Şimdi Ara

'mültecilerle beraber gelecek kurmak zorundayız' diye saçmalanan medyascope yayınına binlerce tepki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mülteci güzellemesi yapacam diye iyice kantarın topuzu kaçıran medyascope konuşmacısı, mültecileri kakalamak için akla ziyan teoriler uydurdu.

Dk 17:10'da

"bizim toplumumuzun bir parçası mülteciler. Kaç milyon insandan bahsediyoruz. Birlikte bir gelecek kurmak durumundayız. Bu meselenin sıkıntılarını görmeyip bunu romantize edip polyannacı bir bakış açısı ile söylemiyorum. Gerçekliği ortaya koymazsak çözümünü de bulamayacağı mutsuz mutsuz yaşayacağız"

dedi.

Balkan Türkleri ile hiçbir kültür bağımızın bulunmadığı afganlıların bir tutulması ise dinleyenleri çileden çıkardı

İşte konuyla ilgili gelen yorumlar

"mültecilerle beraber gelecek kurmak zorundayız"  diye saçmalanan medyascope yayınına binlerce tepki

"mültecilerle beraber gelecek kurmak zorundayız"  diye saçmalanan medyascope yayınına binlerce tepki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 26 Temmuz 2021; 11:53:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Romantik bakış açısıyla polyannacılık oynayan asıl sizsiniz. Bu insanlarla ortak paydamız yok ki birlikte gelecek kurabilelim. Gerçekçiymiş bir de"mültecilerle beraber gelecek kurmak zorundayız"  diye saçmalanan medyascope yayınına binlerce tepki 

• AKP zannediyor ki , parasını basınca istediğim algıyı yaparım, balkanlardan göçenler anadoludan oralara yerleştirileren Türkler, şu an ki gelen kalitesiz göçmenler ise vatanını savunmaktan uzak kaçışan tipler. Bu ülke için canını veren balkan göçmenlerine hakarettir bu.

• hepsi alsın evlerine 10 afgan 10 paki baksınlar, birlikte geleceklerini kursunlar "mültecilerle beraber gelecek kurmak zorundayız"  diye saçmalanan medyascope yayınına binlerce tepki 

• Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt

Bunlar insanı çıldırtır ya neyle neyi bir tutuyorlar

• Doğruyu söylemiş. Örneğin ben mülteci bir kadınla gelecek kurmak istedim. Ancak gelenler arasında bir kadın bulamadığımdan mecburen, bari ev arkadaşı olsun diye bir erkek aldım. Yanında eğilmiyorum, yeterli oluyor. Neden onları öcü gibi görüyorsunuz?

• Ülkeyi göçmenler filan kurmadı Amerika mı burası.

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Doğruyu söylemiş. Örneğin ben mülteci bir kadınla gelecek kurmak istedim. Ancak gelenler arasında bir kadın bulamadığımdan mecburen, bari ev arkadaşı olsun diye bir erkek aldım. Yanında eğilmiyorum, yeterli oluyor. Neden onları öcü gibi görüyorsunuz?

adamlar hayatında kız görmemiş. ortadoğulu bir ev arkadaşı tehlikeli olmaz mı

Azcık da elin yüzün düzgünse hiç şansın yok gibi "mültecilerle beraber gelecek kurmak zorundayız"  diye saçmalanan medyascope yayınına binlerce tepki 

• Herifler tecavüze başlayınca bazı troller mağaralarına geri çekilecek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.