Şimdi Ara

MSİ GTX 1060 6GB GamingX monitör önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar belirttiğim ekran kattına bir monitör önererirmisiniz? 1 ms gecikmeli olursa iyi olur bütçem 550 600 tl civarı şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AOC g2260vwq6 modelini öneririm hem 1 ms gecikme süresi var hemde tüm bağlantı çeşitlerini destekliyor. Ayrıca ileride AMD ekran kartı alırsan freesync özelliğinide kullanırsın. Bende de senin gaming x modeli 1060'tan var bu monitörle kullanıyorum çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

AOC g2260vwq6 modelini öneririm hem 1 ms gecikme süresi var hemde tüm bağlantı çeşitlerini destekliyor. Ayrıca ileride AMD ekran kartı alırsan freesync özelliğinide kullanırsın. Bende de senin gaming x modeli 1060'tan var bu monitörle kullanıyorum çok memnunum.

Belirttiğiniz monitörü nereden ? kaça aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak Yovyov

quote:

AOC g2260vwq6 modelini öneririm hem 1 ms gecikme süresi var hemde tüm bağlantı çeşitlerini destekliyor. Ayrıca ileride AMD ekran kartı alırsan freesync özelliğinide kullanırsın. Bende de senin gaming x modeli 1060'tan var bu monitörle kullanıyorum çok memnunum.

http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-21-5-g2260vwq6-genis-ekran-lcd-monitor.html Vatan Bilgisayar'dan almıştım.Ben aldığımda 580 TL idi şimdi 629 TL olmuş. Başka sitelerde 600 TL'ye bulunabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 18 Ocak 2018; 7:21:20 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Burak Yovyov

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-21-5-g2260vwq6-genis-ekran-lcd-monitor.html Vatan Bilgisayar'dan almıştım.Ben aldığımda 580 TL idi şimdi 629 TL olmuş. Başka sitelerde 600 TL'ye bulunabiliyor.

tüh keşke alsaymıştım yakın bir zamanda 470 tl ye düşmüştü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.