Şimdi Ara

Muhsin Yazıcıoğlu: 'Erdoğan BOP Eşbaşkanı, Cumhurbaşkanı Olmamalı'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
4.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde bir suikast ile öldürülen Muhsin Yazıcıoğlu zamanındaki bir konuşmasında: Başbakan Erdoğan'ın, Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) eşbaşkanı olduğunu belirtip "Erdoğan Cumhurbaşkanı Olmamalı" demişti. Bugün sağcı taklidi yapan Akpliler ne hikmetse bu sözleri görmezden gelir.

• Isine gelmeyince tabi caniiiimmm mi oluyor. Tarih vermisim gazeteyi vermisim. Bari deki bu gazetede boyle bir yazi yok.

Hdpyi hdp yapan akpdir. Daha neyin mucadelesini veriyorsun anlamiyorum.

Bugun suriyede amerika neye izin verdiyse onu yapti erdogan. Amac esadi devirmekti ama adam direndi. Bugunde esadla masaya oturma planlari yapiyor dunya lideriniz.

Bugun bop hedefinde iran suriye ve turkiye var. gerci turkiye en kolay lokma. Askeriye bitmis devlet desen bir kisinin emrine bakiyor, sizin gibileride dusununce sonucu tahmin etmek zor olmuyor.
  • Boşuna adamı öldürmediler
  • Hala bop sayıklıyorlar şaka gibi şunların haline bak, gel muharrem birşey söyle şunlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.jk

Hala bop sayıklıyorlar şaka gibi şunların haline bak, gel muharrem birşey söyle şunlara
    şu anda bop tıkır tıkır işliyor. sen gene algıya geldin ama tutmadı. fanatik akpli olduğundan ne olursa olsun savunmak zorundasın tabi. anlıyorum seni.
  • mr.jk M kullanıcısına yanıt
    turkiye dahil 22 ulkenin rejim ve sinirlari degisecek denildi ve turkiyede rejim degisti gecen sene. rte bopa pamuk felan tikayamaz kimse daha bopun ne oldugundan bi haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

turkiye dahil 22 ulkenin rejim ve sinirlari degisecek denildi ve turkiyede rejim degisti gecen sene. rte bopa pamuk felan tikayamaz kimse daha bopun ne oldugundan bi haber.
    tabi canıımmm..
    boptan haberi olan selahattin RTE'ye ne demişti, dur sana hatırlatayım;

"YPG Fırat'ı geçecek, sen de mal mal bakacaksın"

şimdi o selahattin'i hapse kim attı?
    şimdi o selahattine kim sahip çıkıyor sana hatırlatmamı ister misin yoksa sen hatırladın mı?
    cerablus'taki bop koridoruna pamuğu kim tıkadı?
    ya afrin'deki bop koridoruna?

afrine girmeyin orası labirent diyenler kim hatırlatayım mı sana yoksa sen biliyor musun?

şimdi kim bopçu oluyor?
    RTE mi yoksa YPG Fırat'ı geçecek sen de mal mal baakcaksın diyen selahattine sahip çıkıp cerablus'a afrine girilmesin diyen bop'un yeni uşakları mı sence hangisi?

Isine gelmeyince tabi caniiiimmm mi oluyor. Tarih vermisim gazeteyi vermisim. Bari deki bu gazetede boyle bir yazi yok.

Hdpyi hdp yapan akpdir. Daha neyin mucadelesini veriyorsun anlamiyorum.

Bugun suriyede amerika neye izin verdiyse onu yapti erdogan. Amac esadi devirmekti ama adam direndi. Bugunde esadla masaya oturma planlari yapiyor dunya lideriniz.

Bugun bop hedefinde iran suriye ve turkiye var. gerci turkiye en kolay lokma. Askeriye bitmis devlet desen bir kisinin emrine bakiyor, sizin gibileride dusununce sonucu tahmin etmek zor olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

iyi sen büyük resmi görmüşsün, o zaman kk gelsin de kurtarsın ülkeyi, daha kendi partisine sahip çıkamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paradiso35 P kullanıcısına yanıt
    Ben ince veya akseneri destekliyorum. Ulkeyi batirandan ulkeyi kurtarmasini beklemiyorum.
    Sayın cumhurbaşkanının eski konuşmalarına ucube mi diyorsun ? Terbiyesiz nasıl konuşuyorsun sen? Bu ülkenin seçilniş cumhurbaşkanına nasıl ucube dersin.
    EGM , CİMER şikayet etsin biri

• yahu ozamanki bop tanımı :
    ortadoğu huzur ve barış projesi olarak pompalanıyordu......sadece rte değil tüm batıcı batılı liderler o moddaydı bizi müslüman olduğumuz için dışlıyorlardı, rte de bizi saha maç dışı bırakamazsınız diye atar gidiyordu dünyaya avrupaya okey olay bu....

ha o gerçek bopçu kucağınızdan çıkar ruhunuz bile doymaz....kürdistan hangi parti döneminde kurulursa türkiyeden toprak alınıp okeylenirse başındaki kemalizmin yada islamizmin dibi olsun farketmez o adam projedir okeyto hadi güle güle.. suriyeden askeri çeken hükümet bile bopingçinin tillahıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Şubat 2019; 15:16:0 >
  • RTE: Ben BOP demedim, HOP dedim HOP
  • Bu yüzden mi öldürüldü acep.
  • Anladılar insanların "bu BOP neymiş bir bakayım deyip" uyanıp bilinçleneceğini adamı öldürdüler. Mecliste kaza incelemesi için yapılan önergeye red gelmişti yanlış hatırlamıyorsam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.