Şimdi Ara

MSI GS70 6QE STEALTH PRO için Monitör ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, notebook 'um için monitör almak istiyorum. Aklımda olan LG 34" 34UM58 modeli. Ancak 144 Hz ekranlarda ilgimi çekti onlardan alsam notebook 144 Hz görüntü verirmi. 27'' den aşşa ekran almak istemiyorum. Böyle birşey yapan arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa sevinirim. Ekran önerileri yapabilirsiniz. Display port vs pek bir bilgim yok. O yüzden yanlış bir ekran almamak için yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.

• display port 2.0 giriş ve çıkış özelliği olursa 180hz ye kadar ulaşabiliyorsun. Eski hdmi girişi bunu sağlıyamıyor. Portları boşverelim de hangi laptop ile 120 fps almayı düşünüyorsun ? oyunda 120 fps alamazsan monitör 144hz destekle de işe yaramaz. Ayrıca 144hz cok uçuk bir rakam profesyonel oyuncular için fark edilebilecek düzeyde bir kare atlayışı ve bu da laptop ile oynuyacak birine göre değil. Sli 980 ti ekrankartım oldugu halde ben bile 144hz coğu oyunda alamıyorum.
  • DP girişi var sanırım. Dediğiniz doğru 1080 bir ekran alsam yeterli olur hiç uğraşmaya gerek yok. Teşekkürler yardımınız için.
  • 34um58 de dp yok hdmı var 30 hz yukarısını göremessin yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0NSTERDEM0N

34um58 de dp yok hdmı var 30 hz yukarısını göremessin yani.

Pcde var ancak monitörde yok evet. Bu pc için hangi ekranı almalıyım sizce ?
  • dostum herhangi bir dp portu olan monitör alabilirsin ama hz sini çok uçma sonuçta mobil bir ekran kartı ile 144hz de oynayamassın 60 hz civarı yeter.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.