonra ilk giydiğim zaman açma germe yapıyorum 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 8 Mayıs 2020; 12:15:15 >
  • Dükkanın , yok o burasi değildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.