Şimdi Ara

Muhabbet kuşlarımı nasıl alıştırabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar benim 1 yaşını aşmamış 2 tane biri dişi biri erkek olmak üzere ingiliz jumbosu muhabbet kuşlarım var. Erkek olan çakır, dişi olan ise çiğdem. Çakırı elime alıp parmağımda gezdirebiliyorum kuyruğundan tutmak şartıyla kuyruğunu bıraktığımda bi süre sonra kaçıyor ve sürekli tırnağımı ısırıyor tırnaklarımla uğraşıyor. Çiğdem ise elden kaçıyor yakaladığımızda ise ısırıyor. Çakırda elden kaçıyor. Ben nasıl alıştırıcam kuşlarımı? çok çabalıyorum fakat hiç ilerleme kaydedemedim. Bana yardımcı olabilcek var mı? benle beraber yemek bile yesinler istiyorum fakat alıştıramadım bir türlü :(. Yardımcı olabilcek var mı?

• çiğdem kaçacaktır dişi oldugu için zor alısması benimkide kaçıyor dişiler böyle.

Erkek parmagıma geliyor oynuyoruz demisin . Erkekler daha yakındır insana dişiler olgundur . Çocuk yapma durumu nasıl çocuk yaptımı o çocugu 0 dan büyütecegin için sana alısacaktır
  • ya kardeş kafamı karıştırdılar benim. Kimisi kuşlarıma ikiside dişi diyor kimiside biri erkek biri dişi diyor. kafam çok karıştı sen anlıyor musun cinsiyetlerinden sana fotoğraflarını atsam?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.