Şimdi Ara

MuAdana Geri Dönsün diyenler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar selam. yıllar yıllar oldu sanırım foruma bakmayalı. Ne dersiniz MuAdana yı geri açalım mı ?

• Bir serveri yeniden açmadan önce serverin neden kapandığı ve/veya serveri oyuncuların neden tercih etmediğini sorgulamamız gerekmez mi Lee?
  • Eski Player Olarak Sonuna Kadar Arkandayız Abi.
    Detayları Bekliyoruz
    Yansın Ortalık :)
  • kardeşim adan mu kalıcı olmuştu baya ama sıkıntı şuydu adminler arkadaşlarına çok destek oldu setler kanatlar ister istemez soğuttu
  • Lee neredeyse en eski oyunculardanim adminlerin torpil işlerini cozerseniz tekrardan bir turk serveri kurulabilir 3-4 yil boyunca turkishmu da gurcanla oynadik kocaelinde orda da ayni sorun vardi sonra kapandi maddi sorunlar ve torpil yuzunden sonra senle devam ettik 5 yil dı yanliş hatirlamiyorsam ama bu admin torpili vs kimse bir turlu onune gecemiyor ve parali setlerle yarisabilecek bir durum olusturulmasi lazim aksi halde parasız oynayan arkadaslar 2. sinif muamelesi goruyor :) bu dengeler kurulabilirse turk serverinin ayakta kalmamak icin bir engeli olmaz

• Nuestro nuevo servidor está abierto, esperamos que todos

• Adam kesince banlanan bir server ? Düşünemiyorum bile bilgehan sen adminlik yapma sen metin2 oyna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manolkan kullanıcısına yanıt

manolkan

Abi o zamanlar 10 11 yaşlarındaydım internet cafeye almıyorlardı mu oynamak için aileme yalvarıp eve bilgisayar aldırmıştım :)

yaklaşık 15 16 senedir sayısız server de oynayıp server kurulumu yaptım. hiçbiri TurkishMu gibi zevk vermedi ben içeriğini bilmem ama bana çok yardım eden burdan OrucBeY'e selam olsun

KaRaBeY,OrucBey,AVCI,Adolf,RAMSES,Ribery sizlerede selam olsun <3

Yanıta gelince ne yaparsan yap tutmaz abi ne açarsan yap tutmaz.

Adana Muya gelince Bilgehanın Lee'yi Lorencia Sm shopn yanındakı kafese teleportlayıp bütün playerler dalga geçtigi dün gibi aklımda gözümün önünden geçmiyor :)

• 10 aydır açık olan türk serverimize tüm arkadaşları bekleriz. oyunumuzun farkı, tüm setler point toplanarak ücretsiz alınabilir.

https://www.muwarteam.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.