Şimdi Ara

MuDestiny Yakinda Online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Serverimiz Kisa Sure Sonra Online Olucakdir...Oncelikle Sunu Soyliyim Server Dadicated Olarak Acilicakdir Ve Kapanma Olasiligi Hic Yok Denecek Kadar Azdir...Nedeni Bu İse Dadicatedci İle Girmem...

Trknin Low Ve Fun Serverini Yapmakdir Amacimiz...İstegimiz GlobalMu Gibi Olmakdir Tabiki Bu İmkansizdir...

Low Server Ozellikleri:

Ex:10
    Drop:25
    BB:Off
    Para Az Sekilde Dusucek...
    Kalplerden +5 +6 İtemler Dusucek
    Shopda Hic Bir Jevel Yokdur...
    Gorev İtemleri Satilmiycakdir...
    Server Vers:1.04H

Fun Server Ozellikleri:
    1000x
    Drop:70
    BB:On
    Shoplarda +9 İtem Olucak
    Jevel Olarak İse Blees,Chaos,Life Bulunucakdir.
    Server Vers:1.04H

Serverlar İle İlgili Ek Bilgi:

2 Serverdada Premium Satisi Olucakdir...Fun Serverda Donate Satisi Belli Bu Sureden Sonra Basliycakdir...
    Ayrica Kisa Bi Zaman Sonra Serverin Kendi Tasaramimiz Olarak Degistirilicekdir

Arkadaslar Dusuncelerinizi Bekliyoruz Herkeze Tskrler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !SeRSeRi! -- 1 Eylül 2008; 2:01:21 >

• low server hoşuma gitti de bu server kaç haftadır açılcak ben umudu kestim artık diodum yeni konu açtın server tam olarak ne zaman açılcak onu sölersen ii olur.
    NOT : kalp ve benzeri şeylerden +5+6 deil de +7 düşse ii olur parlak takılırız.
  • [font="Times New Roman"]Hayırlı Olsun.
  • Hayırlı olsun.
  • hayırLı oLsun..
  • Arkadasim Serveri Kurmak İcin Kac Haftadir Bekliodum Konuyu Acmiycakdim Ama Dusunceleri Ogrenmek İstedim.Bu Sefer Sunucu Aliyoruz Kiralama Yapmiyoruz O Yuzden 1 Hafta Dedicated Gelicek Ve Hemen Server Kurulucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !SeRSeRi! -- 1 Eylül 2008; 11:42:06 >
  • Arkadaslar Serveri Acdikdan Sonra Acikcasi 1 Online İle Ortada Kalmak İstemeyiz Verdigim Ozelliklere Gore Kasicak Olan Varmidir??

Server Emin Olabilrsiniz Kapanmiycakdir.Pcnin Ozelliklerini Dedicated Gelince Aticam Buraya;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !SeRSeRi! -- 1 Eylül 2008; 11:42:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: !SeRSeRi!

Arkadaslar Serveri Acdikdan Sonra Acikcasi 1 Online İle Ortada Kalmak İstemeyiz Verdigim Ozelliklere Gore Kasicak Olan Varmidir??

Server Emin Olabilrsiniz Kapanmiycakdir.Pcnin Ozelliklerini Dadicated Gelince Aticam Buraya;)

Kimse Dadicated Server'da Kasmaz Dedicated Olursa BeLki
  • Yazim Hatasi:D
  • HayırLı OLsun.
  • Arkadaslar Serveri Su Sekilde Yapsam Sizce Sorun Olurmu Su Anda Ciddi Olup Olmadigimizi Bilen Olmadigindan Global Sekilde Yapmiycam Low Serveri 40x Olarak Acicam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !SeRSeRi! -- 1 Eylül 2008; 14:51:49 >
  • şu an oynadığım server 50exp.low serveri 10exp yaparsan hemen gelirim ama 40 yaparsan gelmem.
    bi de kalplerden +7 düşşün pls dilenci gibi takılmayalım +5+6 setle
  • Kardes 10x yapim tmmda Simdi Soyle Bisi Var Guvenip Gelinicekmi Su Anda Bu Oyun İcin 3.5 Milyar Para Gitti.

Eger Bu Serverda Arkamda Durulursa Serveri 1 Sene Sonra Full Edit Files Yapdirabilrim

Eger Gelicek Arkadaslariniz Varsa 10x Bende Yapmak İsterim;)
  • quote:

Kardes 10x yapim tmmda Simdi Soyle Bisi Var Guvenip Gelinicekmi Su Anda Bu Oyun İcin 3.5 Milyar Para Gitti.

Eger Bu Serverda Arkamda Durulursa Serveri 1 Sene Sonra Full Edit Files Yapdirabilrim

3.5 milyar paramı gitti
    ßen sana o paraya sistemin Allahını toplardım ne yaptın 3.5 milyara.
    Şunu da söyLiyeyim playerlara güvenerek bir işe kalkışma.GeLiriz geliriz derler bi bakarsın hiç birisi yok.Test ediLdi yaşanan bir olay yanigif]

• quote:

Orjinalden alıntı: | Uqur |

quote:

Kardes 10x yapim tmmda Simdi Soyle Bisi Var Guvenip Gelinicekmi Su Anda Bu Oyun İcin 3.5 Milyar Para Gitti.

3.5 milyar paramı gitti
    ßen sana o paraya sistemin Allahını toplardım ne yaptın 3.5 milyara.
    Şunu da söyLiyeyim playerlara güvenerek bir işe kalkışma.GeLiriz geliriz derler bi bakarsın hiç birisi yok.Test ediLdi yaşanan bir olay yanigif]

3500 YTL NERE HARCADIN OYLE

Hayırlısı Olsun

• sen bilirsin tabi de 50 exp civarı cok server var zaten ondan dedim.bence 10exp servera daha fazla talep olur
  • quote:

Engin ufak salla 3.5 milyar paran gitmişmiş lan yavaş salla kimse yemedi
  • Ozan Kac Gunden Beri Hadi Dedicated Tutalim Diye Basimin Etini Yedin Tutmadik Diye İnanmama He:D

3Bucuk Milyar Benim Cebimden Cikmadi Zaten Ben Oyle Bisi Demedim Alinan Makina +Baglanilan Vdsl Guvenlik Vs Hersey Onun İcinde Bu Serveri Evimde Kurmuyorum;)
  • quote:

Ozan Kac Gunden Beri Hadi Dedicated Tutalim Diye Basimin Etini Yedin Tutmadik Diye İnanmama He:D

3Bucuk Milyar Benim Cebimden Cikmadi Zaten Ben Oyle Bisi Demedim Alinan Makina +Baglanilan Vdsl Guvenlik Vs Hersey Onun İcinde Bu Serveri Evimde Kurmuyorum;)

Engin benmi geldim kapıya dedicated buldunmu diye 3.5 Milyarı sen rüyanda göremezsin o ayrı mesele 1.1e files ver diye yalvaranda ben değildim . ßunları mahallede seni göreyimde yüzüme karşı tekrar söyle oke. Tutalım dedim sen tutmak istiyordun bende ama tek başıma karşılayamıyordum ondan dedim ortak tutalım diye . Bu arada serverına dikkat et (kendinede)

Edit: Kimse 3.5 milyar masrafı olan birşeyi 150 ytl 'ye vermez bana server kur diye carını verdiğin günleri unutma sen giderken ben dönüyordum . Ayrıca Savaş abi'den Dedicated Alma ihtimalim var 1.1e kurucam 2 server biri Max exp biri 150x bu işi yaparsam sana inat yapıcam.Ama şuan ihtiyacım yok çünkü MuFiesta'daki Hakan abi izmir/Bucalı Mufiesta şimdilik yeter o kapanırsa ozaman 1.1e kurucam .

Ayrıca yanlış anlaşılmasın maddi durumum iyi olduğunu sende biliyorsun ama derslerimle ilgili sorun yaşadığım için pederden maddi destek göremiyorum
    Bu sene Bilişime girersem çok iyi şeyler yapıcam ve neler yapabiliceğimide sen çok iyi biliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zan35 -- 1 Eylül 2008; 16:34:39 >

• Ya Birak Bos Bos Konusup Topici Kirletme Ok Ne Yaparsan Yap;)

Oturup Burda 3bucuk Milyar Yada 4 Milyar Diyip Duygu Somurusu Yapicak Halim Yok Neyse Onu Soyluyorum...

1.01e Filesim Olmadigi İcin Senden İstemisdim Bunda Cok Anormal Bi DuruM Yok Bence Tabi Bunuda Sen Demisdim Hatirladigim Kadari İle Anca Dedicated Tutarsan Sana O Filesi Veririm Burda Oturup İyi Cocuk Rolu Yapma;)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.