Şimdi Ara

Mu Turkey Online SEZON 9 x99999 7/24

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hoşgeldiniz tekrardan Mu-Turkey bi kaç haftaya açılacaktır şuan serverimiz 1 haftadır açıktır test ediliyor Laglos yoktur şuana kadar takılma donma saldırı filan yoktur şuana kadar hiç yaşamadık itemler +13 olarak satılacaktır lorencia spotlarda SM BK LORD NORİA DA ELF İTEMLERİ MEVCUTUR SHİELD BÜTÜN BÜYÜLER MEVCUTUR BLESS LİFE CHAOS BULUNMAKTADIR FULL lorencia da spotlar tamamlanmıştır büyük canavarlardan item düşmektedir +2 5 e kadar düşmektedir stadyum 50 level ile gidiliyor oraya gitmek için vip ile gidiliyor çok yakında açılacak gelmek istiyen arkadaşlarımız ailemize katılmak istiyorsanız yorum atabilirsiniz yaşlarınız isim yazarsanız yoruma nerden katılıyorsunuz birbirimizi tanıyalım tşk ederim vakit ayırıp okuduğunuz içn ben daha yeniyim yanımda gm ekip arkadaşlar aranır ingilizce + almanca bilen konuşan arkadaşlar aranmaktadır :)

• GM tecrubem var 13 senedir oynuyorum ingilizce rusca azerice turkce biliyorum iletisim icin terlan8c@bk.ru mail ata bilirsiniz
  • Ekledim sizi en yakın zamanda alıcam kadroya sizi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.