Şimdi Ara

MU ONLİNE REHBER - Konu Açmadan Önce Lütfen OKUYUNUZ.- (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
2
Favori
148.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 251 lvl EElfim bulunmakta ve tek başına marlon görevini yapamaz. Partide iken ring of honoru düşürme olasılığım var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKııZZııLL

251 lvl EElfim bulunmakta ve tek başına marlon görevini yapamaz. Partide iken ring of honoru düşürme olasılığım var mı?

Evet partide düşme ihtimali var. Fakat mümkünse 2 kişilik parti ve farklı karakterler olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

quote:

Orijinalden alıntı: KKııZZııLL

251 lvl EElfim bulunmakta ve tek başına marlon görevini yapamaz. Partide iken ring of honoru düşürme olasılığım var mı?

Evet partide düşme ihtimali var. Fakat mümkünse 2 kişilik parti ve farklı karakterler olsun.

sağol dostum bayağı oldu yapalı da su an 400 lvl mg var ve 380 lvl görevini yapmaya calısıyorum ama bir türlü istenilen itemleri düsüremedim :(
  • Beynim bulandı.
  • Merhaba arkadaşlar ben MU oynamak istiyorum ama şimdi yapamıyorum indiremiyorum hangi MU yu oynamam gerek sitesi hangisi filan bilmiyorum BANA YARDIM EDERMİSİNİZ ÜTFEN ben küçükken oynuyodum anılarım depreşti yine oynamak istiyorum
  • arkadaşlar ben mu'da yeniyim eskiden muzone oynardım ama burası biraz farklı galiba 52lvl oldum chaos bulamadım daha kanat yapıcam, bilet çıkartıcam ama hiç chaos düşmüyor. Yardım ederseniz sevinirim.
    Ayrıca (muonline eXseason8) oynadığım mu ismi. direk internetten indirdim oynamaya başladım valhala server'ında oynuyorum .
  • Resimlerin bir çoğu uçmuş gitmiş. Bi yenilenmesi gerekiyor. İlgili arkadaş el atarsa çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerueger

Resimlerin bir çoğu uçmuş gitmiş. Bi yenilenmesi gerekiyor. İlgili arkadaş el atarsa çok iyi olacak.

sorun ne yardımcı olmaya çalışıyım ben
  • Güzel derleme yazın oyuna başlamayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SabroN kullanıcısına yanıt
    Masa üstü bilgisayar kullanıyorum. Bu oyun kaç gb'lik bir yer kaplar?
  • zemsaa kullanıcısına yanıt
    Ben de bulamadım. Nereden indireceğimi.
  • Link için teşekkürler.
  • konunun güncellenme imkanı var mı benim gibi arkadaşlara da yardımı olur
  • arkadaslar desteginizi bekleyen bir server

http://digmu.ddns.net:8080/

siddetle tavsiye ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.