Şimdi Ara

MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
15
Favori
29.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler hocam. Genelde öyle olduğu için mi garanti var diyor sunuz yoksa özellikle sordunuz mu. Ben Türkiye sayfasına baktım ürününüz nerde satılıyorsa oraya sorun gibi bir şey yazıyordu.

Eğer msi gl olanı alamazsam iyi bir yedek plan oldu bana bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lars Mikael Akerfeldt

Teşekkürler hocam. Genelde öyle olduğu için mi garanti var diyor sunuz yoksa özellikle sordunuz mu. Ben Türkiye sayfasına baktım ürününüz nerde satılıyorsa oraya sorun gibi bir şey yazıyordu.

Eğer msi gl olanı alamazsam iyi bir yedek plan oldu bana bu.

2016 yılında yurtdışından dell cihaz almıştım 4. ayında cihaz paneli bozulmuştu ücretsiz onarım yaptırmıştım. şuanda bir değişiklik yoksa uluslararası garanti devam ediyordur diye düşünüyorum. siz yinede emin olmak için dell ile iletişime geçip net bilgi alın.

• arkadaşlar paylaştığınız sorduğunuz cihazların linklerini de koyun

• Newegg hesap askıya alma nedeni bilen ya da bu sorunu çözen var mı arkadaşlar ?

Günlerdir birkaç arkadaş düşünüyoruz çözümünü bulamadık aynı zamanda müşteri hizmetleri de bilgi vermiyor lafı evirip çevirip yine ''bekleyin''e getiriyorlar.

• Arkadaşlar yok mu benim için alabilecek biri ya üstüne 100 lira falan daha veriyim size, benim kartımla 5 hesaptan yaklaşık 20 kere denedim olmadı yani bıktım.

• Pradnel P kullanıcısına yanıt
    Hocam istanbuldaysanız yardımcı olurum. Üste para vermen gerekmez yakınsan halledelim
  • MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam İstanbul'da değilim :/

• Merhaba hocam. Benim 2060 olanı amazondan geldi. Malum newegg sıkıntısı nedeniyle onu almak zorunda kaldım. Ram takviyesi yapacağım. Arkada facrory seal var. Acarsam garantisi ne olur? Tam olarak hangi rami aldınız. CL18 ram var galiba icerisinde.

• mkkadi kullanıcısına yanıt
    Msi’da ram takviyesi garantiyi bozmuyor diye biliyorum. Benim aldığım cihazda cl19 ram vardı ben corsairin cl18 inden aldım
  • MSI GF65 THIN 9SD-1028 i7 9750h - 512SSD - 8GB - 1660Tİ

Uzun süre başlıktaki ürünü düşünürken en son SS'dekinde karar kıldım. Yorumlara bakarak (biraz da risk alarak) Refurbished tercih ettim. Yanlış hesaplamadıysam 7300TL gibi bir fiyata geliyor. Elime ulaşınca ayrı bir inceleme konusu açarım.

• Şuan başlıkta bulunan model 7.400 bende 2060 serisini düşünüyorum.

Siz memnun musunuz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdass07 -- 14 Şubat 2021; 18:24:48 >
  • costco.com diye bi sitede MSI GE75 Raider i7-10750H, RTX 2060, 144Hz, 512 SSD, 1 TB HDD fiyatı 1100$
  • LifeforRelic kullanıcısına yanıt

hocam bu alet için soba gibi çalışıyor diyorlar umarım üzmez sizi

• Cagtay13 kullanıcısına yanıt

Dünyanın en kararsız insanıyım herhalde. İncelemeler ışığında da dediğiniz sonuca vardım. Büyük ihtimalle iade edeceğim. 3000 Serisini bekleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaitreSkiLL

Msi’da ram takviyesi garantiyi bozmuyor diye biliyorum. Benim aldığım cihazda cl19 ram vardı ben corsairin cl18 inden aldım

Hocam ram linki atabilir misiniz

• .Marxman. . kullanıcısına yanıt
    CORSAIR CMSX8GX4M1A2666C18 8GB DDR4 2666MHz CL18 VENGEANCE SIYAH NOTEBOOK SODIMM BELLEKhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07BDT5TY9/ref=cm_sw_r_cp_api_i_GM3YXJNNZPVPNG32SP94?_encoding=UTF8&psc=1
  • Bende konudaki ayni laptoptan dun siparis verdim umarim sorunsuzca elime ulaşir konu sahibine tesekkurler
  • metehanar M kullanıcısına yanıt

3000 serisi çıkmaya başladı ben fiyatının düşeceğini düşünüyorum. Ben de rtxli bir cihaz almak için beklemeye karar verdim.

• metehanar M kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.