Şimdi Ara

muhappet kuşu kas sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 45 gunluk muhappet kusum var kus kanadinda sorun var Veteriner kuşun kas zedelenmesi olmuş çaresi yok dedi sağ kanat şiş ve titriyor kuş uçmayı tercih etmiyor zorlarsak uçuyor konduğu yerde kalıyor zaten ne yapmam gerek çözemedim anlayan arkadaş varsa tavsiyelerini bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nikomedyali

Arkadaslar 45 gunluk muhappet kusum var kus kanadinda sorun var Veteriner kuşun kas zedelenmesi olmuş çaresi yok dedi sağ kanat şiş ve titriyor kuş uçmayı tercih etmiyor zorlarsak uçuyor konduğu yerde kalıyor zaten ne yapmam gerek çözemedim anlayan arkadaş varsa tavsiyelerini bekliyorum

Avisol vitamin kullan. İçerisindeki D . E. VE C. VİTAMİNLERİ sayesinde kanat ve bacaklardaki zayıflık lık ucamama ve titreme gibi halsizliklerin önüne geçen vitamin bilesenidir. Bağ Kemikler kaslar ve kikirdak dokuları yapımı için gerekli vitamini ihtiva eder. B vitamini yoktur yanlız A vitaminide vardır bu vitaminde. Kuşu fazla zorlamayın çünkü kastan bahsediyoruz zorlanırsa dahada kötü olabilir. Yani biz insan oğlu bile ham ken kaslarda acı hissederiz ve hareket etmekte gucleniriz. Degilki bi de o kuscaaz bunu anlatamaz ne kadar acı çektiğini bilemeyiz. O yüzden yormayın. O gerektiğinde zaten kanatlarını çırparak kendi egzersizini yapar. Geçmiş olsun.

• vitamin takviyesi yap bol bol sebze meyve ver.4-5 gün kendine gelsin şislik vs insin sonra yavas yavas antreman yapın kuşun canı yanıyorsa yapmayın tam iyilessin bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mubişim

quote:

Arkadaslar 45 gunluk muhappet kusum var kus kanadinda sorun var Veteriner kuşun kas zedelenmesi olmuş çaresi yok dedi sağ kanat şiş ve titriyor kuş uçmayı tercih etmiyor zorlarsak uçuyor konduğu yerde kalıyor zaten ne yapmam gerek çözemedim anlayan arkadaş varsa tavsiyelerini bekliyorum

Avisol vitamin kullan. İçerisindeki D . E. VE C. VİTAMİNLERİ sayesinde kanat ve bacaklardaki zayıflık lık ucamama ve titreme gibi halsizliklerin önüne geçen vitamin bilesenidir. Bağ Kemikler kaslar ve kikirdak dokuları yapımı için gerekli vitamini ihtiva eder. B vitamini yoktur yanlız A vitaminide vardır bu vitaminde. Kuşu fazla zorlamayın çünkü kastan bahsediyoruz zorlanırsa dahada kötü olabilir. Yani biz insan oğlu bile ham ken kaslarda acı hissederiz ve hareket etmekte gucleniriz. Degilki bi de o kuscaaz bunu anlatamaz ne kadar acı çektiğini bilemeyiz. O yüzden yormayın. O gerektiğinde zaten kanatlarını çırparak kendi egzersizini yapar. Geçmiş olsun.

Teşekürler bu gün denemeye başliyim inş etkisi olur kullanım bilgisi aldığım yer verir herhalde.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mubişim

quote:

Teşekürler bu gün denemeye başliyim inş etkisi olur kullanım bilgisi aldığım yer verir herhalde.

Kullanım bilgisi vitaminin kendi prespektusunde yazıyor. Orta boy suluga 75cc yada 100cc suluga 2,5cc vitamin karistiriyorsun. Sulugunun kaç ml olduğunu anlaman için bi şırınga yardımıyla anlarsın. Şırınga da suyu ölçerek sulugu doldur kac ml olduğunu ogrenebilirsin. Kullanım alanı geniş bi vitamidir. İçerisinde hastalıklara karşı ne kadar uygulanacağı da yazar.hastalıklarda 75cc yada 100cc ye en fazla doz artışı 5cc dir. Geçmiş olsun tekrar. Umarım iyileşir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.