Şimdi Ara

MSİ kasa monster

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSi kasa monster varmış :D ilk defa duyuyorum biraz açarmısnız ? yani ne alaka + ları ne - leri ne hangi modellerde bulunuyor ben 10.3 Abra a5 almayı düşünüyorum o msi kasamı ?

• Yeni bir monster kullanicisiyim. Arastirirken ogrendigim kadariyla belli bir yildan onceki kasalar msi ondan sonra clevo uretimi kasalae kullanmaya baslamis. T7 v10.1.1 modeli aldim aluminyum kasaya sahip herkes clevo f/p uretir dansik olur yaziyorsu kasa gayet kaliteli saglam bence bazi seyler kullanimla ve parasina odakli gidip gorupalmak lazim yada arastirarak saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.si hayır abra a5 4. seriden sonra msi kasa olayı bitti.Msi kasa mevzusu nedir? Msi kasa mevzusu anakarttan tutta bios a kadar konfigürasyonlara kadar aynı msi ürününü monster logosu sayesinde 1000 tl kadar kar etmemizi sağlayan bir mantıktı.Bu yüzden insanlar monster aldı hep.Ama sonra ne olduysa bozdular ve clevo ile çalışmaya başladılar. Ve genel olarak ısınan,arızalı ürünler ortaya çıktı.Msi ile clevo yu kıyaslamak peugeot ile mercedes i kıyaslamaya benzer. Abra 10.3 e gelecek olursak,clevo olmasına karşın kaliteli bir cihaza benziyor , canlı gördüm ve kasasını çok beğendim.Henüz negatif bir yorum yok gibi gözükse de hassee marka pc ile msi,hp bir değil.Anlayacağınız monster adı sanı belli olmayan laptoplar satıyor.Hasse de casper laptopları üreten firmadır hatırlatayım.
  • Oncelikde forumdaki yorumlariniz icin tesekkurler bilgisayar almadan once bende fikir almak icin yazmistim cevabinizi dikkatli okumustum oneri yapmistiniz lakin baktigimda benim aldigim fiyatlara 1050ti lar vardi msida ayni ozelliklerde fiyat 9 bini bulup asabiliyordu he artisi 120 hz ona sozum yok dusundum tasindim magazaya gittim cihazi inceledim acikcasi aradaki 2000 bin tl icin gidip msi almadim simdi monster performans vermiyor diceksiniz 1 haftayi gecti ilkde tahlihsizlik olu piksel cikti degisim oldu kullaniyorum hic bir sikintisini gormedim gayet serin ve stabil calisiyor hafif fan sesi var oda normal diyorum bunlar yuksek seviye bilgisayarlar kasada saglam demem o ki her markanin her modeli bir degil tek ince nokta gidip cihazi gorup inceliceksin yinede saygi duyarim msi kendini kanitlamis bir marka ama f/p gelince her modeline kefil olamam ama monster gozume girdi teknik servisi olsun her konuda da cana yakinlar ikiletmeden cihaz degisimi yapildi he daha yeniyim ilerde ne gosterir bilememde markanin yerli olmasi en onemli avantaj anlasabiliyorsun.( olu piksel msida da cikabiliyor ve bir tanede degisim yapilmiyor diye okudum 1 tane vardi aninda degisim yapildi) saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.