Şimdi Ara

Mu Online Server Kurulumu Harbidende Var!!! By ..::Kernel_ErrOr::.. & Mu Online SkyTeam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Hepiniz Bir Şeyler Diyip Duruyorsunuz Hiç Birinizde "Nasıl Server Kurulur" Sorusuna Cevap Veremediniz Durun Anlatayım Bu Siteyi Sizin İçin Yaptım "www.musensoz.efsanesi.com" Girin Bakın Anlamanızı Umarım Anlamazsanız Yuh!! Artık Mu ŞenSözNet Serverimiz De Var acc leri sensozmudestek@hotmail.com Gondererek Temin Edebilirsiniz.. Sitemizhttp://www.sensozmuo.com.tr.tc/ Buradan Da Bilgi Edinebilirsiniz Herkeze İyi Oyunlar Dilerim.... By ..::Guard_MaN::.. & ..::KerNel_ErrOr::..

• www.musensoz.efsanesi.com Sitesine Bakınızzz

• serverin site açılmıyoo
  • arkadaşım bende bi server kurdum ama bi problemim var..oyuna girildiinden 1 dk sonra oyundan atıyoo nedenini örenmek istıorm..ben kendim giriorum saatlerce oynuorm ama arkadaşlar girdii zaman 1 dk sonra atıyoo yani dc veriyoo bana bunu anlatabilcek birisi varmı
  • seko burayadamı geldin :D ben exselans :D:D:D:D
  • linke noldu yaw? bende server kuruyorum ama bir yerde takıldım en son veri kaynaklarını düzenliyordum orada takıldım ordan sonra ne yapacağım birileri link versin ya da burda anlatsın ya da mail atsın ya da msn de konuşak. caner4802@hotmail.com
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.