Şimdi Ara

MSI GL62M 7RD (kullanılmamış)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 MSI GL62M 7RD (kullanılmamış)
    Bilgisayar hediye olarak gelmiştir 1-2 gün denenmiş sonra kutusuna kaldırılmıştır satılana kadar da kutusunda kalacaktır mağazadan "0" ürün aldığınızda ne bekliyorsanız aynısını düşünebilirsiniz.

Teknik özellikler fotoğraflarda kutusunun üzerindeki etikette yazıyor.

Ürünün orjinal hali freedos olarak işletim sistemi olmadan gelmektedir ben lisanslı win 10 kurdum.

Satış önce havale sonra kargo şeklinde olur gerekli referans ve güveni sağlayabilirim.

Lütfen ölücüler uzak dursun satılmazsa eşe dosta hediye ederim, onun dışındaki alıcılara elimden geldiği kadar yardım ederim mesaj atmaktan çekinmeyin.MSI GL62M 7RD (kullanılmamış)MSI GL62M 7RD (kullanılmamış)MSI GL62M 7RD (kullanılmamış)MSI GL62M 7RD (kullanılmamış)MSI GL62M 7RD (kullanılmamış)MSI GL62M 7RD (kullanılmamış)MSI GL62M 7RD (kullanılmamış)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 4300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 10 Mart 2020 Satıldığı Şehir : Konya, Selçuklu Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Keşke banada böyle hediyeler gelse
    Hocam Hediye etmek isterseniz 5 yolda balığın önünde sabaha kadar bekleyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke edebilecek durumda olsam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.