Şimdi Ara

Multi Theft Auto Cit2 Hakkında [Sakın Başlamayın]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle Multi Theft Auto Gta San Andreas Adlı Oyunun RPG Tarzi Bir Oyunudur Yani Cit2 Serveri Öle Arkadaşlar Oyundaki Toplam Saatim 40Hours'dur Oynayan Arkadaşlar 40 Hours'ta Nasıl Çözdün Oyunu Diye Oyunu Desteklemesinler Şimdi Başlıyım Anlatmaya :)
    Arkadaşlar Oyun Yabancı Serverdir TR Admin Yoktur O Yüzden TR Chate Küfürler Havada Uçuşur Oyundaki Yaş Aralıgı Konuşmalardan Anladığım Kadarıyla 11-12'dir tabi büyüklerde vardır oyunda hiç yardımcı olmak yok herkes çikar peşinde bildiginiz kadariyla cit2'de 500 para ile başliyorsunuz meslekler ile paranizi artirmaya çalişiyorsunuz yardimci olan yok yeni bir oyuna giren kişi oyunu hiç bir şekilde çözemez bu oyuna başlamak istiyorsanız ortalama 15 saatinizi oyuna ayırmanız lazım güzel bir hesab elde edebilmek için bu 15 saat sizin asosyal olmanızı arkadaşlarınızla bir yerlere gidicek olduğunuz zaman red etmeye çekiçek bir oyundur Küfürler havada uçuşur ben ban falan yemedim niye oyunu kötülüyon falan deme kısaca bu oyun gerçekten aşırı derecede zaman kaybıdır ortam saten hiç yok girgir falan olmaz oyuncular hem oyun hakkında konuşurlar para isterler 40 Hoursta Elde Ettiğim Sadece 300K Kısaca bu oyuna başlamak istiyorsaniz günlük 15 saatinizi unutun iyi günler dilerim..

• yok öyle bişey senin bu dediğin eskidendi . artık bir Azeri(türk) admin var TR chatta küfür sorununa gelirsek bazı kendini bilmezler ediyor onları /report edersen muted yerler ve konuşamazlar . ortanmı yok ?http://cit2.net/ +200 saat yap sonra burdan istediğin klana girebilirsin girdiğin klanlarda kesinlikle bir ortam vardır sen daha 40 saat iken oyunu keşfedemmessin bu arada günde 3 saat oynasan bile yeter CIT çok değişti dostum oyunda beni bulmak istersen adım uLtRa*Sexy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uLtRa794 -- 13 Temmuz 2013; 16:49:22 >
  • - En iyisi MTA. DDC Server. TEAL gel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uLtRa794

yok öyle bişey senin bu dediğin eskidendi . artık bir Azeri(türk) admin var TR chatta küfür sorununa gelirsek bazı kendini bilmezler ediyor onları /report edersen muted yerler ve konuşamazlar . ortanmı yok ?http://cit2.net/ +200 saat yap sonra burdan istediğin klana girebilirsin girdiğin klanlarda kesinlikle bir ortam vardır sen daha 40 saat iken oyunu keşfedemmessin bu arada günde 3 saat oynasan bile yeter CIT çok değişti dostum oyunda beni bulmak istersen adım uLtRa*Sexy

Kullanıcı ismin çok şey anlatıyor.

• quote:

yok öyle bişey senin bu dediğin eskidendi . artık bir Azeri(türk) admin var TR chatta küfür sorununa gelirsek bazı kendini bilmezler ediyor onları /report edersen muted yerler ve konuşamazlar . ortanmı yok ?http://cit2.net/ +200 saat yap sonra burdan istediğin klana girebilirsin girdiğin klanlarda kesinlikle bir ortam vardır sen daha 40 saat iken oyunu keşfedemmessin bu arada günde 3 saat oynasan bile yeter CIT çok değişti dostum oyunda beni bulmak istersen adım uLtRa*Sexy

Arkadaşım hem eskidendi diyorsun hemde 4 ocaktaki konuyu hortlatıyorsun şimdi mta ile alakam bile olmaz ben sadece o zamanki tecrübemi anlatmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Reis

quote:

Arkadaşım hem eskidendi diyorsun hemde 4 ocaktaki konuyu hortlatıyorsun şimdi mta ile alakam bile olmaz ben sadece o zamanki tecrübemi anlatmıştım

MTA oynuyacaksan zaten real life ile hata etmişsin bence en iyisi freeroam herşey bedava ve maalef admin yok tek kötü özelliği o

• quote:

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

quote:

quote:

MTA oynuyacaksan zaten real life ile hata etmişsin bence en iyisi freeroam herşey bedava ve maalef admin yok tek kötü özelliği o

Ya Cit2 aslında sarıyor ama aşırı zaman istiyor yani.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeYCeY_45

quote:

quote:

Ya Cit2 aslında sarıyor ama aşırı zaman istiyor yani.

az önce canım sıkıldı mta oynayayım dedim gerçekten freeroam gibisi yok

• SAMP daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

SAMP daha iyi

Yanılıyorsun, mta da, istediğin MODLU karakteri, istediğin MODLU aracı alabilirsin. Şehirler farklı olabiliyor. Benzinlikler P.O gibi olabiliyor. yani daha bir güzel oluyor. oyuna renk geliyor.
  • ben 1-2 saatte 110k yapmıştım farmerlık ile. Nasıl 40 saatte 400k yaptın anlamış değilim.
  • Horting

MTA > SAMP

Hatta
    MTA >> SAMP

Arkadaşta bu arada
    En çok tercih edilen servere oynamayın demiş :D
  • bendeniz61 B kullanıcısına yanıt
    AYIPTIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krzysztof Krawczyk

Oynanır mı hala acaba? Oynayalı uzun yıllar oldu

Hala oynayanlar çok arada takılmak için giriyorum Şuan bile 481 online var. Bu arada sadece CIT2 online sayısı 481. MTA CIT2 den ibaret değil yine şuanda Toplamda 16300 online var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bendeniz61 -- 14 Mayıs 2017; 12:3:55 >
  • Oynamaya devam 😎

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.