Şimdi Ara

Muhteşem fiyata Satılık MSI 1050ti OC edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
3
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Muhteşem fiyata Satılık MSI 1050ti OC edition
    1060 3gb almamla boşa çıkan mining yapılmamış kartımı satıyorum.

Fiyatı son derece uygun yazıyorum, garantisi ve kutusu vardır ve mining kartı değildir, Penta TR garantilidir, yurtdışı kartı değildir ve hiçbir sorunu yoktur.

MSI GTX 1050ti Oc edition 4gb

İstediğim fiyat 650 TL dir. Bu fiyatı isteme nedenim de ,kartı ucuza almış olmam ve kar amacı gütmememdir. Bana maliyeti budur, çok kısa bir birlikteliğimiz oldu, hiçbir sorun da yaratmadı lakin aklımda hep 1060 vardı ve denk geldiği için bir tane alabildim ve boşa çıktı. Dolayısıyla ben de gerçekten ihtiyacı olan birine vermek istiyorum. Kutusu ve garanti belgesi mevcuttur. Ödeme tarafıma iletildikten sonra aynı gün kargosu çıkarılacaktır.

Herkese saygı ve sevgilerle.Muhteşem fiyata Satılık MSI 1050ti OC editionMuhteşem fiyata Satılık MSI 1050ti OC editionMuhteşem fiyata Satılık MSI 1050ti OC editionMuhteşem fiyata Satılık MSI 1050ti OC edition
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 650 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 23 Ocak 2020 Satıldığı Şehir : İzmir, Konak Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• pm
  • PM
  • Satılmıştır arkadaşlar ilgilenenlere teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.