Şimdi Ara

MTB Usb Aygıt Sürücüsü yazılımı Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
69.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar samsung galaxy w i8150 telefonu PCye bagladıgımda bu hatayı almaktayım. Netteki cogu dökümana bakıp uygulamama ragmen bi sonuca ulasamadım. Acaba ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? Hatanın ekran görüntüsünü veriyorum.

• cd sinden driverını yüklediniz mi
  • Telefondan, Ayarlar--Uygulamalar--Geliştirme--Usb hata ayıklama yı devre dışı bırakın..
    Bilgisayardan, Kies çalışır durumdaysa kapatın..
    MTP Device Driver standart windows sürücü kütüphanesinde var zaten. Sorun çıkmaması gerekiyor. Eğer arka arkaya çok denediysen bilgisayarını yeniden başlatmanı öneririm..
  • quote:

cd sinden driverını yüklediniz mi

quote:

Orijinalden alıntı: metinsanli

Telefondan, Ayarlar--Uygulamalar--Geliştirme--Usb hata ayıklama yı devre dışı bırakın..
    MTP Device Driver standart windows sürücü kütüphanesinde var zaten. Sorun çıkmaması gerekiyor. Eğer arka arkaya çok denediysen bilgisayarını yeniden başlatmanı öneririm..

1.Kutudan CD cıkmadı maalesef.

Kardes yardımın için cok tesekkürler ama cahilliğimi bagısla Kies nedir nasıl kapatılır? Ayrıca MTB windows kütüphanesinden nasıl ulasacagım? Böyle bi sorunla hiç karsılasmamıstım yabancı kaldım resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihat52.5

quote:

cd sinden driverını yüklediniz mi

quote:

Telefondan, Ayarlar--Uygulamalar--Geliştirme--Usb hata ayıklama yı devre dışı bırakın..

Kardes yardımın için cok tesekkürler ama cahilliğimi bagısla Kies nedir nasıl kapatılır? Ayrıca MTB windows kütüphanesinden nasıl ulasacagım? Böyle bi sorunla hiç karsılasmamıstım yabancı kaldım resmen.

Alıntıları Göster
    quote:

.. rica ederim, Kies yazılımını aşağıdaki linkten ( windows için olanı ) indirerek kurabilirsin bilgisayarına, muhtemelen sorununu çözecektir. Kies ile beraber telefona ait sürücülerde kurulacaktır.
    http://www.samsung.com/tr/support/usefulsoftware/KIES/JSP

• kardes kies dediginde arastırma yapmıstım sonra dedigin bu programı da kurdum. Telefonu takdım bütün driverleri kurdu Hay ALLAH senden razı olsun. Telefonu aldıgım yere de bi sürü laf söyledim bilmiyorum haksızmıyım ama kutu içeriginde en azından bi kurulum cdsi olmaldı diye düsünüyorum. nese tekrar ALLAH razı olsun
  • quote:

kardeş ben kies i yükledim sonra telefonu bağladım birkaç driver yüklendi bu MTP device gelince;
    "bu aygıt yüklemesi sırasında bir hata oluştu
    belirtilen hizmet, yüklü bir hizmet olarak yok"
    kise ikaldırıp tekrar yükledim nafile bir çözüm biliyorsan yardımcı olursan sevinirim...
  • Orijinalden alıntı: Nibubai
    kardeş ben kies i yükledim sonra telefonu bağladım birkaç driver yüklendi bu MTP device gelince;
    "bu aygıt yüklemesi sırasında bir hata oluştu
    belirtilen hizmet, yüklü bir hizmet olarak yok"
    kise ikaldırıp tekrar yükledim nafile bir çözüm biliyorsan yardımcı olursan sevinirim...

Selamlar, daha önce yazdığımı denemediysen yapabilirsin. Kies yazılımını kur.

.. rica ederim, Kies yazılımını aşağıdaki linkten ( windows için olanı ) indirerek kurabilirsin bilgisayarına, muhtemelen sorununu çözecektir. Kies ile beraber telefona ait sürücülerde kurulacaktır.
    http://www.samsung.com/tr/support/usefulsoftware/KIES/JSP

• quote:

aynı telefon bendede var ve arkadasın dedigini yaptıktan sonra hata duzeldi
  • selam arkadaşlar benimde böyle bi problemim var nokia asha 311 yeni aldım mtb usb aygıtı hatası veriyor bir türlü bağlantı kuramıyorum nokia pcsuite de kurdum ama yine olmadı yardımcı olurmusnuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamdikaraks

selam arkadaşlar benimde böyle bi problemim var nokia asha 311 yeni aldım mtb usb aygıtı hatası veriyor bir türlü bağlantı kuramıyorum nokia pcsuite de kurdum ama yine olmadı yardımcı olurmusnuz.

Aşağıda verdiğim link'deki adımları yapın sorununuz düzelecektir.

http://www.pcdiy.com/939/how-to-fix-mtp-usb-driver-problem-in-windows-7
  • arkadaş verdiğin siteye girdim ancak tüm adımları izledikten sonra herşeyi yapıorm ancak en sonda yüklemeye çalışırken hata oluştu diyor lütfen bir bilgin varsa paylaşırsan sevinirim...
  • Başka bir bilgisayarda deneyin olmuyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat52.5

Merhabalar arkadaslar samsung galaxy w i8150 telefonu PCye bagladıgımda bu hatayı almaktayım. Netteki cogu dökümana bakıp uygulamama ragmen bi sonuca ulasamadım. Acaba ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? Hatanın ekran görüntüsünü veriyorum.

arkdaşım windows media player 11 i yükle sorun kalmayacaktır. ne alaka deme yükle ve gör.
  • MoonLight.st M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu formda yazılı olanları denedim ve sorun çözülmedi. Daha sonra araştırırken (5) adet sürücü buldum bunları tek tek denedim ve sonunda sorun çözüldü. XP sisteminden sorun yaşayanlar bu sürücüleri denemesini tavsiye ederim. Aşağıda verdiğim adresten indirebilirler. Yönetten sürücüyü güncelle seçeneği ile yükledim.

http://www.driverscape.com/download/samsung-mobile-mtp-device
  • sersah36 S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Vermiş olduğun linkteki sürücüler hala işe yarıyor. Çok işime yaradı.
  • MURATAYDIN94 M kullanıcısına yanıt
    Önemli değil, çözüm bulunması önemli....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.