Şimdi Ara

MÜKERRER FATURA SORUNU YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ayın 12 sinde otomatik ödememi arayıp iptal ettirdim ayın 13 ünde kendi faturamı Akbank tan ödedim bir kampanya vardı ayın 14 ünde ise Ziraat Kartımdan tekrar 60 tl fatura kesilmiş. 2.kez. Sorun şu ki Digiturk para bize yok diyor ekstre yolladım yok diyor paranın üstüne yattılar.Ne öneriyorsunuz acaba bu ayki faturadan da düşmemişler.Arıyorum şikayet var a yazdım daha önce cevap verilmiş başka birşey söyleyemeyiz diyorlar bu kadar adi bir firma görmedim akıl verecek varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesafe4272 -- 8 Ocak 2017; 2:8:25 >

• dilekçe yazabirsin.. aynı fatura için ödeme yapılan dekontları da fax ile gönder..

bi sonraki faturadan düşebilirler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

dilekçe yazabirsin.. aynı fatura için ödeme yapılan dekontları da fax ile gönder..

bi sonraki faturadan düşebilirler..

Yok hocam kabul etmiyorlar btk ya yazdım bide harcama itirazı yapacağım yarın
  • Banada geçen yıl aynısı olmuştu. Aynı fatura otomatik talimat sebebiyle 2 defa ödenmişti. Ekstre ve ödeme makbuzlarını Digiturk'e yollamıştım ve finans birimi ile görüşmüştüm. Ödemiş olduğum fazla tutar bir sonraki faturamdan düşülmüştü. Bu konu ile ilgili mutlaka finans birimi ile görüşme sağlayın. Müşteri hizmetleri yanlış yönlendirme yapıyor olabilir.
  • Evet müşteri hizmetleri yetersiz ve bilgisiz oluyor bşrçok konuda..

siz faturanızın iki defa ödendiğine dair makbuz ve dilekçenizi gönderin..

Mecburen inceleme yapıp bi sonraki faturadan düşülevektir...

bu sorunu yaşayan çok kişi var...

ilgili birime ulaştığı an incelenip sana dönüş yapılır...
  • quote:

Evet müşteri hizmetleri yetersiz ve bilgisiz oluyor bşrçok konuda..

Hocam bende bankada çalışıyorum adamlara ekstresine provizyon numarasına kadar işaretleyip yolladım adamlar bize gelmemiş bu para diyor daha önce de başıma gelmişti ancak o diğer faturadan düşmüştü bu sefer para kayıp dün btk dan şikayet kaydı açtım ekstreleri de ekledim gene internet sitelerden tüketici şikayeti oluşturdum bugün gene arayıp kalayladım bi kayıt daha açtı bide bu ay 64 tl Fatura yollamışlar Yen'i yıl zammı 4 ₺ de geçirmişler biz 1 ay faturayı ödemesek yayını kesiyorlar ama 2 kere çektikleri faturayı iade etmiyorlar benim hatam otomatik ödemeyi Digiturk ün sitesinden vermiştim iptal ettirmeme rağmen gene çekim yapıldı siz siz olun bankadan internet bankacılığından verin otomatiği yoksa Digiturk den silseniz bile çekiyor faturayı böyle aymaz bir firma Yok artık son gün manuel ödeyeceğim şu maç işi olmasa anında iptal edeceğim de işte bir babayiğit çıkıp alamadı ihaleyi

• quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

quote:

Hocam bende bankada çalışıyorum adamlara ekstresine provizyon numarasına kadar işaretleyip yolladım adamlar bize gelmemiş bu para diyor daha önce de başıma gelmişti ancak o diğer faturadan düşmüştü bu sefer para kayıp dün btk dan şikayet kaydı açtım ekstreleri de ekledim gene internet sitelerden tüketici şikayeti oluşturdum bugün gene arayıp kalayladım bi kayıt daha açtı bide bu ay 64 tl Fatura yollamışlar Yen'i yıl zammı 4 ₺ de geçirmişler biz 1 ay faturayı ödemesek yayını kesiyorlar ama 2 kere çektikleri faturayı iade etmiyorlar benim hatam otomatik ödemeyi Digiturk ün sitesinden vermiştim iptal ettirmeme rağmen gene çekim yapıldı siz siz olun bankadan internet bankacılığından verin otomatiği yoksa Digiturk den silseniz bile çekiyor faturayı böyle aymaz bir firma Yok artık son gün manuel ödeyeceğim şu maç işi olmasa anında iptal edeceğim de işte bir babayiğit çıkıp alamadı ihaleyi

Bİ ŞEKİLDE PARA GERİ DÖENECEKTİR...BEN KESİNLİKLE FATURALI ALMIYORUM.. 3 YILDIR PEŞİN ABONELİK ALIYORUM HEM DAHA UCUZ SEYREDİYORUM HEM DE FATURA VS UĞRAŞMIYORUM...
    BU SENE TEKNOSA DAN ALDIM 400 TL YE GİRİŞ+ŞAMPŞYONLAR+BELGESEK+ÇOCUK+HD PAKET... 1 YILLIK ABONELİK...

• quote:

quote:

quote:

Bİ ŞEKİLDE PARA GERİ DÖENECEKTİR...BEN KESİNLİKLE FATURALI ALMIYORUM.. 3 YILDIR PEŞİN ABONELİK ALIYORUM HEM DAHA UCUZ SEYREDİYORUM HEM DE FATURA VS UĞRAŞMIYORUM...
    BU SENE TEKNOSA DAN ALDIM 400 TL YE GİRİŞ+ŞAMPŞYONLAR+BELGESEK+ÇOCUK+HD PAKET... 1 YILLIK ABONELİK...

Seneye bende öyle yapacağım bugüne kadar sorun olamamıştı ama paranın üstüne yatmaları beni delirttti en son ihtimal tüketici Hakem heyetine gideceğim zaten o parayı onlara bırakmam harcama itirazı da yarın yapıyorum

• Parayı geri aldım arkadaşlar işine yarayan için BTK ya şikayet ederlerse anında görüntü alınıyor
  • quote:

Parayı geri aldım arkadaşlar işine yarayan için BTK ya şikayet ederlerse anında görüntü alınıyor

alırsın demiştim. mağdur etmezler bu konuda. geçte olsa kesin geri veriyorlar parayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.