Şimdi Ara

!!!!! Multi-GPU SLI Anakartlar Yarışıyor !!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    "Bilgisayarlarını varsayılan ayarlarda kullananlar için bu incelemede kazanan veya kaybenden yok, bütün anakartlar varsayılan hızlarda çok iyi değerler alıyor, seçiminizi anakartların sunduğu değişik özelliklere göre yapmalısınız."

"Overclock özelliklerine baktığımızda ise editörün seçimi altın ödülünü DFI nF4 SLI-DR ve MSI K8n Neo4/SLI arasında ortak olarak paylaştırıyoruz."

AnandTech, Nvidia'nın SLI teknolojisini kullanan 4 anakartı incelemeye aldı.

Asus A8N-SLI Deluxe
    DFI LANParty nF4 SLI-DR
    Gigabyte K8NXP-SLI
    MSI K8N Neo4/SLI Platinum

Multi-GPU SLI Anakartlar Yarışıyor!

bende dfi ultra d oldugu halde, degistirmek için ASUS A8N Sli PREMIUM - MSN K8N DAIMONT arasinda kaldim. gerçi asus daha bulunamiyor ama izmirde bir firmanin getirecegini duydum. eger alacak olsaydiniz ne ye karar verirdiniz. asus bulana bilinecek bir yer bilenlerin cevaplarini bekliyorum.

gezindigim forumlarda sli performans için asus'u tavsiye ediyorlar.

fakat yapilan bir testte msn overlock için ise dfi ile ayni kefeye koyuyorlar

yanitlarinizi bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@rslan -- 26 Temmuz 2005, 23:52:30 >

• bende asusun 6600gt slide sorun yarattığını güncellemelerden sonra tanıyabildiğini duydum chip we benim birincim ise msi tabikide ama abit fatal1ty sli nasıl yok orda
  • zaten yeni NF4 SLI ların hepsi birbirinden iyi.ama özellikle gigabyte ve DFI çok kaliteli.
  • MSI neo 2 var bende çok memnunum o/c performansından ama yarın ASUS A8N-SLI Deluxe anakartım geliyor
  • epoxu yazmayı unutmuşlar , 9npa+ fiyat/perf olarak çok uygun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan

bende asusun 6600gt slide sorun yarattığını güncellemelerden sonra tanıyabildiğini duydum chip we benim birincim ise msi tabikide ama abit fatal1ty sli nasıl yok orda

+1000
  • Bu tip testler siteye model verildiği ölçüde yapılıyor.

Anandtech talepte bulunuyor, cevap veren firmaların ürünlerini test ediyor.

Tabi reklam açısından dezavantaj ama bu testte Epox, Abit, Aopen gibi firmaların ürünlerinin olmaması kötü oldukları manasına gelmiyor.
  • k8n neo4 ile millet birbirini öldürüyodu oc olmuyor diye burda dfila beraber oc'cu board olmuş
  • En iyisi Abit.Parçaları yakma ihtimalinda çok az DFİ ye göre.DFİ nin sağı solu belli olmuyor.Tanıdığım biri venice 3000 ini takar takmaz yakmış güzelim veniceyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: agoze

En iyisi Abit.Parçaları yakma ihtimalinda çok az DFİ ye göre.DFİ nin sağı solu belli olmuyor.Tanıdığım biri venice 3000 ini takar takmaz yakmış güzelim veniceyi

sırf o nedenle abit tercihim oldu rami 5 mhz daha ileri götürüp uçurumdan atma ihtimalini düşürmek için.sorun yaşayan da yok nette gördüdğüm kadarı ile bide zaten abit engineered
  • Evet ya. Bende de DFI var ama EPOX 9NPA Fiyat + Performans ta en iyisi bence.

Üstelik overclock ta da gayet başarılı.
  • arkadaslar belki msi nf4 ler oc olmuyordu fakat msi n bunu düzelttigi açiklaniyor. sorun BIOS taydi. ve sadece WCler için geçerliydi. Venicede buda yok. Birazdan ilgili bir link koyarim. AYRICA msi K8N Daimond nerde nekadara bulabilecegimi bilen varsa yazsin :)
  • istre beyler msi n ilk tecrübesizliginden sonra çikardigi yeni üretimin TESTI

http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=451
  • quote:

Orjinalden alıntı: m@rslan

istre beyler msi n ilk tecrübesizliginden sonra çikardigi yeni üretimin TESTI

http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=451

Böyle bir ürün yok. Yani PCB ve donanım bakımından MSI yenilik yapmadı. -5v PROBLEMİNİ sadece bir elemanın uzay montajı ile giderdi hepsi bu. Olay biosta bitiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.