Şimdi Ara

Mugen no Juunin (Blade of The Immortal)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mugen no Juunin (Blade of The Immortal)

無限の住人

KONUSU

Öldürdüğü bütün iyi insanların adına bin kötü insanı öldürene kadar ölümsüzlüğe mahkum edilen bir r'nin olan ana karakter Manji, yolculuğu sırasında karşılaştığı ailesini öldürenlerden intikam almak isteyen Rin isimli bir kıza yardım etmeye karar verir

Saçını katana ile kesen kadın bayılırım

İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN

• Ne kadar yorum gördüysem, animesini izlemeyin, direkt mangasına başlayın diyor. Animenin tek iyi yanı ost diye duydum. Shigurui de bunun gibi yarıda kalmış ama onun animesi gene güzel. Tortuga çeviriden güzel bir çeviriyle okunabilir.
  • Manganın yeni anime uyarlaması duyuruldu. Manganın tamamını anime olarak yapmak istiyorlarmış.

• Yeni anime uyarlaması ekim ayında başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 9 Ağustos 2019; 0:51:22 >

• Berserk'in yapımcı ekibinin yapacak olması beni ziyadesiyle üzdü. Berserk gibi 3DCGI tekniğiyle yapıp rezil edeceklerse seriyi hiç izlemeyelim.
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    Berserk uyarlamasında Millepensee ve Gemba stüdyoları işin başındaydı. Lidenfilms yapımcı olarak yer alıyordu. Bunda ise Lidenfilms stüdyo, Pony Canyon ise yapımcı olarak yer alacak. Tabi Wit Studios kalitesine ulaşamayabilirler ama bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 15 Ağustos 2019; 12:13:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 14 Eylül 2019; 11:26:8 >

• İlk 2 bölümü izlediğim kadarıyla animasyon kalitesi yüksek sayılır, 2019un favorilerinden. Bence, Dororo'dan biraz daha iyi. Üst üste 2 defa kızı tam öldürülecekken kurtarması klişesine girmese daha iyi olurdu.

Filmi de gayet güzeldi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.