Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (864. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.404
Cevap
167
Favori
833.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aklıma geldikçe batarya boşaltma olayını yapıyorum açıkçası.

recovery image backup tool ile yedek alırken DVD , Flash bellek dışında alternatif var mı ? Yedek dediği C ve D nin toplamı mı DVD yada Flash a atıyor ? Buna dvd mi dayanır flash mı dayanır
  • tr_alparslan kullanıcısına yanıt
    nvidia nın 7serisinde pes13 te genel bi sıkıntı vardı bizim bi arkadaş pes i güncelleyerek çözdüğünü söyledi bi dene istiyosan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Standartuye S kullanıcısına yanıt
    Bu tuş kombinasyonu bazen biostan kapalı olabiliyor bi gözden geçir biosu

• arkadaşlar ge60 0nd modelinde win 8.1 driverları yok ama yükleyen arkadaşlar var. win 8'e göre nasıl acaba yavaş mı mesela ya da sorunlu mu? bir de ge60 0nd modeli gta v ve assassin's creed unity'de nasıl performans sergiler acaba?
  • hicrin kullanıcısına yanıt
    çözdüm sorunu :) cillop gibi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: discjockeyyy

arkadaşlar ge60 0nd modelinde win 8.1 driverları yok ama yükleyen arkadaşlar var. win 8'e göre nasıl acaba yavaş mı mesela ya da sorunlu mu? bir de ge60 0nd modeli gta v ve assassin's creed unity'de nasıl performans sergiler acaba?

merhabalar siz msi in driver 8.1 driver i vermediğine bakmayın,ben o siteyi driver için hiç kullanmadım

1-intel ekran kartı intelin sitesinden (işlemcinin kacıncı nesil oldugu onemli,benimki i5 3230m 3.nesil hd4000 ekran kartı var,sanırım ivy bridge olması lazım)

2-nvidia ekran kartı nvidia sitesinden

3-ses kartı realtek sitesinden

4-wireless kartı modeline formattan önce bakın onuda intelin sitesinden (benim intel n-135)

5-etherhet kullanıyosanız oda kendi sitesinden (adını unuttum,programını 1kere yukledigim chrome ile çakışma yaptı bir dahada yuklemedim)

8.1i kesinlike öneririm hiç beklemeden geçin,ben microsoft un öğrencilere bedava verdiği endüstiri pro sürümünü kullanıyorum,cok memnunum 1 senedir format dahi atmadım,canavar gibi

gta 5 i 1080p low-medium arası oynatır

iyi günler

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Günaydınlar ; Konu içinde aradım ama net bir bilgiye ulaşamadım.

Shadowplay kullanmada ve kayıtta ve mikrafon da sıkıntı yok ; ama kamera aktif olmuyor sanırsam bizim kameralarla uyumsuz. Tavsiye edebileceğiniz bir webcam varmı ???
  • Merhaba,MSI GE70 2PE-406TR Apache Pro ben bu laptopa sahibim ancak bir problemim var yardımcı olursanız cok sevinirim.Oyun oynarken,herhangi bir oyun olsun full ya da en az grafiklerde olsun hepsini denedim...5-6 dakikada bir 10 saniyelik takılmalar oluyor...Ve sürekli düzenli bir sekilde devam ediyor hep aynı...Max,min her sekilde yapıyor.Arkadaki bütün programları kapıyorum,grafik kartını update ediyorum vs vs herseyi denedim hala aynen devam ediyor takılmalar.Bu laptop'a sahip olup da böyle birsey yasayan varsa yardımcı olursa cok sevinirim.Satma noktasına kadar geldim 3700 liraya almıstım gercekten icim acıdı verdigim paraya,suan bildiginiz evde yatıyor kullanılmadan....Yardım edenlere simdiden tesekkür ederim.
  • ben geçen hafta ebrar bilgisayardan dan aldım. 1 ay fiyatları araştırdım ya farketmedim yada fiyatlar düşmüş :) eksen bilgisayarda fiyatlar biraz düşmüş. almak isteyenler baksın.
  • sorun duzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverGiveLife -- 4 Kasım 2014; 17:56:39 >
  • Kulube ekleyin hocam msi ge60 apache pro 495xtr

• canunal88 C kullanıcısına yanıt
    Harddisk sorunu gibi görünüyor.
  • Yepyeni harddiskte olacak iş değil gibi ama takılan oyunu açıp harddisk erişim ışığını gözlerseniz takılmalarla harddisk arasında bir ilişki var mı anlarsınız.

Ama bu sorunu forumda başkaları da yaşamakta ve inglizce forumlarda da fazlasıyla yaşayan olmuş. Henüz net bir çözüm göremedim, bence garanti kapsamında servise yollayın ya da olmazsa değiştirin ürünleri. Ben de daha iki ay önce ge60 2pc aldım ama hiç öyle bir sorun yaşamadım.
  • arkadaşlar merhaba satın aldıgım ge 60 2pc 401 xtr elime ulaştı dün.ama sizlere sormak istediğim bir soru var.bilgisayarı dün sessiz bir ortamda açtım.ve sanki içinde birşeyler dönüyor gibi bir tıkırdamamı desem sürtünmemi desem ona benzer bir ses var.nedir abaca bu bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.teşekkürler.
  • Sabit disktir herhalde sabit disk ses çıkarır ama başka bilgisayarda olmayan ya da daha önce duymadığınız bir ses ise ya da rahatsız edecek derecede kendini belli ediyorsa sorun var demektir.

Mesela şu videodaki ileri bir vaka: http://www.youtube.com/watch?v=9Nxq2IlgE1Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ONUR -- 5 Kasım 2014; 19:08:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabulut.

arkadaşlar merhaba satın aldıgım ge 60 2pc 401 xtr elime ulaştı dün.ama sizlere sormak istediğim bir soru var.bilgisayarı dün sessiz bir ortamda açtım.ve sanki içinde birşeyler dönüyor gibi bir tıkırdamamı desem sürtünmemi desem ona benzer bir ses var.nedir abaca bu bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.teşekkürler.

Icini acin,hdd yi cikartin(2vida tutuyor) oyle kullanin ses devam ediyorsa fan problemi

• Hmm doğru GE60'larda fan problemi vardı. Belki fana kulağınızı yaklaştırırsanız da anlayabilirsiniz hddyi sökmeden. Yerleri farklı sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

quote:

Orijinalden alıntı: karabulut.

arkadaşlar merhaba satın aldıgım ge 60 2pc 401 xtr elime ulaştı dün.ama sizlere sormak istediğim bir soru var.bilgisayarı dün sessiz bir ortamda açtım.ve sanki içinde birşeyler dönüyor gibi bir tıkırdamamı desem sürtünmemi desem ona benzer bir ses var.nedir abaca bu bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.teşekkürler.

Icini acin,hdd yi cikartin(2vida tutuyor) oyle kullanin ses devam ediyorsa fan problemi

İçini açma gibi bi hata kesinlikle yapmayın. Cihazın garantisini öldüreceksiniz daha 2 günlükken !

Direk garantiye gönderin büyük ihtimal cihaz değişim olacaktır zaten. Zahmete girmeye gerek yok.

• emre1262 kullanıcısına yanıt
    Arka kapagi sokmenin garanti disi biraktigina nerden cikarttiniz,en ufak bisey icin(ram yukseltme,ssd takma vs) icin 1ay servise yollanmaz,siz oyle yapmaya devam edin

• 
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.