Şimdi Ara

MSI GS70 6QE Stealth Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu bilgisayarı kullanan var mı? ekranının kalitesi nasıldır, fotoğrafla uğraştığım için ıps olması önemli. Bu bilgisayar hakkında detaylı bilgiye sahip olan var mı?
    Taşınabilirlik benim için önemli ancak 17" olmalı, buna alternatif başka önerisi olan var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.

• Acil cevap bekliyorum 5bine birisinden alacak gibiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tpnrck -- 30 Ocak 2016; 19:22:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok iyi notebook oneririm.

• SuperPunch kullanıcısına yanıt
    açıkcası kafamı meşgul eden ekranı ve ekran kartı, burda araya monster giriyor arada kalıyorum. Bu msi IPS ekran mı kullanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tpnrck

açıkcası kafamı meşgul eden ekranı ve ekran kartı, burda araya monster giriyor arada kalıyorum. Bu msi IPS ekran mı kullanıyor?

IPS ekran degil diye biliyorum ama sizin icin arastiririm.

• SuperPunch kullanıcısına yanıt
    Çok memnun kalırım 3 gündür araştırıyorum bir şey bulamadım. Birde monster tulpar t7 v4.3 bilgisayar dikkatimi çekiyor kasa olarak incelik açısından buna yakın mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tpnrck

Arkadaşlar bu bilgisayarı kullanan var mı? ekranının kalitesi nasıldır, fotoğrafla uğraştığım için ıps olması önemli. Bu bilgisayar hakkında detaylı bilgiye sahip olan var mı?
    Taşınabilirlik benim için önemli ancak 17" olmalı, buna alternatif başka önerisi olan var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.

GS70 6QE Stealth Pro'nun ekranı IPS değil, TN. Ancak oyun için TN ekranlar daha iyi. IPS'lerde tepkime süresi TN'lere göre yüksek.

http://www.notebookcheck.net/MSI-GS70-6QE-Stealth-Pro-Notebook-Review.153555.0.html

• Yasir0825 Y kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkürler hocam. TN ekranı pek duymamıştım, fotoğrafla da uğraşıyorum IPS ekranı renk doğruluğu açısından düşünüyordum. Herhangi bir sıkıntı yaratmaz ise bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Slim olmasıda daha çok cezbetti.

• yazmışlar zaten :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaykusR -- 2 Şubat 2016; 3:16:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.