Şimdi Ara

MSI TAKINTILI İNSANLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Asus ile Msı hakkında karmaşıklar sizin yorumlarnıız,tartışmalarınız sayesinde çözüldü fakat şimdi dikkatimi çekiyor asusun bir modeli vardı unuttum 12 GB ramli,1,5 TB hdd,i7 işlemcili leptopu 4500 fakat Msınin aynı modeli ise 3500 TL Farkediyor aralarında ama halbuki ikisinin ekran kartı Ge Force 560 Mdir bunu biliyorsunuzdur fakat benim düşündüğüm Asusun ünlenmesi ve isim yapmış firma olmasından dolayı her yerde kolayca bulunabiliyor ama MSI serisi bulunamıyor haliyle fiyat ona görede düşük oluyor ama tabi performansları aynıdır ona laf edemem ama sadece bir iki ufak özellikte birbirinden üstün olabilirler.

Msı ekran konusnuda diyelim asusta ses yani misal örnek verebilirim buna küçük özellik diye kastettim(Şahsi görüşüm)

Eğer bütçeye ve imkanlara birde performans değerleri birbirinden farkı olmayan yada Yüzde 10 luk bir değer farkediyorsa MSI sonra ASUS alınabilir yani asusu kötülemek için demiyorum kiminin bütçesi kısıtlıdır diyor ki adam ben 3500 ye süper asusa eş değer bir bilgisayar istiyorum der MSI vs alır ama yok sorun değil diyorsanız ASUS alınabilir.

Genede açıklama ve bilgileriniz için sağolasınız.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.