Şimdi Ara

Muhteşem garip bir problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar garip bir problemle karşı karşıyayım, 2 gün önce telefonu yere düşürdüm (sony xperia xz), kırık falan yok. Ama düşürmeden sonra telefondan hiçbir şekilde ses çıkıyor, alarm bile ötmüyor, hadi onu da geçtim hiçbir videoyu oynatmıyor telefon, en garibi bu. hatta müzikleri de oynatmıyor. instagram youtube Vk facebook hiçbirinde hiçbir medya oynatmıyor. Telefonun müzik playerinda da şarkı çalmaya çalıstıgımda şarkılar sürekli değişiyor ve player kafayı yiyor. şuan whatsapp, oyun oynamak ve instagramda fotoğraf bakmak haricinde telefonu hiçbir şekilde kullanamıyorum desem yeridir. Yurtdışında olduğum için tamire de gitmiyorum çünkü 100 euro nun altında fiyat çıkarmıyorlar. Telefon güncel, android sistemi güncel uygulamalar güncel. dediğim gibi düşürmeden sonra meydana geldi bu problem. Daha önce başına gelip de çözümü bulan birisi varsa ben de öğrenmek isterim, çok teşekkür ederim

• İçerden muhakkak bikaç fleks uç atmıştır düşmenin etkisiyle, ya da hoperlörlerin teması kesilmiştir, içinin açılması şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darbe sonucu oluşan bu tip arızalardan açıp bakmadan sorunu bilmek oldukça zor. Basit bir soket de çıkmış olabilir ciddi bir sorunda olabilir. Kendim açar bakarım diyorsanız sökmeye başlayın ama ben anlamam derseniz servisten başka yol yok maalesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.