Şimdi Ara

(¯`·.(¯`·. Mu Online Satıcılar [Npc.] .·´¯).·´¯)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Başka konu larda Bu ay Cok şey yazacagimi söylemiştim.. Şimdide Npc Yani Saticilari Ve Neye Benzediklerini Yazicam Anlatabildigim kadar Neler Sattiklarini ne Gibi yardimlarda Bulunduklarına Bakalım..

Baz the Vault Keeper

Baz The Vault Keeper = Kasa İtemlerinizi Burada Saklayabilirsiniz.. Sizden Her koydugunuz item icin Belli Bir miktar PAra alır..
    İtemleriniz burda guvenli bir sekilde durur...

Chaos Goblin

Chaos Goblin Le yapabileceginiz şeyler coktur.. Kanat Yapabilir..Kanadinizi 2. Nesile Dondurebilir..Hatta itemlerinizi +9 dan sonra +11 +12 ,,, Kadar Cıkarabilirsiniz... Chaos Goblinde bu soyledigim seylerden birisini yapabilmek icin Jewel Of Chaos Gereklidir..

Elf Lala

Elf Lala İsmindende Belli Oldugu gibi Elf Esyalari Satar.. Ve Elf lerin Dogdugu Yer olan Noria DAdir..

Elf Soldier

Elf Soldier Bu Npc Tum Dusuk levelli Character lere Yardimci olarak koyulmustur.. Ve Yuksek Versionlarda Bulunur..üstüne Tıklattıgınızda Size Defans Buff Ve attack Buff VErir..Davias Da Ve Bazi Haritalarin Cıkıs Bolgelerinde Bulunur...

Eo the Craftsman

Bu Npc Noria Bulunup Elf Saticisidir.. Elf lerle İlgili Esyalar Satar..

Guild Master

İsmindende Belli Oldugu Gibi Guild Yani Takim Yaratmanizi Saglar.. Bi Takima olusturabilmeniz icin 100 lvl e İhtiyaciniz Vardir..

Hanzo the Blacksmith

Bu Npc Lorencia Bulunup Resimdede Belli oldugu gibi Silah Satar.. Her Charactere Gore silahlar Yoktur..

Lumen the Barmaid

Bu Npc Lorencia Bar da bulunup Her Charactere gore Return Map Heal Mana Potion Eger Server Kolaysa Jewel Of Blees ve Jewel Of Soul A Kadar SAtabilir..

Messenger of Archangel

Bu Npc Blood Castle Event ina Gitmemizi Saglar.. Tabiki İlk Once Bir Biletimiz Olmasi Lazimdir.. Bileti ise Gerekli Malzemeleri Topladiktan sonra Chaos Goblinden Yapiyoruz..

Pasi the Mage

Bu Npc Lorencia Da Bulunup Dark Wizard [ Soul Master ] İtemleri ve ASa lari Satar..

Sebina the Priestess

Bu Npc Davias Da Bulunup Gorev Yapmamizi Saglar.. Gorev Yapabilmemiz icin 150 Lvl olmamiz lazimdir.. 2 kademeli Bi Gorev Alirsiniz Yaptiktan sonra Dark wizard = Soul Master Dark Knight = Blade Knight Elf = Muse Elf e Donusur...

Trainer

Bu Npc Lorencia Da Bulunup Tamamen DArk lord malzemeleriyle ilgili bir Çeviricidir..Aynen Chaos Gobline Benzer..
    Wandering Merchant

Bu Npc Level i Dusuk Character Ler İcin İtem Satar Servera Gore Mana Ve Heal Potion SAttigida Gorulur...

Wizard

Bu npc Davias da Bulunup Mana Heal Potion Return map Scrool Ve İsmindende Belli oldugu Gibi Wizard Lara Yonelik İtem Ve Buyu Kitaplari Satar..

Zienna the Weapon Merchant

Bu Npc İsmindende Belli oldugu Gibi Dark knight [ Blade Knight ] Silahlari Satar...

Kapanis Konusmasi olarak Lutfen Up layalim Ve Eger Kopy Yapcaksaniz Altina Kimden Aldiginizi Yazin Ayreten Bir Yanlisligim varsa Lutfen Ozelden yazin

yazdiklarimin hepsi Normal Bir SErver için geçerlidir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SabroN -- 21 Mart 2007; 15:52:25 >

• Emeye saygi guzel olmus
  • Güzel çalışma tebrikler

üst konu olabilir
  • evet guzel bi calısma olmus ellerine saglık sabron
  • UP UP UP UP UP....
  • Sagolun
  • sarbon ilk defa guzel bisi yapti :D
  • Up
  • hehehehe!! up dielim hadi! keşke karekterle birlikte yassaydn! birleştirsydn!
  • Boyle daha iyi :D
  • UP ve yine up.
  • altına bide alıntıdır yazsaydın
  • quote:

Orjinalden alıntı: $U$PeCT RoCKerS

altına bide alıntıdır yazsaydın

BEN SABRON nerden Alinti Yaptigimi Soyle Sinirlendirme Onu ellerimle Yazdim Tamam mi

sAdice Bir eşinin daha nerde oldugunu soyle Daha dunku cocuklar gelip bana bunu diyemez

tamm mi ben ne zamandir bu forumdayim Az konusur oz konusurum

Hic Bir Zaman Emek yemedim hep emek sarfettim

Öyleki uzaklaştirildigim zaman bile Arkadaslarim Sifresini verir Ben Sana cevap veriyim diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okinowa_1 -- 4 Kasım 2006; 8:38:23 >
  • len sabron alinti niye yazmion caylak seni
  • eeh yeter ama adam bi emek harcamış siz ne yaptıgınızı zannediyorsunuz bu forumun en eskilerindeniz sabron ve ben onun için buraya geldiyseniz adam gibi adabınızla konuşursunuz sana gelince cunders lan len gibi konuşmaları kesmezsen başına cok iş alırsın bu bir tehdit deil ama neler inkar edebilecegin gibide neler olabilecegini benden daha ii biliosn
  • güzel olmuş eline sağlıkkk
  • Sabron kardeş burayı daha yeni ziyaret ettim malum linkler arızalıydı düzeltmişsin saolasın

ELLERİNE SAĞLIK
    EMEĞİNE SAĞLIK

Veeeeeeeeee diğer arkadaşlara gelince kimseyi kücük düşürücü sözler kullanmayın ki küçük düşmeyin madem alıntı yaptı bunun için bi belgen bi materyalin varmı hadi var diyelim varsa link koy görelim yada kendini küçük düşürme çünkü eğer materyalin yoksa birisine çamur atıyorsan o çamur sende daha fazla pislik yapar ellerine bulaşır ve birazcık okuyun kitapları falan bir şeyler öğrenirsiniz illa bir şey yazmak istiyorsanız merhaba ben bilmem kimim gibi bi şey yaz ki kendini lekeleme ok bunlar defterde kitapta yazmaz örnek alırsın sağına soluna bakarsın neyse size iki cift lafım daha var EN AZINDAN ATASÖZLERİ SÖZLÜĞÜ ALIN YAW YANINA BİRDE SÖZLÜK

"ANLAYANA SİVRİSİNEK SAZ ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ"

"GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ"

SABRON kardeş kusura bakma açtığın konuyu biraz kirlettim ama kirletenleri engellemek ve başkalarını önleyebilmek adına yaptım bunu Tekrardan Affına Sığınıyorum Anlayacağını Ümit Ediyorum

SAYGILARIMLA

• Bu arada yazmayı unutmuşum UP UP UP UUUUUPPPPPP
  • UP UP UP
  • UP UP UP UP UP UPU UP UP UPU UP
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.