Şimdi Ara

MSI GE62 - GE72 (GTX965M & GTX970M) Piyasaya Çıktı ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
3
Favori
9.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam haklı olabilirsiniz bu sayede adaptörle oluşan performans kaybının önüne geçilebilir, ama 970m li makine yerine bi sonraki nvidia ekran kartlı seriden almanız daha mantıklı olacaktır, 900m serisi çıkalı 12-13 ay oldu yeni seri her an çıkabilir bence bekleyin derim, yeni seri ekran kartı '6' klas olanından ve 5. nesil i5 işlemcili bir notebook almanız çok daha mantıklı olacaktır, dolarda çok yükseldi bence victor veya monster markalarına yönelin, clevo da msi kadar kaliteli bir markadır, yinede karar sizin ama dediğimi yaparsanız aynı oyun performansını %40-45 daha ucuza getirmiş olacaksınız.
  • assassinchn47 kullanıcısına yanıt
    Monster da msi ile aynı fiyat ikiside 5 bin TL ucuza getirme diye bişey yok dolar 3 TL :(
    Monster da mavi ekran almayan yok gibi bişey o markaları kafamdan sildim diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sanalmarketim.com/msi-ge62-apache-2qc605tr-core-i75700hq-16gb-128gb-ssd-1tb-gtx960m-156-full-hd-win-10/p_62347/
    Merhaba arkadaşlar. Buradaki laptop nasıldır. Ekranı ips mıdır. M sata bağlantısı yeterlimidir.2×128gb ssd ile Raid yapabilirmiyim.onerilerimiz varsa bekliyorum. Teşekkür ederim.

• Monsterde düşünmüştüm. Demek mavi ekran hatası veriyormuş. Teşekkür ederim hocam.iyi oldu söylediğin. Vazgeçtim.bende...

• http://m.teknosa.com/urunler/125033015/toshiba-satellite-x70-b-111-koyu-gumus-notebook
    Birde bu laptop. Teknosa da gördüm. Ekranı baya güzel geldi.ve hızlı.goruslerinizi alabilirmiyim

• baha000 B kullanıcısına yanıt
    https://www.pcdepo.com/msi-ge72-2qf-074xtr-notebook

Burda 970m var 128 ssd 17.3 inc havale fiyatı gün içinde 4600e kadar düşebiliyor.

Teknosadaki çöp r9 265x gta 5 te 12 fps veriyor

970m 45 civarı yüksek ayarlarda

Sanalmarketim eksisozluk te linç edildi konuyu araştırın orayı tavsiye etmez kimse

• Bu konu niye sessiz sakin ya?
  • hocam ordada fiyatların maaşallahı var yani:)) 4600 e düşebiliyor demişsiniz. 8758 lira.el insaf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theplayingdead

Bu konu niye sessiz sakin ya?

Dolar 3 tl olunca kim alabildi ki ? Vatanda fiyatı şuan 4300 yarın gidip elden almayı düşünüyorum.Seçimde ne olacağı belli değil dolar uçabilirde çakılabilirde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

quote:

Orijinalden alıntı: theplayingdead

Bu konu niye sessiz sakin ya?

Dolar 3 tl olunca kim alabildi ki ? Vatanda fiyatı şuan 4300 yarın gidip elden almayı düşünüyorum.Seçimde ne olacağı belli değil dolar uçabilirde çakılabilirde.

Doların daha düşeceğini hiç sanmıyorum. En iyisi bir an önce almak.

• Arkadaşlar iyi günler, daha önce soruldu mu bilmiyorum ama; oyunlarda grafik ayarlarını max veya min yapınca fps'de değişiklik olmuyor, bir yükselme veya düşme yok. Performans olarak kötü fpsler değil ama böyle olmasının bir nedeni var mı, veya daha önce bu problemle karşılaşan?
  • vinorosso kullanıcısına yanıt
    Nasıl max veya min hocam ? Video ayarlarini ultraya veya lowa aldiginizda mi diyorsunuz yoksa baska bir ayari mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fantom1054

Nasıl max veya min hocam ? Video ayarlarini ultraya veya lowa aldiginizda mi diyorsunuz yoksa baska bir ayari mi?

Video ayarlarını high veya low yapmaktan bahsediyorum hocam dediğim gibi. Örneğin CS:Go'da High ayarlarda 130 alıyorsam, low'da 140 alıyorum. Ki 130 fps bu bilgisayar için çok düşük değerler, 200 üzerine çok rahat çıkabilmesi lazım sanıyorum.
  • vinorosso kullanıcısına yanıt
    Evet size katılıyorum. Mesela bende far cry 4 de 70 fps den bir anda 30 lara kadar dusebiliyorum genelde 40-45 arasi seyrediyor bana da bu cok dusuk geldi acikcasi gtx970m icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Bu yeni nesil kartları beklediğimize değer inşAllah. Bakalım 965m kartların performansı nasıl olacak 3300-3500 TL olur sanırım fiyatı

Sanmıyorum hocam 3500 civarında monster 960m ancak alınıyoru bu msi laptoplar giriş fiyatı en az 4500 tl civarıdır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

quote:

Orijinalden alıntı: fantom1054

Video ayarlarını high veya low yapmaktan bahsediyorum hocam dediğim gibi. Örneğin CS:Go'da High ayarlarda 130 alıyorsam, low'da 140 alıyorum. Ki 130 fps bu bilgisayar için çok düşük değerler, 200 üzerine çok rahat çıkabilmesi lazım sanıyorum.

Hocam ayarlarda en alt kısımda 3 lü ara belleklemeyi açmış olmayasınız . Ayrıca son zamanarda cs goya görüntü kalitesi ile ilgili bir güncelleme gelmişti ondan sonra fps lerde 20 ye yakın bir düşüş oldu . Ben dust 2'de 100-120 fps arası alıorken şu an 80-110 arası alıyorum en fullde , bu arada ekran kartım 960m

3 lü arabelleklemeyi seçince fps yi sabitliyor ortalarda bi yerde bu sayede ekran kartının gereksiz yorulmasının önüne geçiliyor

Mesela bende bütün ayarlar açıkken 80-110 arası fps alırken 3lü arabellekleme açıkken 60 fps ye sabitleniyor . Gözlemlerime göre sıcaklıkta etkisi oluyor .

• İyi akşamlar.
    Msi ge72 de cdrom kısmı yerine ikinci HDD-SSD DVD Kızağından hangisi almam gerekiyor?(12.7mm mi yoksa 9.5mm mi)
  • arkadaşlar merhaba, mühendis bir arkadaşım laptop bakıyor. arada oyun da oynayacak ama almışken sağlam bir sistem almak istiyor.

msi 'in MSI GE72 6QD(Apache Pro)-231XTR modeline bakıyoruz. hepsiburada'da 5014 tl freedos olarak satılıyor.. vatan bilgisayar mağazalarda win10 yüklü olarak 6999 tl'den satıyor. ebrarbilgisayar'ı gördüm site güvenilir mi pek bilgim yok ama fiyat 4863 tl.

bu 3'ü aynı makine değil mi? şüpheye düştüm de..

vatan http://www.vatanbilgisayar.com/msi-ge72-apache-pro-core-i7-6700hq-26ghz-16gb-256gb-ssd-1tb-173-gtx970m-w10.html#genel-bakis
    hepsiburada http://www.hepsiburada.com/msi-ge72-6qd-apache-pro-231xtr-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-256gb-ssd-1tb-7200rpm-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-BD602041
    ebrar http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-ge72-apache-pro-6qd-231xtr-gtx-960m-notebook-pmu348648

bir de bu ayarda bir Acer Predator var ama hepsiburada'da 6999 tl ve Acer olunca insan iki kere düşünüyor bu kadar para vermeyi.

http://www.hepsiburada.com/acer-predator-15-g9-591-71jn-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-16gb-1tb-256gb-ssd-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD602215

Sizce ne yapmalıyız? Msi alsak Adana-Mersin'de kullanılacak. Tek servis noktası Mecidiyeköy'deymiş sanırım. Sıkıntı olur mu? Pişman olur muyuz?

• fuatturkrap F kullanıcısına yanıt
    O urunu alma o fiyata. Şunu al kesinlikle.

m.akakce.com/p/?5949152

Birde şu magaza antalyada. Ben burdan alisveris yaptim. Şunu aldim.3 hafta once 5100 tl ye. Şuan 5450 :) m.akakce.com/p/?5698663

Yani demek istedigim o paraya 970m li msi al. Msi iyidir. Acere pek icim isinmiyor. Heleki acer ve msi karsilastirilamaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: fyfyfy1453

O urunu alma o fiyata. Şunu al kesinlikle.

m.akakce.com/p/?5949152

Birde şu magaza antalyada. Ben burdan alisveris yaptim. Şunu aldim.3 hafta once 5100 tl ye. Şuan 5450 :) m.akakce.com/p/?5698663

Yani demek istedigim o paraya 970m li msi al. Msi iyidir. Acere pek icim isinmiyor. Heleki acer ve msi karsilastirilamaz..

yorum için teşekkürler. bu pc'nin tek artısı 960m yerine 970m olması mı hocam? çünkü bizim baktığımız monitör olarak daha büyük 17,3 - 15,6, ssd kapasitesi iki katı 256 - 128 .. 960m çok kötü bir kart mıdır bu arada net bilgim yok da.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.