Şimdi Ara

Msi Ge70 2oe xtr267 Fan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
1.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Selam,

4 gün önce sipariş vermiştim. Ve şansa sanırım aynı linkten ürünü aldım. :D Satıcı aynı.

Vallahi içim biraz rahatladı bakalım, çok ses çıkarma başlamıştı ürün artık evdekileri rahatsız edecek şekilde, umarım çözülür. :)

Linki buydu benim aldığımın:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustLetmego -- 21 Kasım 2022; 14:7:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JustLetmego

Selam,

4 gün önce sipariş vermiştim. Ve şansa sanırım aynı linkten ürünü aldım. :D Satıcı aynı.

Vallahi içim biraz rahatladı bakalım, çok ses çıkarma başlamıştı ürün artık evdekileri rahatsız edecek şekilde, umarım çözülür. :)

Linki buydu benim aldığımın:

Doğru ürün almışsınız hocam hayırlı olsun. Bu mağaza bayağı iyi aslında bu fan konusunda başka fanlarında yorumlarına bakmıştım. Artık geldiğinde takar bi güncelleme mesajı atarsınız buraya :D

• The25baba25 T kullanıcısına yanıt

Bir yarım saat önce teslim oldu ve Evet çalıştı. :D Keyfim yerine geldi şuan.

Demir arası plastiklerine kadar koymuş adamlar, orijinaliyle direk aynıydı.

12. gündü sanırım haftasonuna denk gelmese belki daha hızlı teslim olurdu. TR'de 3 kere cihaz denedim, 1sn çalışıp duruyordu sadece. Çinliler bu işi biliyor. :)

• JustLetmego J kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun güle güle kullanın. :) Evet TR dekiler öyle maalesef, çinden başka bir yerde bunun çözümü yok...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.