Şimdi Ara

Mundi (TL'de Gecelik %50 Faiz) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
47
Favori
53.771
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ppz fon alın geçin ne ugrasiyonuz, hazır stopaj avantajı da var, umarım stopaj uzatlilir... Kkm den de yolumuzu bulduk zaten :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hisar18 kullanıcısına yanıt

Mailde açık açık yazdım. Gönderen kendi mudi hesabım alan yine kendi nk0lay hesabım.

Verdikleri cevabı bir gör yawww.

Daha benim parayı kime aktardığımı göremiyorlar.

Mundi (TL&#39;de Gecelik %50 Faiz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bomax01 -- 27 Haziran 2023; 19:47:57 >

• Mudi müşteri hizmetleri dekont atın diyor. Dekontu nereden bulacağım. Uygulamada karıştırmadığım yer kalmadı. Dekont falan yok.

• bomax01 B kullanıcısına yanıt
    Çok amatör davranıyor çalışanlar bakalım BDDK ne cevap verecekler. Eft transferinde yasak koyma hangi sistemde var hiçbirinde yok şuan bi bunlar yapıyor bide saat 15 e kadar işlem yapın diyorlar 11 de transfer yaptım kabul etmediler bugün

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bayram sonuna kadar faizden yararlanmak için mudiye para aktarım süresi geçti mi acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alperzengin kullanıcısına yanıt
    hocam geçti ben bugün saat 11:00’de atmama rağmen sonuç alamadım

• Sabah 09:44 de parayı transfer ettim. Hesaba geçti ve 39 dan işlemeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 27 Haziran 2023; 22:2:38 >
  • muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Saat 11de attım işleme almadılar parayı da geri çekemedim bloke koydular ne lanet sistemleri var

• quote:

Orijinalden alıntı: Hisar18

Saat 11de attım işleme almadılar parayı da geri çekemedim bloke koydular ne lanet sistemleri var

İşleme almadığı parayı nasıl bloke edebilir.sacmalik.sikayet edin.

• Hem mudiyi hem piariyi sildim ve tüm bilgilerimin silinip hesaplarımın kapatılması için başvurdum,bi hesabı aktif etmeyi başaramadılar günlerce..eksik olsun

• muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Edeceğim valla hocam diyor bana eft iptal edin gönderdiğini banka dan diyor aktif bank eft gerçekleşmiş diyor imkansız siz mudi e görüşün mudi diyor aktifle param boş yere yatıyor orada bayramda ihtiyaçlarımi karşılamak istesem ekşi bskiyedenkredi kartından kullanacağım ancak

• Bende bir heves başvurdum bugün aradılar sözleşme için nedendir bilmiyorum direkt iptal edin dedim biraz daha bekleyeyim bakalım sistemleri nasıl işliyor forumdan sıkı takip ettikten sonra aklıma yatarsa tekrar başvuru yaparım artık

• Mudi dün bayram öncesi çalışma saatlerine dair mail attı. Bugün 10:45'e kadar gelen bakiyeleri nemaya alacaklarını yazmışlar. Çıkışlar için de aynı saat geçerli olacak demişler. Ben maili okuduğum için bir sorun yaşamadım.

Şunu da belirteyim para yollarken Mudi'ye değil Ünlü Menkul'e yolluyorsunuz. Mudi, Ünlü'nün verdiği hizmetin ön yüzü olan bir aracı kuruluş sadece.

11'den sonra Mudi'yi aradınız yardımcı olmadı diyelim Ünlü'yü arasanız belki bir ihtimal işlemi döndürme şansınız olurdu. Paranın asıl kontrolü Ünlü'de olduğundan Mudi'nin yapamayacağı her şeyi yapma noktasında onların imkanı olabilir.

Uygulamanın bazen aksamaları olduğu konusunda kendimin de deneyimi oldu. Lakin güzel bir girişim olarak görüyorum.

Normalde o bankaya bu bankaya soracak vakti sürekli bulamıyoruz. Bu alanda bir oyuncu lazımdı. İyi bir fikirle gelmişler. Umarım başarılı olurlar.

Bayramda bütün bankalar kapalı hiç bir yerde değerlenmeye başlamaz paranız, yatırım hesabı da aynı şekilde düşünün.

• youngturk123 Y kullanıcısına yanıt
    Bankalar 12,30 kadar işlem gördü hocam o dediğim gün

Ünlü dahil çalıştığım diğer aracı kurumların saat limitleri bankalara göre daha sınırlıydı. Saatlerin daha geniş olması tabii ki daha iyi olur ama önden saat limitlerini paylaştıkları sürece büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

• Prof. Dr. MEZARCI P kullanıcısına yanıt
    Stopaj uzatıldı mı bilginiz var mı ?

Aktifbank üzerinde hesapları yok.

Mudi'nin hesabı olduğu bankaları tercih edin derim.

Ben geçen gün QNB'ye attım anında geçti.

Çözüldü mü sorun?

• shutterbug kullanıcısına yanıt
    Çözüldü. Başka bankadaki kendi hesabınıza para aktarabilmek için bu bankanın hesaplarının olduğu banka adlarını mudi uygulamasına eklemeniz gerekiyor.
    Listede aktifbank vardı.
    Yaklaşık 1 saat 27 dakika sonra para eft olarak geldi.

Qnb'nin enpara hesabıma para attığımda hemen geçiyor.

Hem aktifbank hem de enpara'ya gelen eft'lerin yapıldığı karşı banka olarak Akbank görünüyor.

Burda sorun müşteride değil. İşlemleri çok çok geç yapan mudi çalışanlarinda.

Benim düşüncem budur.

Para gönder dediğinizde listede Aktifbank yok. Dolayısıyla para gecikmiştir.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.