Şimdi Ara

MSI GTX 680 LIGHTNING 3DMARK 11 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

quote:

Orijinalden alıntı:

quote:

Orijinalden alıntı:

quote:

Orijinalden alıntı:

son test sonucu eklendi
    Grafik skoru: 11814 :)

Ben demiştim expander fena eser diye
    Sonbahar mübarek

670 olduğu halde böyle yapıyorum, 680 soc gelsin ortada lightning in tozu kalmaz (Lightning in ne mal olduğunu biliyorum kullandım çünkü)

Mı acaba ?http://www.hwbot.org/benchmark/3dmark11_-_performance/rankings?hardwareTypeId=videocard_1913#start=0#interval=20

ewt ev ortaminda kullanan bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

quote:

Orijinalden alıntı:

quote:

Orijinalden alıntı:

quote:

Orijinalden alıntı:

son test sonucu eklendi

Sonbahar mübarek

670 olduğu halde böyle yapıyorum, 680 soc gelsin ortada lightning in tozu kalmaz (Lightning in ne mal olduğunu biliyorum kullandım çünkü)

Mı acaba ?http://www.hwbot.org/benchmark/3dmark11_-_performance/rankings?hardwareTypeId=videocard_1913#start=0#interval=20

ewt ev ortaminda kullanan bilir.

İkinci sayfa ev ortamıdır heralde H2O filan yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzzzzz

Buda benim testim imzamdaki sistem full stock

MSI GTX 680 LIGHTNING 3DMARK 11

skor cok iyi bende de aynı sistem var hatta suan 43000mhzde kullanıyorum.. bendeki zotac 680 o.c'siz..

neden bu kadar fark var acaba?

hatta suan 4500mhz yapıp skor aldım.200 puan farketti

birde sizin değerler stok

• Msi gtx 680 lightning ile son nokta.

P 12761

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXPANDER -- 9 Ocak 2013; 19:04:17 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

quote:

Orijinalden alıntı: EXPANDER

son test sonucu eklendi

Sonbahar mübarek

En alttaki skor ile ağır ezmiş yalnız Lightning senin kartı. SOC MOC yalan COP olmuş (çöp).

13500'lü grafik skoru tek kart inanılır gibi değil. Sen en fazla 12500 alabiliyordun sanki? Bunları cidden söylüyorum gaza getirmek gibi bir derdim yok. Lightning'in açık ara en iyi olduğunu belirtmek için yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suleymangonca

quote:

Orijinalden alıntı: EXPANDER

son test sonucu eklendi

Sonbahar mübarek

En alttaki skor ile ağır ezmiş yalnız Lightning senin kartı. SOC MOC yalan COP olmuş (çöp).

13500'lü grafik skoru tek kart inanılır gibi değil. Sen en fazla 12500 alabiliyordun sanki? Bunları cidden söylüyorum gaza getirmek gibi bir derdim yok. Lightning'in açık ara en iyi olduğunu belirtmek için yani.

sıvı soğutmalı soc varken o skorun daha yükseğini denemelerim aşamasında bende almıştım buraya koymadığıma bakma.

• quote:

quote:

sıvı soğutmalı soc varken o skorun daha yükseğini denemelerim aşamasında bende almıştım buraya koymadığıma bakma.

Adam hava soğutma ile almamış mı o skoru yahu ne sıvısından bahsediyoruz?

• quote:

quote:

quote:

Adam hava soğutma ile almamış mı o skoru yahu ne sıvısından bahsediyoruz?

soğutma bir yere kadar etkili kullandığımdan biliyorum o kart sıvı soğutma olsa çok birşey farketmez limitlerine gelmiş zaten anca ln2 keser.

• Sonuç Lightning hava soğutması ile SOC'u ezmiş
  • quote:

Sonuç Lightning hava soğutması ile SOC'u ezmiş

ne zaman ezmiş hani ben burada soc a ait bir test göremiyorum.
  • Ben de onu diyorum senin en yüksek 12500'lü puanını görmüştüm hava soğutma bile olmayabilir emin değilim. Adam uçmuş 13500 nedir yaa
  • quote:

Ben de onu diyorum senin en yüksek 12500'lü puanını görmüştüm hava soğutma bile olmayabilir emin değilim. Adam uçmuş 13500 nedir yaa

işte diyorum ya o benim windforce ile aldığım skor soc değil ama istersen soc skoru işte bu:

• GPU sıcaklığı max 28 derece diyor skor senin bile değil neyden bahsediyorsun yahu. Forumda şu an tek bir lider var o da EFSANE LIGHTNING!
  • quote:

Ben de onu diyorum senin en yüksek 12500'lü puanını görmüştüm hava soğutma bile olmayabilir emin değilim. Adam uçmuş 13500 nedir yaa

forumda kimse skorda bmvyi yakalayamaz

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 22 Ocak 2013; 17:08:00 >

• quote:

GPU sıcaklığı max 28 derece diyor skor senin bile değil neyden bahsediyorsun yahu. Forumda şu an tek bir lider var o da EFSANE LIGHTNING!

skor benim demedimki ben soc varken skor ss sis kaydetmemişim tekrar bakyım bir arşive ama hatırladığım kadarıyla yok ama bu puanı bende almıştım ss deki de sıvı soğutmalı soc kullanan birisi.
  • classified 2000 mhz i devirdi lightning & soc tartışması var hala

http://www.hwbot.org/submission/2320002_kingpin_3dmark11___performance_geforce_gtx_680_17047_marks
  • 3DMARK 11
    X SKOR : 4741

• quote:

quote:

GPU sıcaklığı max 28 derece diyor skor senin bile değil neyden bahsediyorsun yahu. Forumda şu an tek bir lider var o da EFSANE LIGHTNING!

skor benim demedimki ben soc varken skor ss sis kaydetmemişim tekrar bakyım bir arşive ama hatırladığım kadarıyla yok ama bu puanı bende almıştım ss deki de sıvı soğutmalı soc kullanan birisi.

Yeni skor gelmiş Emre ne diyosun
  • quote:

quote:

quote:

Yeni skor gelmiş Emre ne diyosun

ln2 yoksa CP > Performance diyorum.

• bmw'nin soc yalan çıktı gtx 680 windforce'a dönüş yaptı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.