Şimdi Ara

Muavin olmak (ACİLL) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
28.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

quote:

Orijinalden alıntı: yerimseniDH

quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

Sefer basi para aliyorsun. Benim arkadas 80 tl urfa istanbul seferinde aliyordu.

Urfa cesur

Olm bak git ben seni yerim

En sqcma nick bu olsa gerek

Astor

Tatlises

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Prestige

Hocam son bir sorum olcak host luk için yaş sınırlaması varmı ?

Yokmu hiç cevap ?
  • babam terminalde muavin istediğini sor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hærun

babam terminalde muavin istediğini sor

Hocam öncelikle muavinlik bitti bayağı zor bir iş ve o yüzden Hostluğu sorcam Host olmak için mecburi yaş sınırlaması varmıdır ve görevleri nelerdir tam olarak.
  • otobüslerde hostluk yapmak yerine bodrumda bir gece klübünde komi yada bir otelin barında barmen,komi olmak daha mantıklı en azından daha eğlenceli uğrama otobüslerle
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_GodFather.

otobüslerde hostluk yapmak yerine bodrumda bir gece klübünde komi yada bir otelin barında barmen,komi olmak daha mantıklı en azından daha eğlenceli uğrama otobüslerle

Hocam yaşadığım şehir izmir burada çeşmede çalışan arkadaşlarım var ama otel & Bar işlerini sevmiyorum otobüslere ayrı bir ilgim var o yüzden konuyu açıp fikirlerinizi almak istedim muavinlik ve hostlukla ilgili.
  • up

Bu saatten sonra alımlar devam edermi ? Bazı nedenler yüzünden geç kaldım bayağı
  • Güzel klimalı bir otobüs şirketine kapak attınmı en güzel işlerden muavinlik ama en önemlisi seni yol tutmayacak yani dayanıklılıgın kuvvetli olacak gerisi boş zaten benim annemin üyesi oldugu bir dernek vardı arada gezilere giderdik 3 şöför degişdi muavin degişmedi yani kalıcı bir meslek birde adam kızını getiriyordu ilk 10 dk hizmet edip 2 saat aşagıda bir yerde yatıyordu sonra kek dagıtıp geri yatıyordu bizim gezdimiz yerleri geziyordu beleşden kebab yiyordu

Yani digecegim tur şirketine kapat atarsan süper olur gezersin yemek yersin az iş yaparsın bence en iyi meslek muavinlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvanat9999

Güzel klimalı bir otobüs şirketine kapak attınmı en güzel işlerden muavinlik ama en önemlisi seni yol tutmayacak yani dayanıklılıgın kuvvetli olacak gerisi boş zaten benim annemin üyesi oldugu bir dernek vardı arada gezilere giderdik 3 şöför degişdi muavin degişmedi yani kalıcı bir meslek birde adam kızını getiriyordu ilk 10 dk hizmet edip 2 saat aşagıda bir yerde yatıyordu sonra kek dagıtıp geri yatıyordu bizim gezdimiz yerleri geziyordu beleşden kebab yiyordu

Yani digecegim tur şirketine kapat atarsan süper olur gezersin yemek yersin az iş yaparsın bence en iyi meslek muavinlik

Hocam iyi meslek ten olabilir ama sadece yaz tatilinde çalışıcam bakarsın bulursak işi seneyede devam ederim.
  • Kardeşim Otelde Çalışıyorum ben benden büyük abim de muavinliğe yeni başladı. Öncelikle Tek sıkıntı uykusuzluk değil. Dinlenme Tesislerinde yolcu indirirsin sayımda eksik çıkar. Başın yanar. 30 saat uykusuz kaldığını söylüyor. Ücret konusu ise normal müşteri Antalya İstanbul seferi için 80 tl veriyorsa sende 80 tl alıyorsun. Otelde çalıştığım için biliyorum otelde 50-100 koli su çekmek var 45 tl ye muavinlik var 80 tl ye . Haa birde benim önerim Kamil koç ile yap seferini. Hadi kolay gele...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.