Şimdi Ara

Mu Domino ~ Season 4 ~ Exp:500x Drop:75% (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben yorumumu yapıyorum. Sunucu sahibinin 60 liraya aldığını söylemedim. 60 liraya bu webi sattığını duydum. Bu şekilde insanlara bende yardım edebilirim. Benim için kıyak iş, renk değiştir ver 60 liraya

60 Değil 150 Aldim

quote:

atençao:nao use caractares incorretos na pergunta
    bu uyarıyı verio yrdım !

Registar alirken orada belirtilenleri uygula deneme yaptik sorun yoktur Numara İstenilen yeri 111111 olarak gecerseniz bir sorun yasamazsiniz
    Server ayarlari Yenilenmiştir
    1=8 Event Ayarlanmiştir Hepside Açiktir
    2=Rakliona Altin Eklenmiştir

Sunu aciklik getirelim kimin neyi nerden kimin yardim ettigi önemli degildir player oyundan zevk aliyorsa sorun yoktur
    KarayaK yardim etti evet bir cok seyi o gosterdi o soyledi o yapti
    Wepi gelince ExtReme1® ilk önce siteyi girecen icerigi bakacan sonra konusacan bu 1 wep tema eskidir evet ama icerik 2.2.2 idir Exp ayar noktalari Lord_Nova dir tamamen farkli sitelerden alinti yapilarak toplanarak olmuş bir wep mubenix yazmasini gelince karayak verdi kurdu editlersin dedi bende zamanim olmadi editleyemedim adama demedigin kalmamiş ayip be kardeşim derdini konumu yansitma editleme bitti şimdi mubenix yazmio

server onlinedir herkezi, bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cochineal666

quote:

Ben yorumumu yapıyorum. Sunucu sahibinin 60 liraya aldığını söylemedim. 60 liraya bu webi sattığını duydum. Bu şekilde insanlara bende yardım edebilirim. Benim için kıyak iş, renk değiştir ver 60 liraya

60 Değil 150 Aldim

quote:

atençao:nao use caractares incorretos na pergunta
    bu uyarıyı verio yrdım !

Registar alirken orada belirtilenleri uygula deneme yaptik sorun yoktur Numara İstenilen yeri 111111 olarak gecerseniz bir sorun yasamazsiniz
    Server ayarlari Yenilenmiştir
    1=8 Event Ayarlanmiştir Hepside Açiktir
    2=Rakliona Altin Eklenmiştir

Sunu aciklik getirelim kimin neyi nerden kimin yardim ettigi önemli degildir player oyundan zevk aliyorsa sorun yoktur
    KarayaK yardim etti evet bir cok seyi o gosterdi o soyledi o yapti
    Wepi gelince ExtReme1® ilk önce siteyi girecen icerigi bakacan sonra konusacan bu 1 wep tema eskidir evet ama icerik 2.2.2 idir Exp ayar noktalari Lord_Nova dir tamamen farkli sitelerden alinti yapilarak toplanarak olmuş bir wep mubenix yazmasini gelince karayak verdi kurdu editlersin dedi bende zamanim olmadi editleyemedim adama demedigin kalmamiş ayip be kardeşim derdini konumu yansitma editleme bitti şimdi mubenix yazmio

server onlinedir herkezi, bekleriz

Kırmızı kısma ve yazım şekline bakarsak sen KarayaKsın.

• Ben mi karayakim :))

cochineal@hotmail.de gelin kanitlayayim karayakmiyim degilmiyim

ayrica webe para verip almissam ne olmus :/ webim yoktu karayaktan aldim. cok yardim istedim yardimci olan olmadi karayak saolsun birtek o oldu.bende gittim birde web satin aldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cochineal666

Ben mi karayakim :))

cochineal@hotmail.de gelin kanitlayayim karayakmiyim degilmiyim

ayrica webe para verip almissam ne olmus :/ webim yoktu karayaktan aldim. cok yardim istedim yardimci olan olmadi karayak saolsun birtek o oldu.bende gittim birde web satin aldim

Gerek yok saol.
    KarayaK olmayabilirsin belki ama onun yazdığını kopyalayıp yapıştırdığın apaçık ortada.
  • cochineal olmuo yine dediklerini yptım SQL Inject detectado! Por favor digite apenas números e letras! A ação foi cancelada pelo servidor bu hatayı verio yrdım ette sonunda doru dzgün mu oynaım...(ben dark hardy )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeffxD -- 23 Ocak 2010; 21:29:53 >
  • JeffxD problemi cözüldü sitede üye olma problemi yoktur :/
  • Hayırlı olsun inşallah uzun ömürlü olur pek umutlu olmasamda...
  • Siteye girmek istedim yanlız cırt kardeşim patlamış açılmıyo...
  • yaw sql hatası veriyo nasıl düzeltcez
  • Silici? daha hic kapanmadi site
    sql hatasimi veriyor bazilari yapabiliyor register bazilari neden yapamiyor anlamadim assagidaki örnegi izleyin..

Login:Cochineal
    password:123456
    Repeat password:123456
    E-mail:cochineal@hotmail.de
    Name:BaTu
    Questions : babamin ilk arabasi?
    Answers: murat124
    Enter 7-digit number / 7 haneli sayi girin : 1234567

ve son Security Cod: girdinizmi resimdeki tamamdir..

hala problem yasiyorsaniz cochineal@hotmail.de ekleyin acc acayim siteyi yakinda yenileyip full türkce hale getiricem yeni sistem kurucam.
  • bu seferde site acılmıyor
  • cochineal şuan yeni site almak için uğraşıyor yani düzenlemek için...sayfayı yenile 2 3 kere açılır...
  • Sitede problem yok aciliyor struggle bir 5 dk ka önce serverda temizlik yaptim belki ona denk gelmissindir..

suan problemsiz devam etmekte temizlik vs gibi olaylar oldugunda oyundan notice aliyorsunuz.
  • ok sağolasın açıklaman için...
  • Launcher indirmemiz gerekiormu mainden mi gircez?
  • mainden gir...
  • Server sitede acik gozukuo ama bn direk dc yiyorum problem bnde mi ??
  • Evet problem sende :S full client indirdiysen eger setup seklinde zaten masaüstüne cikartiyor ordan mu domino acicaksin main exeden giriceksin bitti dc vermez :S
  • bende gayet iyi çalışıyor bide şu yeni itemler gelse server mkemmel olcak...
  • Kardeşim sound dosyasını paylaşırsan en kısa sürede çok sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.