Şimdi Ara

MSİ GE60 gtx765m overclock

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Giriş
    214 Mesaj
    Msi GE60 GTX765 overclock nasıl yapabilirim bunun hakkında nerdeyse hiç bir bilgim yok ve yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum yardımcı olun lütfen

i7-4700MQ - 2.4 GHz Turbo Boost ile 3.4 GHz'e kadar oluyor deniyor ama nasıl yardımcı olurmusunuz

|
    |

kendisi otomatik yapacak onu zaten sizin bişey yapmanıza gerek yok. zaten laptop'unuz yüksek performans ürünü...
    |
    |
    cihan_50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i5-4670K / Msi Z87-GD65 Gaming / 16 GB (4GBx4) GSkill Ripjaws DDR3-1600Mhz / Zotac 8GB Gtx1070 Amp! Edition / 256GB Samsung 840 Pro SSD / 500GB Samsung 850 Evo SSD / 2TB WD Caviar Black 7200rpm / 2TB WD Caviar Green Intellipower / 4TB WD Caviar Blue Intellipower / Seasonic Platinium 860 watt / CoolerMaster Haf-X / CoolerMaster Hyper212 Evo / Logitech K800 Wireless Illuminated / Logitech M705 / Logitech Wireless Gamepad F710
  • Er
    6 Mesaj

dostum aynı sorun bendede var black ops 2 yi ilk zamanlarda şakır şakır oynuyordum ama şimdi nişan alınca koşmaya başlayınca filan bi durakmalama anlık bi takılma söz konusu olmaya başladı ben biraz kurcaladım acaba ondanmı oldu bunu düzeltme imkanımız varmı veya sorun nedir pek anlayamadım yardımcı olurmusun
    |
    |
    Bahsedilenler: mortarxl

belki bazı grafik ayarlarını fazla yükselttiyseniz olabilir... evet elinizdeki aletin oyun performansı yüksek ama bi masaüstü bilgisayar değil sonuçta... bence grafik ayarlarına bir göz atın...
    |
    |
    JrGuarder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i5-4670K / Msi Z87-GD65 Gaming / 16 GB (4GBx4) GSkill Ripjaws DDR3-1600Mhz / Zotac 8GB Gtx1070 Amp! Edition / 256GB Samsung 840 Pro SSD / 500GB Samsung 850 Evo SSD / 2TB WD Caviar Black 7200rpm / 2TB WD Caviar Green Intellipower / 4TB WD Caviar Blue Intellipower / Seasonic Platinium 860 watt / CoolerMaster Haf-X / CoolerMaster Hyper212 Evo / Logitech K800 Wireless Illuminated / Logitech M705 / Logitech Wireless Gamepad F710
  • Yüzbaşı
    514 Mesaj

Zaten stock halinde cayır cayır yanan bir leptop birde overclock mu yapıcan oldu.
    |
    |

cpu-z ve gpu z programlarını yükleyin sıcaklık değerlerini max a getirin iki programdada oyun takılmaya başladığı zaman alta alın oyunu sıcaklıkları kontol edin aşırı ısınmadan performans sorunu yaşıyor olabilirsiniz laptop sonuçta. Ama takılma bir süre sonra değilde oyunu açtığınız anda oluyorsa bu arkadaşında dediği gibi laptopunuzu fazla zorladığınızdandır
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrGuarder -- 1 Kasım 2013; 18:49:01 >
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.