Şimdi Ara

MSI GE620DX-651XTR | KULLANICILAR KULÜBÜ | İNCELEME | GENEL BAŞLIK (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.234
Cevap
4
Favori
55.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fiyat 1500 ü gördü gerçi birgünlük indirim diyolar ama daha da düşermi acaba ?

http://pcdepo.com/msi-ge620dx-822xtr-notebook-urun7533.html
  • MSI GE620DX model pc de touchpad çift parmak özelliklerini kullanamıyorum. MSI ın internet sitesinden driver ını kurdum özelliklerde hepsi etkin görünüyor fakat çalışmıyor. Bu sorunu yaşayanınız var mı ne yapmam lazım?
  • zamunda.net üyeliği
    K.adı=badboybadmad
    şifre= 000000
    Şifreyi değiştirmeyin arkadaşlar aynı anda yüzlerce kullanıcı kullanabilir

BADBOYMADBAD
  • MRH. ARKADAŞLAR BİR SORUM OLACAK MSI GE620DX KULLANICISIYIM SNIPER V2 OYUNU OYNARKEN DONMA VS YAPIYOR ISI ILE ALAKALI MI ACABA
  • Arkadaşlar bi sorum olcak ya geçen gün dota oynuyorken birden kapandı laptop baktım adaptörün ışığı yanmıyor şaşırdım saat geç oldu bakarım diye yattım. Sonra adaptörü prize taktığımda ışığı yandığını fakat laptopa taktığımda işe söndüğünü farkettim ki hala prizde takılı. Sonuç olarak MSI ım açılmıyor. Bilgisi olan yada başına gelen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Servise yollamak istemiyorum en az 1 ay gelmeyecek ki içindeki dosyalarımın ne olacağı belli değil.
  • hocam bu ayın sonunda bi bilgisayar almayı düşünüyorumda karar veremedim msı almayı düşünüyorum ge620dx serisinden almayı düşünüyorum önce asus n55 de karar kılmıştım baktım msı asus n55sf sx236 dan kat be kat iyi ve de daha ucuz ama bir şeye karar veremedim msı ge620dx serieinin 802xtr,822xtr ve 651 xtr modelleri arasında kaldım ayrıca ekran kartının invidia geforce gt 555m olmasını isterken bide bu iki modelde 651 xtr hariç 635 m oldğunu fark ettim bu kartı bilmiyorum ne yapayım .........acil yardım aşağıdaki linkte 641xtr modelini özelliklerinde ekran kartı invidia geforce gtx 555m olarak gözüküyor yani ben hep baktığımda sitelerde gt555m olarak yazıyordu bi fark yok değil mi aynı kart ....... ayrıca bu bilgisayar oyun bilgisayarı ama ben o kadar oyun oynayan bir insan değilim benim için önemli olan çizim programları,film keyfi,ayrıca netin biraz hızlı olması bu bilgisayarıda bu işlemler için alacağım ne diyorsunuz

link:http://www.antifiyat.com/?urun-13234-MSI-GE620DX-651XTR-I52430M-6G-750G-15-6-DOS-2GVGA-FULLHD.html

• Msi 620dx Kullanıcısıyım,Gayette Memnunun.635M Bir Çok Uygulama Ve Oyunlarda Gerçekten tatmin Edici.Grafik Yada Mühendislik Uygulamalarıyla Çalışacak Olan Arkadaşlara Tavsiye Edebiliirm.Şöyleki; Elbette 620 Dx Veya Msi'ın Üst Seri Notebook Modelleri Mevcut.Maddi İmkanlarınız Elverdikçe En İyi Donanımı En Ucuza Almaya Çalışın.Burada Sistem Uyumluluğu Çok Önemli..Doğru ürün ve Donanımı Doğru Zamanda Almak!!Mesela Kampanyalar. 620Dx'im İle Benchmarkta Güzel Skorlar Elde Ettim Oyunlarda,Video Encode Ve Autocad,Corel Draw 12,Photoshop,3D max Uygulamalarında En Ufak Sorun Yaşamadım.Bunları Yaparken Elbette Fan Delirmiş Gıbı Çalışıyor Lakin Kolay Sökülebilir Tasarımıyla Hava Tabancasıyla Yaptıgım Bır Kac Temızleme Operasyonunda Başarılı SOnuçlar Elde Ettim.Battlefield 3 High Detayda Oyun Oynarken Veya Render Yaparken Evet Isınma Durumu Gözümden Kaçmadı Hatta İşlemcimin (cpu GT Cores) bir Ara 93'leri Gördüğünü Tespit Etttim.Genel Olarak F/p Makine Sağlam.Elbette paranız Çok İse Monster Yada Alienware Alabilirsiiz.Veya Nvidia 6000 Serisi Üstü Düzey Grafıklerle DOnatılmış Ultrabooklarda alabılırsınız.Ama Dediğim Üzere Beklentılerınızı Uygun Bır Butceyle Karşılayabılecek bır ürün,Keza işin İçine Msi'in Oyunculara Ve Donanım Dünyasına Verdiği Önemle,Uygulama Ve Güncellemelerıyle Birlikte Bu Pazarda Ne Kadar iddialı Olduğuda Bir Gerçek.Kısaca Orta Sınıf Yüksek Beklenti..Beğenmediğim Tek şey Kasa Kalitesi Çok Daha İyi Olabilirdi.

Saygılar Dostlar.

• bu ve ge60-213xt En iyi f/p ürünü olarak gösteriliyor ama aynı fiyata i7li 8gb ramli çeşitli ekran kartlarına sahip modeller var bu ürünleri onlardan daha iyi yapan stabilite midir yoksa i7 falan aldatıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stygián -- 31 Ekim 2012; 11:18:58 >
  • tıkırt takırt ses geliyor.
    Bende.Fan sesi sanırım.
  • msı nın i5 li modelını kullanıyorum 635m ekran kartı olan alalı bıraz oldu ama yenı yenı farkına varıyorum son zaman larda pes2013 u oynarken takılıyor.takılıyor derken tıtrıyo gıbı kesık kesık hareket edıyo.performans gerektıren pek baska oyunda denemedım ama face oyunlarından buble sagada bıle ekran abuk subuk donuyo counter falan oynarkende catısmada goruntu kasıyo gıbı .
    nvidia denetım masasından kullanılacak kartı hep nvıdıa da yaptım ama ekle butonundan counterı ekleyemıyom veya gom player falan yuksek cozunurluklu fılm falan ıcın..
    acaba sorun ne??
  • Ben de MSI GE620DX-651XTR kullanıcısıyım ve bu laptopu aldığım güne lanet ediyorum. Keşke 200 lira daha fazla verip aynı özelliklerdeki Asus n55sf alsaymıştım. Eylül'de anakartı yandı. Servise gönderdim. Servisten başka sorunlarla geldi alet. 3 defa servise göndermek zorunda kaldım ve bu benim 2 ayımı heba etti. Herşeyin düzeldiğini sanıyordum fakat eskiden full hd de PES i rahatça oynayabildiğim laptopta artık en düşük çözünürlükte bile ekran kartının sıcaklığı 3 dakika içinde 100 dereceye ulaşıyor ve doğal olarak kasmaya başlıyor. Fanında filan hiçbir problem yok. Bilenlere danıştım termal macun sürmek lazım dediler en kalitelisinden aldım güzelce sürdüm ama 1 derece bile değişiklik olmadı. Normalde bu donanımlara sahip bir laptopta Pes'in rahatlıkla oynanabilmesi gerek ama MSI laptop zor olanı beceriyor ve Pes'te deli gibi ısınıyor, kasıyor. Bazı kullanıcılarda böyle şikayet yok ama bana çok şeyler çektirdi bu laptop çoook...

• arkadaslar garantıye yolladım laptobu bugun gelecek yalnız ınternet sıtesınde bu modelın i7 lısının drıverları war benımkı i5 li olan model acaba ne yapmalıyım i7 liyimi yuklesem orjınal cdsını kaybettım ordan bı cozumde bulamıyom acıl yardımcı olursanız sevınırım
    ACİLLLL
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnone

arkadaslar garantıye yolladım laptobu bugun gelecek yalnız ınternet sıtesınde bu modelın i7 lısının drıverları war benımkı i5 li olan model acaba ne yapmalıyım i7 liyimi yuklesem orjınal cdsını kaybettım ordan bı cozumde bulamıyom acıl yardımcı olursanız sevınırım
    ACİLLLL

Sadece donanım farkı var sürücüler aynı olur orası kafanı karıştırmasın,Yalnız şuna dikkat et bazı sürücüler farklı marka olabiliyor bu i7 ve i5 içinde geçerli.Mesela kablosuz sürücü intel,atheros,broadcom olabilir.Touchpad elan değilde snaptic olabilir gibi zaten bilmiyorsanda deneme yanılmaa yoluyla kurup halledilir sürücü sorunu yaşamazsın zaten genelde işletim sistemi çoğunu tanımlıyor.
  • merhaba arkadaşlar. bu modelleri açan oldumu?fan temizlemek istiyorum. fanı çıkarmak için klavyeyi çıkarmalımıyım yoksa alt kapağı sökmek yeter mi? eğer resimli anlatım varsa link verirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.